Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Бернард Шоу був непоганим тенісистом і захоплювався водними видами спорту, Ернест Геменгвей та Артур Конан Дойл полюбляли бокс, а  Дніпропетровська обласна організація НСПУ як соціально відповідальна громадська структура пропагує здоровий спосіб життя. Ось чому  минулої суботи команда ДОО НСПУ виступила на змаганнях із плавання, які пройшли у зраненому північними варварами, але нескореному плавальному басейні «Метеор». Виступила цілком пристойно, посівши третє місце у командному заліку.

Відома річ, що найперше завдання письменницької спільноти –працювати на літературній ниві. Але я і більшість моїх колег не забувають про те, що НСПУ це не лише професійне об’єднання майстрів слова, а й громадська організація. Саме на громадськість сьогодні покладено багато завдань із формування насправді незалежної і демократичної держави. Тим паче, за умов війни з нашим споконвічним ворогом московією. А тому письменники нашого краю підтримують різноманітні ініціативи, спрямовані на формування громадянського суспільства в Україні.

Так пояснив участь у спортивних перегонах команди ДОО НСПУ голова правління Фідель Сухоніс. Варто зазначити, що це не перші подібні заходи, у яких беруть участь літератори Дніпропетровщини. Обласна письменницька організація системно підтримує ініціативу місцевого осередку Національної спілки журналістів України, яка опікується організацією подібних першостей серед мас-медіа та творчих спілок.

Пресслужба ДОО НСПУ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"