Члени НСПУ

Вінницька обласна організація

  1. Барбак Оксана Петрівна
  2. Блонська Світлана Іванівна
  3. Бойко Олексій Михайлович
  4. Борецький Віталій Васильович
  5. Боярунець Юрій Олексійович
  6. Вдовиченко Сергій Михайлович
  7. Вдовцов Михайло Леонтійович
  8. Веремій Анжела Анатоліївна
  9. Вертипорох Василь Володимирович
  10. Височанський Олександр Григорович
  11. Вітенко Олена Андріївна
  12. Вітковський Вадим Миколайович
  13. Гавришко-Бабічева Алла Геннадіївна
  14. Гальянова Валентина Олександрівна
  15. Ганай Вероніка Вікторівна
  16. Гарвасюк Василь Юрійович
  17. Гедз Микола Сергійович
  18. Герасименко Олена Василівна
  19. Гордійчук Петро Григорович
  20. Горлей Володимир Савович
  21. Дан (Занузданова) Анастасія Едуардівна
  22. Девдера Катерина Михайлівна
  23. Дмитренко Жанна Віталіївна
  24. Завальний Микола Якович
  25. Зарицький Петро Анатолійович
  26. Зайцева Ольга Віталіївна
  27. Зелененька Ірина Алімівна
  28. Ісько Анастасія Андріївна
  29. Каменюк Михайло Феодосійович
  30. Кіссо Анна Іванівна
  31. Кобець Василь Дмитрович
  32. Кобець Павло Васильович
  33. Красіленко Володимир Андрійович
  34. Крижанівський Микола Миколайович
  35. Крупка Віктор Петрович
  36. Куций Леонід Миронович
  37. Любацька Людмила Вікторівна
  38. Лященко Олеся Анатоліївна
  39. Мартинюк Анатолій Іванович
  40. Мельник Віктор Іванович
  41. Мельничук Руслана Русланівна
  42. Наумов Анатолій Іванович
  43. Павленко Валентина Василівна
  44. Пасічник Микола Іванович
  45. Пащенко Михайло Миколайович
  46. Плясовиця Юрій Олексійович
  47. Подолинний Анатолій Мусійович
  48. Приймасюк Тетяна Євменівна
  49. Пуніна Ольга Василівна
  50. Рабенчук Володимир Семенович
  51. Рябий Микола Олександрович
  52. Сегеда Юрій Васильович
  53. Сичко Лариса Іванівна
  54. Соловей Олег Євгенович
  55. Стебелєв Андрій Валентинович
  56. Сторожук Валентина Петрівна
  57. Струтинська (Гринчик) Наталія Іванівна
  58. Таранюк Євген Митрофанович
  59. Тищенко Зоя Василівна
  60. Усач Григорій Давидович
  61. Хмелевський Юрій Миколайович
  62. Шевчук Василь Йосипович
  63. Штофель Дмитро Хуанович
  64. Юрчак Юрій Володимирович
  65. Яковенко Тетяна Василівна

Волинська обласна організація

  1. Бондар Тетяна Вікторівна
  2. Бондарчук Андрій Іванович
  3. Вербич Віктор Олексійович
  4. Горик Ніна Петрівна
  5. Гранич Наталія Василівна
  6. Гуменюк Надія Павлівна
  7. Гундер Оксана Вікторівна
  8. Зилюк Юрій Олексійович
  9. Клименко Олександр Іванович
  10. Корецька Клавдія Данилівна
  11. Коробчук Петро Йосипович
  12. Котович Іван Іванович
  13. Криштальська Олена Василівна
  14. Криштальський Андрій Андрійович
  15. Лазарук Віктор Антонович
  16. Лис Володимир Савович
  17. Литвак Вікторія Павлівна
  18. Луцюк Ганна Ярославівна
  19. Ляснюк Ольга Леонтіївна
  20. Мартинюк Микола Іванович
  21. Місюра Володимир В'ячеславович
  22. Назарук Євгенія Іванівна
  23. Ольшевський Ігор Едилович
  24. Онуфрійчук Микола Антонович
  25. Пашук Олена Вікторівна
  26. Регешук Тетяна Миколаївна
  27. Сидорчук Микола Васильович
  28. Сичук Юрій Ігорович
  29. Слапчук Василь Дмитрович
  30. Стасюк Софія Володимирівна
  31. Струцюк Йосип Георгійович
  32. Фінковська Юлія Любомирівна
  33. Форманюк Еліна Юріївна
  34. Харитонюк Олена Іванівна
  35. Хвас Юлія Володимирівна
  36. Цюриць Сергій Назарович
  37. Шмигін Микола Миколайович
  38. Штинько Валентина Сергіївна
  39. Шульська Наталія Миколаївна
  40. Юхимчук Тарас Георгійович
  41. Яков'юк Тетяна Володимирівна
  42. Яструбецька Галина Іванівна

Дніпропетровська обласна організація

  1. Андрєєв Сергій Юрійович
  2. Берлін Євген Гедеонович
  3. Бідняк Григорій Прокопович
  4. Білий Анатолій Олегович
  5. Бурлаков Сергій Романович
  6. Веретенников Віктор Олександрович
  7. Волик Олег Володимирович
  8. Ворфлік Анатолій Васильович
  9. Вусик Олексій Сергійович
  10. Гарченко Григорій Миколайович
  11. Гриценко Віктор Васильович
  12. Гусейнов Григорій Джамалович
  13. Данилюк Іван Володимирович
  14. Дев'ятко Наталія Володимирівна
  15. Дружко Марія Олександрівна
  16. Дяченко Михайло Григорович
  17. Завгородній Олекс.Сергійович
  18. Заржицька Еліна Іванівна
  19. Злючий Сергій Дмитрович
  20. Зобенко Марія Олександрівна
  21. Ігнатенко Оксана Олександрівна
  22. Карплюк Микола Андрійович
  23. Кібець Юрій Іванович
  24. Ковтуненко Валерій Іванович
  25. Коцюбинський Андрій Федорович
  26. Кравченко-Русів Анатолій Іванович
  27. Кривенко Наталія Петрівна
  28. Кудрявцев Михайло Леонідович
  29. Лебідь Сергій Якимович
  30. Левченко Людмила Григорівна
  31. Липицький (Кучер) Анатолій Григорович
  32. Луценко Володимир Антонович
  33. Маменко Ростислав Петрович
  34. Миколаєнко Микола Антонович
  35. Невидайло Микола Гаврилович
  36. Нікітіна Анна Володимирівна
  37. Ніколенко Валерій Васильович
  38. Омельченко Олеся Олексіївна
  39. Парфімчук Жан Іванович
  40. Пісоцький Костянтин Пилипович
  41. Прокопенко Ірина Миколаївна
  42. Ратнер Олександр Григорович
  43. Савченко Віктор Васильович
  44. Сіренко Володимир Іванович
  45. Стариков Олексій Миколайович
  46. Степовичка (Шуманн) Леся Несторівна
  47. Сухоніс Фідель Анатолійович
  48. Твердохліб Олександр Васильович
  49. Теплов Володимир Володимирович
  50. Чабан Микола Петрович
  51. Шепітько Ганна Семенівна
  52. Шкляр Анатолій Миколайович
  53. Шковира Юрій Демидович

Донецька обласна організація

  1. Алимов Сергій Олександрович
  2. Астахов Леонід Минайович
  3. Бєлаш Борис Федорович
  4. Білий Іван Омелянович
  5. Білоус Анатолій Васильович
  6. Бондарчук Петро Федотович
  7. Борота Віктор Степанович
  8. Гавришевська (Бугір) Наталія Сергіївна
  9. Гененко Анатолій Тимофійович
  10. Гладкий Віталій Дмитрович
  11. Гончаров Єгор Іванович
  12. Грибанов Геннадій Васильович
  13. Доценко Юрій Тимофійович
  14. Жуковський Станіслав Віталійович
  15. Забірко Віталій Сергійович
  16. Зав'язкін Олег Володимирович
  17. Загнітко Анатолій Панасович
  18. Заготова Світлана Миколаївна
  19. Калініченко Володимир Григорович
  20. Катрич (Сугалова) Тетяна Іванівна
  21. Кіор Валерій Іванович
  22. Кондрат'єв Володимир Вікторович
  23. Кравченко Анатолій Іванович
  24. Куралех Світлана Степанівна
  25. Кущ Павло Вікторович
  26. Лаврентьєва Олена Хомівна
  27. Ластовенко Борис Якович
  28. Логачов Віктор Степанович
  29. Лукашева Анна
  30. Мельниченко Іван Максимович
  31. Мороз Геннадій Аркадійович
  32. Новосьолов Микола Миколайович
  33. Оліфіренко Вадим Володимирович
  34. Пеунов Вадим Костянтинович
  35. Писарева Наталія Валентинівна
  36. Рибинець Василь Родіонович
  37. Романько Валерій Іванович
  38. Руденко Віктор Петрович
  39. Свенцицька Еліна Михайлівна
  40. Сіробаба Микола Васильович
  41. Слющинський Богдан Васильович
  42. Сміщенко Микола Єгорович
  43. Соболь Валентина Олександрівна
  44. Сопільник Анатолій Миколайович
  45. Старусєв Микола Іванович
  46. Харакоз Наталія Георгіївна
  47. Хаткіна Марія Олександрівна
  48. Чиркін Олексій Андрійович
  49. Чубенко Василь Павлович
  50. Шепіло Віктор Михайлович
  51. Щуров Геннадій Леонідович
  52. Яровий Олександр Вікторович

Житомирська обласна організація

  1. Васильчук Віктор Борисович
  2. Врублевський Василь Марцелович
  3. Головецький Василь Миколайович
  4. Дацюк Василь Лаврентійович
  5. Зіновчук Микола Миколайович
  6. Кавун Вероніка Олексіївна
  7. Мисько Валентин Вікторович
  8. Остапенко Борис Васильович
  9. Павленко Марія Григорівна
  10. Пасічник Михайло Павлович
  11. Полюга Михайло Юрійович
  12. Пономаренко Марія Антонівна
  13. Редчиць Іван Юхимович
  14. Савенець Андрій Миколайович
  15. Савченко Володимир Захарович
  16. Сірик Анатолій Силович
  17. Скорський Микола Андрійович
  18. Сльота Іван Михайлович
  19. Сташук Василь Федорович
  20. Талько-Петрук Ніна Василівна
  21. Цепкова Ганна Василівна
  22. Цимбалюк Григорій Миколайович
  23. Шевчук Анатолій Олександрович
  24. Шинкарук Володимир Федорович
  25. Яненко Микола Михайлович
  26. Ярмолюк Микола Якович

Закарпатська обласна організація

  1. Андрусів Вікторія
  2. Горват Василь
  3. Горват Олександр Калманович
  4. Головач Марія Іванівна
  5. Греба Василь Михайлович
  6. Грицан-Чонка Тетяна Василівна
  7. Густі Василь Петрович
  8. Дворніченко Віктор
  9. Дурунда Андрій Ілліч
  10. Керита Христина Василівна
  11. Кешеля Дмитро Михайлович
  12. Кішко-Луцищина Оксана Петрівна
  13. Кобаль-Ліхтей Тетяна Василівна
  14. Ковтюк Степан Іванович
  15. Козак Іван Юрійович
  16. Кудрявська Людмила Борисівна
  17. Кузан Василь Васильович
  18. Кухта Василь Васильович
  19. Лавер Василь
  20. Малик (Курій) Галина Миколаївна
  21. Мідянка Петро Миколайович
  22. Надворна Ірина
  23. Нейметі Маріанна Іванівна
  24. Панчук Надія Михайлівна
  25. Повх (Ходанич) Лідія Петрівна
  26. Ребрик Іван
  27. Рибар Тетяна
  28. Товтин Володимир Юрійович
  29. Федака Сергій Дмитрович
  30. Фельцан Аня
  31. Ференц Надія
  32. Фулитка Оксана
  33. Фюзеші (Мештер) Магда Берталонівна
  34. Ходанич Петро Михайлович
  35. Шип Юрій Васильович
  36. Шкіря Василь Васильович
  37. Шутко Маріанна

Запорізька обласна організація

  1. Абліцов Олександр Іванович
  2. Аніщенко Світлана Володимирівна
  3. Антощак Микола Володимирович
  4. Білокопитов Микола Григорович
  5. Брацило Марина Анатоліївна
  6. Буряк Михайло Михайлович
  7. Віхляєв Володимир Вікторович
  8. Геньба (Мартиненко) Любов Григорівна
  9. Гомон Микола Володимирович
  10. Гончаренко Олег Миколайович
  11. Дроздова (Лупинос) Ганна Олексіївна
  12. Єршов Юрій Іванович
  13. Коваль Лариса Анатоліївна
  14. Купріянов Ігор Терентійович
  15. Лютий Григорій Іванович
  16. Олексенко Іван Іванович
  17. Ребро Петро Павлович
  18. Рекубрацький Анатолій Захарович
  19. Роман Микола Григорович
  20. Сироватко Вікторія Євгенівна
  21. Сушко Костянтин Іванович
  22. Чабаненко Віктор Антонович
  23. Черевков Віктор Дмитрович
  24. Чубенко Володимир Аврамович
  25. Шевельов Марк Петрович
  26. Шостак Олександр Олексійович
  27. Юрик Пилип Сергійович
  28. Яковенко Яна Володимирівна

Івано-Франківська обласна організація

  1. Андрусяк Михайло Миколайович
  2. Аронець Мирослав Михайлович
  3. Арсенич Дмитро Миколайович
  4. Бабій Марія Петрівна
  5. Бабій Ольга Михайлівна
  6. Бабій Василь Іванович
  7. Багірова Віра Михайлівна
  8. Баран Євген Михайлович
  9. Батіг Михайло Степанович
  10. Бойчук Іван Іванович
  11. Бурнашов Геннадій Васильович
  12. Вайно (Бушан) Марія Едуардівна
  13. Василик (Карпенюк) Любов Іванівна
  14. Васильчук Микола Михайлович
  15. Гаврилович Іван Михайлович
  16. Гаврилюк Ігор Іванович
  17. Ганущак Василь Дмитрович
  18. Гриньків Дмитро Дмитрович
  19. Деркачова Ольга Сергіївна
  20. Дзюба Марія Василівна
  21. Дичук Богдан Юрійович
  22. Добрянський Василь Васильович
  23. Добрянський Павло Казимирович
  24. Дончук (Колесник) Лариса Федорівна
  25. Дорошенко Ганна Степанівна
  26. Диркавець Леся Яківна
  27. Дичка Надія Степанівна
  28. Єшкілєв Володимир
  29. Качкан Володимир Атаназійович
  30. Князький Орест Миколайович
  31. Лембрик Ірина Степанівна
  32. Лесів Василь Петрович
  33. Луців (Павлик) Надія Дмитрівна
  34. Мироненко Микола Павлович
  35. Михайлів Любомир Львович
  36. Морозюк Володимир Карпович
  37. Павліха Іван Васильович
  38. Паньків Роман Ількович
  39. Процюк Степан Васильович
  40. Пушик Степан Григорович
  41. Радиш Богдан Ілліч
  42. Рябий Василь Михайлович
  43. Симчич Микола Миколайович
  44. Слоньовська Ольга Володимирівна
  45. Смоляк Олександр Олексійович
  46. Стефурак Неоніла Василівна
  47. Стринаглюк Любомир Володимирович
  48. Томенчук Богдан Михайлович
  49. Ткачівська Марія Романівна
  50. Ткачівський Ярослав Васильович
  51. Турелик Галина Зіновіївна
  52. Христан Галина Петрівна
  53. Ципердюк Іван Михайлович
  54. Шкурган Василь Іванович
  55. Юсип Дмитро Якимович
  56. Ярош Ярослав Євстахійович
  57. Яхневич Орися Михайлівна

Київська міська організація

  1. Авраменко Володимир Анатолійович
  2. Аврамов Іван Юрійович
  3. Андрусяк Іван Михайлович
  4. Антонюк Валентина Геніївна
  5. Аржевітін Станіслав Михайлович
  6. Аронов Гелій Юхимович
  7. Артамонова Віра Климівна
  8. Артемчук Ігор Максимович
  9. Астаф'єв Олександр Григорович
  10. Атаманенко Анна
  11. Бабич Ярослава Віталіївна
  12. Багряна Ганна Юріївна
  13. Бадзьо Юрій Васильович
  14. Базилевський Володимир Олександрович
  15. Базів Василь Андрійович
  16. Бакуменко Олександр Данилович
  17. Балабко Олександр Васильович
  18. Басарія Етері Федорівна
  19. Батурин Сергій Володимирович
  20. Бачевський Дмитро Вікторович
  21. Башкирова Ольга Михайлівна
  22. Бельченко Наталія Юліївна
  23. Бень Анатолій Борисович
  24. Бережна Галина Василівна
  25. Бетко Ірина Павлівна
  26. Биченюк Галина Йосипівна
  27. Біденко Микола Миколайович
  28. Біленко Анатолій Миколайович
  29. Біленька (Студецька) Ліна Тимофіївна
  30. Білінський Володимир Броніславович
  31. Білоцерківець Наталія Геннадіївна
  32. Богданова Юлія Олегівна
  33. Богуславська Валерія Борисівна
  34. Божко Олександр Іванович
  35. Бойко Богдана Вадимівна
  36. Бойко Владислав Федорович
  37. Бойко Леонід Сергійович
  38. Болабольченко Анатолій Андрійович
  39. Бондарева Олена Євгенівна
  40. Бондаренко Олена Федорівна
  41. Бондаренко Станіслав Григорович
  42. Бондарчук Наталія Іллівна
  43. Борисполець Віталій Вікторович
  44. Боровець Оксана
  45. Боровко Микола Маркіянович
  46. Борщевський Сергій Юхимович
  47. Босак Микола Володимирович
  48. Бригинець Олександр Миколайович
  49. Бровченко Володимир Якович
  50. Бросаліна Олена Геннадіївна (Олена О'Лір)
  51. Брюховецький В'ячеслав Степанович
  52. Булах Григорій Іванович
  53. Булкін Кирило Вікторович
  54. Бураго Дмитро Сергійович
  55. Бурбан Володимир Якович
  56. Бурбела Віктор Анастасійович
  57. Бурова Оксана Вікторівна
  58. Буряк Юрій Григорович
  59. Буценко Олександр Алімович
  60. Вайно (Бушан) Марія Едуардівна
  61. Вакулич Володимир Миколайович
  62. Вареник Наталія Володимирівна
  63. Василашко Василь Федорович
  64. Василенко Михайло Григорович
  65. Васильківський Олександр Олексійович
  66. Василюк Володимир Тихонович
  67. Венжик Ірина Сергіївна
  68. Верещак Ярослав Миколайович
  69. Вернигора Ніна Миколаївна
  70. Винник Тетяна Анатоліївна
  71. Виноградський Віталій Михайлович
  72. Вишенський Станіслав Олександрович
  73. Віта Вікторія Антонівна
  74. Влад Марія Миколаївна
  75. Власенко Іван Микитович
  76. Волков Вадим Анатолійович
  77. Волошин Леся Володимирівна
  78. Волошко Наталія Миколаївна
  79. Вольвач Павло Іванович
  80. Воробей (Терещенко) Марія Іванівна
  81. Воробйов Микола Панасович
  82. Воронина Леся
  83. Врублевська Валерія Василівна
  84. Гаврош Олександр Дюлович
  85. Гайворон (Герун) Іван Йосипович
  86. Гайжевська Любов Олександрівна
  87. Гайовий Григорій Титович
  88. Гальченко Сергій Анастасійович
  89. Гальчинська-Куліш Віра Михайлівна
  90. Гаман Віктор Пантелійович
  91. Гамсахурдія Іполіт Йонович
  92. Гаптар Володимир Максимович
  93. Гармаш Галина Семенівна
  94. Гедеон Оксана Михайлівна
  95. Герасимчук Валерій Назарович
  96. Герасимчук Лесь Аврамович
  97. Герасим'юк Василь Дмитрович
  98. Гергель Ольга Дмитрівна
  99. Герман Оксана Русланівна
  100. Германова Ольга Григорівна
  101. Гижа Олександр Романович
  102. Глушко Олександр Кіндратович
  103. Глущенко Віктор Михайлович
  104. Гнатюк Людмила Петрівна
  105. Гнатюк Ніна Юхимівна
  106. Голіней Роман Юрійович
  107. Головко Дмитро Андрійович
  108. Голота Любов Василівна
  109. Гордійчук Олег Володимирович
  110. Горева Євгенія Антонівна
  111. Горинь Богдан Миколайович
  112. Горкавий Сергій Кирилович
  113. Горкуша Оксана Василівна
  114. Горлач Леонід Никифорович
  115. Горловий Михайло Петрович
  116. Горобець Олександр Олександрович
  117. Гоцуленко Володимир Миколайович
  118. Гоян Ярема Петрович
  119. Грабар Сергій Володимирович
  120. Грабовський Микола Сергійович
  121. Грек Олександр Володимирович
  122. Гречанюк Сергій Степанович
  123. Григорів Михайло Семенович
  124. Григорук Анатолій Іванович
  125. Гримич Віль Григорович
  126. Гримич Марина Вілівна
  127. Гриненко Галина Олександрівна
  128. Гринів Олег Іванович
  129. Гринько (Кузьмінська) Варвара Пилипівна
  130. Гриценко Микола Семенович
  131. Гриценко Олександр Андрійович
  132. Грицюк Дмитро Каленикович
  133. Грязов Андрій Борисович
  134. Грязнов Олександр Андрійович
  135. Гужва Валерій Федорович
  136. Гук В'ячеслав Анатолійович
  137. Гуменюк Борис Борисович
  138. Гуменюк Віктор Федорович
  139. Гуменюк Марія Василівна
  140. Гунько Олександр Петрович
  141. Гутковський Володимир Матвійович
  142. Давиденко Валентин Іванович
  143. Давиденко Леонід Миколайович
  144. Давидюк Дмитро Григорович
  145. Данилевська Надія Олександрівна
  146. Даниленко Володимир Григорович
  147. Демченко Ніна Михайлівна
  148. Денисенко Лариса Володимирівна
  149. Дерманський Олександр Степанович
  150. Дзюб Іван Петрович
  151. Дзюба Іван Михайлович
  152. Дзюбенко-Мейс Наталія Язорівна
  153. Диба Алла Георгіївна
  154. Діброва Володимир Георгійович
  155. Дідківська Богдана Володимирівна
  156. Дімаров Анатолій Андрійович
  157. Дмитренко Микола Адрійович
  158. Дмитренко Микола Костянтинович
  159. Дмитренко Юлія Миколаївна
  160. Дмитрук Андрій Всеволодович
  161. Довгий Олексій Прокопович
  162. Довжик Василь Михайлович
  163. Донич Іван Костянтинович
  164. Дончик Віталій Григорович
  165. Доріченко Олесь Васильович
  166. Дорошенко Юрій Олегович
  167. Доценко Ростислав Іванович
  168. Драч Едуард Валерійович
  169. Драч Іван Федорович
  170. Дробаха Олександр Іванович
  171. Дробот Василь Леонідович
  172. Дроздовський Дмитро Ігорович
  173. Дубина Микола Іванович
  174. Дудар Євген Михайлович
  175. Дудінова Галина Євгенівна (Голіцина)
  176. Дуркевич Микола Михайлович
  177. Дяченко Лідія Миколаївна
  178. Дяченко Сергій Сергійович
  179. Євтушенко Марія
  180. Єжеченко В'ячеслав Володимирович
  181. Єрмолова Валентина Іванівна
  182. Жадько Віктор Олексійович
  183. Жангожа Рустем Наільули
  184. Женченко Віктор Васильович
  185. Жикол Анатолій Васильович
  186. Жиленко Ірина Володимирівна
  187. Жолдак Богдан Олексійович
  188. Жулинський Микола Григорович
  189. Жупанський Олег Іванович
  190. Жупанський Олексій Олегович
  191. Забазнова Галина Опанасівна
  192. Забужко Оксана Стефанівна
  193. Завадський Олег Вікторович
  194. Задорожна Людмила Михайлівна
  195. Заєць Василь Васильович
  196. Закордонець Леонід Олексійович
  197. Закусило Микола Іванович
  198. Запорожець Валентина Григорівна
  199. Зарахович Олексій Володимирович
  200. Зарівна Теодозія Петрівна
  201. Засенко Петро Петрович
  202. Захарченко Іван Карпович
  203. Здорик Олег Олександрович
  204. Земляний Володимир Михайлович
  205. Зима Василь Олександрович
  206. Зінкевич Осип Степанович
  207. Золотоноша Лілія Анатоліївна
  208. Зоріна Світлана Іванівна
  209. Іванина Василь Миколайович
  210. Іванченко Ірина Альбертівна
  211. Іванченко (Іванова) Раїса Петрівна
  212. Івченко Володимир Іванович
  213. Іконников Володимир Миколайович
  214. Ілляш Микола Максимович
  215. Ілляшенко Василь Васильович
  216. Ільченко Олесь Григорович
  217. Іщенко Микола Григорович
  218. Йовенко Світлана Андріївна
  219. Кабанов Олександр Михайлович
  220. Кагарлицький Микола Феодосійович
  221. Каверін Юрій Валентинович
  222. Калениченко Надія Юріївна
  223. Калитко Катерина Олександрівна
  224. Калінічев Станіслав Сергійович
  225. Каменчук Валентина Віталіївна
  226. Камінчук Анатолій Семенович
  227. Канівець Володимир Васильович
  228. Канигін Юрій Михайлович
  229. Капустін Володимир Семенович
  230. Карагезян (Божко) Раїса Альбертівна
  231. Карпенко Віталій Опанасович
  232. Карпенко Григорій Павлович
  233. Карпов Євген Васильович
  234. Каунова Тетяна Іванівна
  235. Качан Анатолій Леонтійович
  236. Квіт Сергій Миронович
  237. Келар Степан Пилипович
  238. Кирпа Галина Миколаївна
  239. Кияшко Григорій Григорович
  240. Клименко Наталія Михайлівна
  241. Климчук Олександр Олександрович
  242. Клічак Василь Йосипович
  243. Князенко Олег Родіонович
  244. Кобзар Володимир Федорович
  245. Ковалів Юрій Іванович
  246. Ковальчук Леся Максимівна
  247. Коваль Сергій Васильович
  248. Коверзнєв Костянтин Леонідович
  249. Ковтун Володимир Гаврилович
  250. Козак Валентина Спиридонівна
  251. Козак Сергій Борисович
  252. Козловський Володимир Валерійович
  253. Колесник Степан Павлович
  254. Колісник Григорій Андрійович
  255. Коломієць Віталій Гнатович
  256. Коломієць Володимир Родіонович
  257. Коломієць Тамара Опанасівна
  258. Комар Борис Панасович
  259. Компанієць Ольга Леонідівна
  260. Кондратюк Андрій Іванович
  261. Кононенко Євгенія Анатоліївна
  262. Кононенко Петро Петрович
  263. Конотопець Наталія Іванівна
  264. Конончук Тетяна Іванівна
  265. Копань Лариса Юріївна
  266. Корбач Іван Михайлович
  267. Коренчук Віктор Кіндратович
  268. Королів Адлер Степанович
  269. Короненко Світлана Анатоліївна
  270. Корунець Ілько Вакулович
  271. Коскін Володимир Олексійович
  272. Костенко Павло Феодосійович
  273. Костецька Тамара Степанівна
  274. Костюк Василь Іванович
  275. Костюченко Віктор Андрійович
  276. Кочубей Юрій Миколайович
  277. Кравченко Ігор Євгенович
  278. Кравчук Петро Федорович
  279. Краснокутська Олена Борисівна
  280. Крижанівська Тетяна Іванівна
  281. Крим Анатолій Ісаакович
  282. Кримчук Григорій Павлович
  283. Крищенко Вадим Дмитрович
  284. Крохмалюк Дмитро Іванович
  285. Крук Інна Вадимівна
  286. Кручик Ігор Петрович
  287. Вано Крюгер
  288. Кубай Данило Вікторович
  289. Кугай Олена Гордіївна
  290. Куйбіда Василь Степанович
  291. Кулиняк Данило Іванович
  292. Кульбак Лідія Андріївна
  293. Курков Андрій Юрійович
  294. Кур'ята Ніна Володимирівна
  295. Куценко Оксана Петрівна
  296. Кучеренко Марія Олександрівна
  297. Кучерява Зоя Олексіївна
  298. Куштенко Іван Федорович
  299. Лабінський Микола Гнатович
  300. Лагно (П'яних) Марина Веніамінівна
  301. Лазуткін Дмитро Михайлович
  302. Лемешко Тетяна Василівна
  303. Левицький В'ячеслав Андрійович
  304. Левченко Іван Васильович
  305. Леонтович (Вороніна) Олена Василівна
  306. Лисенко Василь Олександрович
  307. Лисенко Іван Максимович
  308. Лисюк Панас Павлович
  309. Литвин Микола Степанович
  310. Литвин Степан Михайлович
  311. Литвиненко Євген Петрович
  312. Литвинець Михайло Іванович
  313. Литвинов Володимир Дмитрович
  314. Литовченко Тимур Іванович
  315. Лиша Раїса Савеліївна
  316. Лишега Олег Богданович
  317. Лісова Марина Володимирівна
  318. Логвин Юрій Григорович
  319. Логвиненко Анатолій Андрійович
  320. Логвиненко Олексій Потапович
  321. Логвиненко Олена Михайлівна
  322. Логунова Інна Анатоліївна
  323. Лозко Галина Сергіївна
  324. Ломонос Марина Миколаївна
  325. Лопата Василь Іванович
  326. Луговик Микола Миколайович
  327. Луків Микола Володимирович
  328. Лук'яненко Левко Григорович
  329. Лупій Олесь Васильович
  330. Любиченко Наталія Василівна
  331. Ляхевич Валерій Володимирович
  332. Мазоре Ілля Трохимович
  333. Майданович Тетяна Василівна
  334. Майоров Володимир Володимирович
  335. Макаренко Ольга Петрівна
  336. Макаров Анатолій Миколайович
  337. Максимейко Олексій Іванович
  338. Маландій Олександр Миколайович
  339. Маленький Ігор Мирославович
  340. Малець Ганна В'ячеславівна
  341. Малець В'ячеслав Михайлович
  342. Малигон Ганна Миколаївна
  343. Малишевсьий Ігор Юрійович
  344. Малкович Іван Антонович
  345. Мамакін Юрій Анатолійович
  346. Мамчич Олеся Олександрівна
  347. Маніва (Лемешко) Галина Миколаївна
  348. Марсюк Василь Андрійович
  349. Матвійчук Ніна Іванівна
  350. Матіос Марія Василівна
  351. Матушек Олена Франківна
  352. Махінчук Микола Гаврилович
  353. Мащенко Микола Павлович
  354. Мегела Іван Петрович
  355. Медвідь В'ячеслав Григорович
  356. Меднікова Марина Миколаївна
  357. Медущенко Олена Володимирівна
  358. Меламуд Олександр Леонідович
  359. Мельниченко Володимир Юхимович
  360. Мензатюк Зірка Захаріївна
  361. Микитенко Олег Іванович
  362. Микитенко Олексій Васильович
  363. Миколайчук Олег Вікторович
  364. Міняйло Віктор Олександрович
  365. Мірошниченко Олександр Анатолійович
  366. Лаврова Тетяна Вікторівна
  367. Миколаєнко Алла Юріївна
  368. Міщенко Дмитро Олексійович
  369. Міщенко (Воля) Олександр Володимирович
  370. Міщук Катерина Василівна
  371. Млинченко Федір Кузьмич
  372. Мовчан Павло Михайлович
  373. Мовчун Леся Вікторівна
  374. Могильний Аттила Вікторович
  375. Мойсеїв Ігор Костьович
  376. Мойсієнко Анатолій Кирилович
  377. Мокровольський Олександр Миколайович
  378. Молякевич Дмитро Панасович
  379. Мордань Володимир Григорович
  380. Моренець Володимир Пилипович
  381. Мороз Анатолій Трохимович
  382. Мороз Лариса Захарівна
  383. Мороз (Морозенко) Марія Миколаївна
  384. Москаленко Олена Михайлівна
  385. Мотрич Катерина Вакулівна
  386. Мудрак Олеся Вікторівна
  387. Муляр Марина Леонідівна
  388. Мухоїд Микола Данилович
  389. Мушкетик Леся Георгіївна
  390. Мушкетик Юрій Михайлович
  391. Мушкудіані Олександр Несторович
  392. Наєнко Михайло Кузьмич
  393. Назаренко Володимир Миколайович
  394. Наливайко Степан Іванович
  395. Нарчинська Тетяна Миколаївна
  396. Неволов Василь Васильович
  397. Неждана Неда
  398. Нестайко Всеволод Зіновійович
  399. Нижник Ігор Йосипович
  400. Нікітін Олексій Сергійович
  401. Новикова Лідія Василівна
  402. Норкін Богдан Володимирович
  403. Олександренко Дмитро Миколайович
  404. Олійник Борис Ілліч
  405. Олійник Юрій Миколайович
  406. Ольхова Ольга Юріївна
  407. Омельченко Віктор Семенович
  408. Онкович Дмитро Юліанович
  409. Осадчий Василь Опанасович
  410. Осадчук Петро Ілліч
  411. Осипчук Володимир Семенович
  412. Осипчук Наталія Вікторівна
  413. Осташ Вікторія Вікторівна
  414. Отрощенко Валентина Іванівна
  415. Очеретний Олександр Дмитрович
  416. Очкур Наалія Миколаївна
  417. Павленко Микола Григорович
  418. Павлик Наталія Миколаївна
  419. Павличко Дмитро Васильович
  420. Павлюк Ігор Зиновійович
  421. Паламарчук Галина Олександрівна
  422. Палійчук Олексій Андрійович
  423. Паниченко Людмила Василівна
  424. Пантюк Сергій Дмитрович
  425. Панченко Володимир Євгенович
  426. Пасічна Катерина Петрівна
  427. Пахльовська Оксана Єжи-Янівна
  428. Пашковський Євген Володимирович
  429. Пащенко Володимир Михайлович
  430. Пепа Вадим Іванович
  431. Перебийніс Петро Мойсейович
  432. Петренко Надія Йосипівна
  433. Петрова Лариса Федорівна
  434. Петровська Галина Іванівна
  435. Петрук Володимир Іванович
  436. Пилипчук Дмитро Пилипович
  437. Пишнюк Тетяна Володимирівна
  438. Пінчук Степан Петрович
  439. Плавенчук Олена Павлівна
  440. Плачинда Сергій Петрович
  441. Погорілов Станіслав Станіславович
  442. Погребінська Олександра Михайлівна
  443. Подолян Микола Павлович
  444. Позаяк Юрій
  445. Позняк Наталія Вікторівна
  446. Поклад Наталія Іванівна
  447. Поліщук Борис Миколайович
  448. Полякова Тетяна Вікторівна
  449. Пономарів Олександр Данилович
  450. Пономаренко Сергій Анатолійович
  451. Попсуєнко Юрій Георгйович
  452. Портяк Василь Васильович
  453. Потапова Алла В'ячеславівна
  454. Почепцов Георгій Георгійович
  455. Пресіч Ольга Вікторівна
  456. Пригорницький Юрій Григорович
  457. Прогнімак Олександр Володимирович
  458. Прокопенко Володимир Павлович
  459. Прудник Михайло Васильович
  460. Прудник Світлана Володимирівна
  461. Пугач Володимир Гаврилович
  462. Радимир Олексій Валерійович
  463. Рассипаєв В'ячеслав Михайлович
  464. Решетилов Вадим Григорович
  465. Рибчинський Юрій Євгенович
  466. Рижко Олена Миколаївна
  467. Розумний Максим Миколайович
  468. Романюк Людмила Григорівна
  469. Росоховатський Ігор Маркович
  470. Рубан Василь Федорович
  471. Руднєв Євген Миколайович
  472. Рудницький Микола Іванович
  473. Оляна Рута
  474. Савків Станіслав Васильович
  475. Сапа Леонід Панасович
  476. Сахно В'ячеслав Федорович
  477. Святовець Віталій Федорович
  478. Селецький Петро Іванович
  479. Семененко Іван Андрійович
  480. Семенюк Микола Павлович
  481. Семенюченко Анна Валеріївна
  482. Сенюк Ольга Дмитрівна
  483. Сергійчук Тарас Іванович
  484. Сердюк Юрій Олександрович
  485. Сивокінь Григорій Матвійович
  486. Сиволап Петро Спиридонович
  487. Сидоренко Володимир Павлович
  488. Сидоржевський Михайло Олексійович
  489. Сизоненко Олександр Олександрович
  490. Сингаївський Микола Федорович
  491. Синиченко Олексій Пантелійович
  492. Ситник Тетяна Анатоліївна
  493. Сичевський Василь Павлович
  494. Сіренко Михайло Петрович
  495. Січовик Ігор Прокопович
  496. Скалій Раїса Дмитрівна
  497. Скирда Людмила Михайлівна
  498. Скомаровський Вадим Петрович
  499. Скрипець Микола Якович
  500. Скрипник Олександр Васильович
  501. Слабошпицький Михайло Федотович
  502. Славинський Микола Борисович
  503. Сливинський Орест Миколайович
  504. Сліпець Олекса (Верещак Олексій Ярославович)
  505. Слов'янова Марина Павлівна
  506. Собчук Валентин Миколайович
  507. Соловей Василь Федорович
  508. Соловей Елеонора Степанівна
  509. Соловйов Сергій Григорович
  510. Соломончук Григорія Якович
  511. Сом Микола Данилович
  512. Сорока Микола Олексійович
  513. Старчевський Борис Георгійович
  514. Стельмах Дмитро Михайлович
  515. Стельмах Олена Петрівна
  516. Степаненко Василь Іванович
  517. Степаненко Олена Іванівна
  518. Степула Надія Іванівна
  519. Стольников Владислав Феліксович
  520. Страшенко Ольга Іванівна
  521. Стрекаль Володимир Семенович
  522. Стріха Максим Віталійович
  523. Сулима Віра Іванівна
  524. Сухомозький (Сухомозський) Микола Михайлович
  525. Талалай Раїса Петрівна
  526. Танюк Лесь Степанович
  527. Танюк Оксана Леонідівна
  528. Таран Людмила Василівна
  529. Тарасов Валентин Миколайович
  530. Тараторіна Світлана Володимирівна
  531. Таращук Петро Всеволодович
  532. Тарнавський Валентин Володимирович
  533. Тарнашинська Людмила Броніславівна
  534. Тендюк Леонід Михайлович
  535. Терен Віктор Васильович
  536. Терех Олександр Іванович
  537. Терещенко Роман Миколайович
  538. Тимошик Микола Степанович
  539. Тишківська Леся Володимирівна
  540. Тищенко Валентин Миколайович
  541. Тищенко Вікторія Валеріївна
  542. Ткач Микола Михайлович
  543. Ткаченко Анатолій Олександрович
  544. Ткаченко Всеволод Іванович
  545. Ткаченко Наталія Юріївна
  546. Ткаченко Сергій Іванович
  547. Ткачук Галина Сергіївна
  548. Томенко Микола Данилович
  549. Топачевський Андрій Олександрович
  550. Торецька (Щегельська) Тетяна Костянтинівна
  551. Туркевич Василь Дмитрович
  552. Турчинов Олександр Валентинович
  553. Тучинська Наталія Ігорівна
  554. Унгурян Тарас Миколайович
  555. Фалькович Григорій Аврамович
  556. Федорук Леонід Євгенович
  557. Фішбейн Мойсей
  558. Фольварочний Василь Іванович
  559. Фурманов Юрій Олександрович
  560. Халимоненко Григорій Іванович
  561. Харахаш Богдан Євгенович
  562. Харченко Ксенія Віталіївна
  563. Харченко Петро Андрійович
  564. Хитрук Василь Онуфрійович
  565. Хоролець Лариса Іванівна
  566. Цвид Антоніна Петрівна
  567. Цеков Юрій Іванович
  568. Цибулько Володимир Михайлович
  569. Цілий Василь Павлович
  570. Ціпко Валентин Ілліч
  571. Цушко Сергій Вікторович
  572. Чекмишев Олександр Вікторович
  573. Чемерис Валентин Лукич
  574. Чепіга Володимир Захарович
  575. Чердаклі Анатолій Миколайович
  576. Череватенко Леонід Васильович
  577. Чередниченко Дмитро Семенович
  578. Череп-Пероганич Тетяна Павлівна
  579. Черепков Володимир Федорович
  580. Чернілевський Станіслав Болеславович
  581. Чернієнко Галина Володимирівна
  582. Чернов Олександр Володимирович
  583. Черченко Наталія Костянтинтинович
  584. Чибісова Наталія Сергіївна
  585. Чигирин Юрій Юрійович
  586. Чикирисов Юрій Семенович
  587. Чирков Сергій Миколайович
  588. Чистяк Дмитро Олександрович
  589. Чілачава Рауль Шалвович
  590. Чіп Борис Миколайович
  591. Чмир Валерій Павлович
  592. Чорногуз Олег Федорович
  593. Чубач Ганна Танасівна
  594. Чудний Валентин Павлович
  595. Чуйко Володимир Лук'янович
  596. Чумак Іван Володимирович
  597. Чуприна Євгенія Володимироівна
  598. Шалак Оксана Іванівна
  599. Шаповал Мар'яна Олександрівна
  600. Шаповаленко Таїсія Василівна
  601. Шаповалов Станіслав Іванович
  602. Шарварок Олександр Юрійович
  603. Шаройко Василь Никифорович
  604. Шевченко Анатолій Якович
  605. Шевченко Віталій Федорович
  606. Шевченко Денис Сергійович
  607. Шевченко Лариса Яківна
  608. Шевченко Михайло Васильович
  609. Шевченко Станіслав Олексійович
  610. Шевчук Валерій Олександрович
  611. Шевчук Ігор Степанович
  612. Шейко-Медведєва Неля Семенівна
  613. Шекера Ярослава Василівна
  614. Шилов Юрій Олексійович
  615. Шинкаренко Олег Вікторович
  616. Шинкаренко Юрій Петрович
  617. Ширшова-Дяченко Марина Юріївна
  618. Шкарівська Євдокія Петрівна
  619. Шкляр Василь Миколайович
  620. Шкода Вадим Григорович
  621. Шлапак Борис Григорович
  622. Шмицький Георгій Маркович
  623. Шовкошитний Володимир Федорович
  624. Шовкун Віктор Йосипович
  625. Шокало Олександр Андрійович
  626. Шпаковатий Микола Іванович
  627. Шпиталь Іван Григорович
  628. Штонь Григорій Максимович
  629. Шугай Олександр Володимирович
  630. Шудря Микола Архипович
  631. Шульга Петро Васильович
  632. Щегельський Антон Григорович
  633. Щегельський Павлов Григорович
  634. Щербак Степан Дмитрович
  635. Щербак Юрій Миколайович
  636. Щириця Павло Олексійович
  637. Щученко Сергій Павлович
  638. Ющук Іван Пилипович
  639. Яворівський Володимир Олександрович
  640. Янченко Анатолій Якович
  641. Яременко Василь Васильович
  642. Ярмиш Юрій Феодосійович
  643. Яровий Олександр Степанович
  644. Ячейкін Юрій Дмитрович

Київська обласна організація

  1. Бабенко Юрій Йосипович
  2. Бондаренко Віктор Іванович
  3. Братченко Тетяна Іванівна
  4. Бубир Володимир Петрович
  5. Володай (Зубкова) Тетяна Володимирівна
  6. Гай Анатолій Іванович
  7. Гай Галина Семенівна
  8. Гай Юрій Анатолійович
  9. Гажала Леонід Йосипович
  10. Герман Оксана Русланівна
  11. Горовий Геннадій Володимирович
  12. Грабовський Віктор Никанорович
  13. Гудима Андрій Дмитрович
  14. Демиденко Олександр Степанович
  15. Дзюба Леся Петрівна
  16. Дідківський Володимир Іванович
  17. Донич Іван Костянтинович
  18. Драндар Олександр Федорович
  19. Дубович Микола Іванович
  20. Євтушенко Віктор Арсенійович
  21. Іваненко Григорій Іванович
  22. Кириченко Андрій Степанович
  23. Кир'ян Надія Володимирівна
  24. Кокуца Іван Іванович
  25. Кононенко Олексій Анатолійович
  26. Кононович Леонід Григорович
  27. Кудінова Тетяна Борисівна
  28. Куліда Сергій Володимирович
  29. Купрієнко В'ячеслав Миколайович
  30. Кучерук Віктор Анатолійович
  31. Лаврова-Міцінська Тетяна Вікторівна
  32. Малєєв Павло Терентійович
  33. Матвієнко Олександр Володимирович
  34. Мокренчук Олена Вікторівна
  35. Міняйло Віктор Олександрович
  36. Невінчана (Пензарєва) Галина Вікторівна
  37. Носовська Алла Анатоліївна
  38. Остролуцька Антоніна Михайлівна
  39. Петриченко Геннадій Васильович
  40. Петровська Тетяна Василівна
  41. Півторацька Ніна Іванівна
  42. Плавенчук Олена Павлівна
  43. Пономаренко Марина Сергіївна
  44. Проценко Володимир Миколайович
  45. Розвозчик Петро Іларіонович
  46. Саєнко Сергій Миколайович
  47. Скорик Михайло Тихонович
  48. Стусенко Олександр Григорович
  49. Тимченко Сніжана Миколаївна
  50. Товстуха Євген Степанович
  51. Хмельовський Олександр Сергійович
  52. Цай Любов Іванівна
  53. Царенко (Калініченко) Тетяна Іванівна
  54. Черняхівський Анатолій Іванович
  55. Чіпка (Сотник) Ольга Володимирівна
  56. Чорноморець Надія Федорівна
  57. Швень Наталія Іванівна
  58. Шевченко Сергій Володимирович
  59. Юферова Людмила Леонідівна

Кіровоградська обласна організація

  1. Андрушко Тетяна Володимирівна
  2. Бабенко Олег Олександрович
  3. Бондар Василь Васильович
  4. Горчар Катерина Георгіївна
  5. Жовна Олександр Юрійович
  6. Журба Тамара Гнатівна
  7. Журба Василь Гнатович
  8. Загравенко Анатолій Романович
  9. Клочек Григорій Дмитрович
  10. Колесников Сергій Вікторович
  11. Корінь Антоніна Михайлівна
  12. Косенко Олександр Іванович
  13. Могилюк Володимир Олександрович
  14. Немирована Інна Володимирівна
  15. Непоменко Федір Іванович
  16. Піддубний Сергій Васильович
  17. Полевіна Ольга Миколаївна
  18. Ревчун Борис Григорович
  19. Рижик-Нежуріна Інна Сергіївна
  20. Царук Антоніна Петрівна
  21. Черниш Анатолій Григорович

Кримська організація

  1. Абрамов Едуард Михайлович
  2. Агарков Андрій Леонідович
  3. Азар'єв Олег Геннадійович
  4. Антонова Алевтина Костянтинівна
  5. Анфімова Вікторія
  6. Афанасьєва Лариса Анатоліївна
  7. Бабушкін Борис Майович
  8. Бартошин Віктор Степанович
  9. Бекирова Зера
  10. Бодикін Гарольд Михайлович
  11. Бурмистрова Ніна Михайлівна
  12. Бушняк Володимир Степанович
  13. Виноградов Віктор Євгенович
  14. Вишняк Михайло Якович
  15. Волков Олександр Павлович
  16. Воронін Валерій Володимирович
  17. Вороніна Тетяна Андріївна
  18. Голубєва Ольга Володимирович
  19. Горбань Володимир Іванович
  20. Грановська Галина Іллівна
  21. Грановський Олекс.Володимироич
  22. Гребенюк Павло Миколайович
  23. Гуменюк Віктор Іванович
  24. Гусельникова Людмила Феоктистівна
  25. Домбровський Віктор Олександрович
  26. Д’яченко Тамара Митрофанівна
  27. Емірова Адиле Мем.
  28. Єгіазаров В’ячеслав Фараонович
  29. Єфанов Леонід Олександрович
  30. Желватих Володим.Вікторович
  31. Загорулько Олександр Кимович
  32. Зенченко Анна Іванівна
  33. Золотокрильцева Ольга Вадимівна
  34. Іванова Ольга Олексіївна
  35. Казанцев Геннадій Трифонович
  36. Казарін Володимир Павлович
  37. Кілеса В’ячеслав Володимирович
  38. Козєєва Інна Іванівна
  39. Коломієць Микола Іванович
  40. Кононенко Данило Андрійович
  41. Корнієнко Тетяна Геннадіївна
  42. Кочерга Світлана Олексіївна
  43. Крупняков Сергій Аркадійович
  44. Латанський Валерій Григорович
  45. Левенко Валерій Якович
  46. Леонов Сергій Петрович
  47. Ложко В’ячеслав Федорович
  48. Маковецький Василь Якович
  49. Малишко Олександр Васильович
  50. Мамбетов Білял
  51. Масалов Анатолій Кирилович
  52. Маслєннікова Олена
  53. Матвеєва Марина Станіславівна
  54. Меліков Георгій Олександрович
  55. Мельников Володимир Анатолійович
  56. Мемішев Рашид
  57. Мигунова Маргарита Георгіївна
  58. Негода Валентин Іванович
  59. Никифоров Евген Геннадійович
  60. Никоненко Леонід Максимович
  61. Новикова Марина Олексіївна
  62. Овчаренко Сергій Георгійович
  63. Огурцова Лідія Вікторівна
  64. Османов Ділявер Ібраімович
  65. Печаткіна Галина Олександрівна
  66. Півень Людмила Михайлівна
  67. Пономаренко Єва Мартиянівна
  68. Проценко Володимир Миколайович
  69. Сербін Олександр Миколайович
  70. Сивельникова Любов Іллівна
  71. Синиця Дмитро Анатолійович
  72. Сірченко Валентина Іванівна
  73. Славич-Приступа Станіслав Кононович
  74. Славін Наум Абрамович
  75. Сніцар Катерина Михайлівна
  76. Сорокін Володимир Іванович
  77. Сотникова Ірина Вікторівна
  78. Степанов Федір Федорович
  79. Стоянов Анатолій Павлович
  80. Тарасенко Микола Федорович
  81. Тарасов Валерій Дмитрович
  82. Терехов Володимир Павлович
  83. Трибушной Олександр Денисович
  84. Угулава Едуард Сергійович
  85. Умеров Ескендер Ганійович
  86. Фатеєв Леонтій Олександрович
  87. Федосєєв Олексан.Миколайович
  88. Фесенко Віталій Федорович
  89. Фрісман Катерина Петрівна
  90. Фролов Костянт.Юрійович
  91. Фролова-Малишева Валентина Сергіївна
  92. Чичкіна Тетяна Сергіївна
  93. Шавшин Володимир Георгійович
  94. Шерешев В'ячеслав Іванович
  95. Шершньова Людмила Степанівна
  96. Шукурджієв Самад. Веліш.
  97. Ягупова Світлана Володимирівна
  98. Ярко Микола Миколайович

Луганська обласна організація

  1. Бердецька Інна Анатоліївна
  2. Білик (Бєлік) Олександр Миколайович
  3. Боярчук Дмитро Іванович
  4. Гайворонська Ганна Андріївна
  5. Гайворонська Богдана Михайлівна
  6. Гарбуз Сергій Володимирович
  7. Голобородько Василь Іванович
  8. Дейнегіна Тетяна Олександрівна
  9. Долженко Олександр Георгійович
  10. Донич Іван Васильович
  11. Кремінський Ярослав Миколайович
  12. Кривоніс Сергій Івнович
  13. Кошель Надія Іванівна
  14. Листопад Антоніна Іванівна
  15. Литвинова Тетяна Олександрович
  16. Лосєв Станіслав Іванович
  17. Лук’янчук Раїса Федорівна
  18. Малахута Микола Данилович
  19. Медведенко Андрій Юхимович
  20. Меркур’єв Валентин Михайлович
  21. Неживий Олексій Іванович
  22. Низовий Іван Данилович
  23. Ночовний Микола Васильович
  24. Омельченко Сергій Борисович
  25. Пєсенка Михайло Іванович
  26. Півень Олексій Володимирович
  27. Половинко Григорій Григорович
  28. Полуйко Валерій Васильович
  29. Пустовіт Ганна Анатоліївна
  30. Радченко Олександр Віталійович
  31. Рудов Євген Сергійович
  32. Самарцева Олександра Антонівна
  33. Світличний Іван Михайлович
  34. Сенчило Микола Єлисейович
  35. Старун Василь Володимирович
  36. Тютюнник Микола Григорович
  37. Шевченко Олександр Андрійович

Львівська обласна організація

  1. Антонишин Світлана Володимирівна
  2. Бандурович Ірина Романівна
  3. Баган Олег Романович
  4. Барандій Марія Григорівна
  5. Батіг Микола (отець Мелетій)
  6. Бенедишин Любов Євгенівна
  7. Бернакевич Леся Євстахіївна
  8. Биньо Володимир Ярославович
  9. Бічуя Ніна Леонідівна
  10. Бондаренко Володимир Данилович
  11. Вархол Роман Степанович
  12. Вівчар Ганна Миколаївна
  13. Вікторова Тетяна (Шафранська Тетяна Вікторівна)
  14. Вовк Ірина Валентинівна
  15. Воловець Лев Іванович
  16. Волосецька (Аль-Коні) Яніна Михайлівна
  17. Габлевич Марія Богданівна
  18. Галета Олена Ігорівна
  19. Ганулич Володимир Костянтинович
  20. Ганущак Олег Ярославович
  21. Гентош Іван Михайлович
  22. Горак Роман Дмитрович
  23. Горбенко Любов Іванівна
  24. Гордон Олександр Богданович
  25. Городницький Анатолій Володимирович
  26. Грунська Тетяна Аврамівна
  27. Грущак Андрій Федорович
  28. Гургула Ігор Васильович
  29. Гурей Тетяна Андріївна
  30. Данилевська-Милян Мирослава Володимирівна
  31. Демидюк Лілія Мирославівна
  32. Дідула Володимир Петрович
  33. Дідула Роман Теодорович
  34. Дмитрів Ярослава Петрівна
  35. Долик Любов Юріївна
  36. Дубас Микола Васильович
  37. Дудок Уляна Володимирівна
  38. Дяк Олесь Михайлович
  39. Завідняк Богдан Теодорович
  40. Залізняк Богдан-Любомир Васильович
  41. Захожий Володимир Васильович
  42. Зимомря Микола Іванович
  43. Зозуляк Катерина Григорівна
  44. Іваничук (Федасюк) Наталія Романівна
  45. Іванишин Петро Васильович
  46. Ільницький Микола Миколайович
  47. Камінецький Ярослав Григорович
  48. Канич Анна Михайлівна
  49. Квітневий Володимир Миколайович
  50. Кепич Володимир Тарасович
  51. Кіс (Боса) Ольга Володимирівна
  52. Кіяновська Маріанна Ярославівна
  53. Ковалик Надія Йосипівна
  54. Коваль Юрій Андрійович
  55. Коваль-Гнатів Дзвінка Юріївна
  56. Колодинська Людмила Семенівна
  57. Колодій Ілля Степанович
  58. Кондратенко Микола Андрійович
  59. Коритко Роман Федорович
  60. Косановська Ліліана Романівна
  61. Косів Михайло Васильович
  62. Кравець Ярема Іванович
  63. Кузик Володимир Петрович
  64. Курташ-Карп Юлія Мар'янівна
  65. Куспись Світлана Анатоліївна
  66. Кустов Сергій Павлович
  67. Кушнір Ольга Ярославівна
  68. Левченко Олександр Миколайович
  69. Легкий Зіновій Миколайович
  70. Лило Василь Семенович
  71. Лозова Оксана Іванівна
  72. Людкевич (Білоус) Марія Йосипівна
  73. Мазій Роман Михайлович
  74. Максимчук Оксана Святославівна
  75. Масляник Олександр Іванович
  76. Матолінець Наталія Ярославівна
  77. Мельник Лідія Олександрівна
  78. Мендрунь Богдан Романович
  79. Месропян Анушаван Усікович
  80. Михайлюк Климентій Іванович (Володимир Дуб)
  81. Мориквас Надія Мирославівна
  82. Мохналь Марія Миколаївна
  83. Мочерна Вікторія Степанівна
  84. Мудрик Світлана Ярославівна
  85. Мулярчук Ірина
  86. Неборак Віктор Володимирович
  87. Негрич Микола Йосипович
  88. Нестерчук Мирон Матвійович
  89. Нестерчук Віталій Миронович
  90. Павличко Ярослава Йосипівна
  91. Павлів Леся Михайлівна
  92. Павлюк Ігор Зиновійович
  93. Пагутяк Галина Василівна
  94. Палинський Віктор Іванович
  95. Пасічник Анжела Василівна
  96. Пастух Роман Іванович
  97. Перлулайнен Лана (Жемчужина Світлана Романівна)
  98. Петришин Ярослав Борисович
  99. Починайко Марта Дмитрівна
  100. Прокопович Мар'яна Іванівна
  101. Проць Любов Іванівна
  102. Прухницький Василь Андрійович
  103. Пуляєва-Чижович Людмила Вікторівна
  104. Радовський Володимир Сергійович
  105. Репета Надія Дмитрівна
  106. Різник Левко Йосипович
  107. Романчук Олег Костянтинович
  108. Романюк Віктор (Віталій) Степанович
  109. Савка Мар'яна Орестівна
  110. Савчин Іван Петрович
  111. Савчин Роксолана
  112. Савчинська-Латик Теодора Петрівна
  113. Салига Тарас Юрійович
  114. Сало Іван Андрійович
  115. Сеник Любомир Тадейович
  116. Сенчишин Ярина Богданівна
  117. Сергієнко Анатолій Іванович
  118. Сидорак Ольга Михайлівна
  119. Скиба Роман Степанович
  120. Скірська Галина Василівна
  121. Смоляк Богдан Федорович
  122. Сніжна Христина (Романяк Ніна Іванівна)
  123. Содомора Андрій Олександрович
  124. Соловчук Роман Іванович
  125. Старовойт Ірина Миколаївна
  126. Стасів Василь (отець Климентій)
  127. Стельмах Богдан Михайлович
  128. Стефак Василь Федорович
  129. Суходуб Зиновій Порфирович
  130. Тарнавська Мар'яна Ігорівна
  131. Терещук Василь Петрович
  132. Тихонова Катерина Юріївна
  133. Трайста Михайло Гафія
  134. Трач Ігор Богданович
  135. Трохим Наталія Георгіївна
  136. Трунко Тарас Іванович
  137. Фенчак Михайло Михайлович
  138. Фиштак Йосип Іванович
  139. Флюнт Ігор-Северин Степанович
  140. Холодюк (Федорів) Леся Іванівна
  141. Хоркавий Роман Богданович
  142. Чабан Василь Йосипович
  143. Чабан-Леус Дзвенислава
  144. Чепурко Богдан Петрович
  145. Черкес Надія Дмитрівна
  146. Чобіт Дмитро Васильович
  147. Чопик Григорій Зіновійович
  148. Чорпіта Наталя Тихонівна
  149. Чумарна (Чипурка) Марія Іванівна
  150. Шалата Михайло Йосипович
  151. Шкраб'юк Петро Васильович
  152. Шунь Марія Іванівна
  153. Щеглюк Василь Романович
  154. Юринець Ігор Орестович
  155. Яворська Ольга Йосипівна
  156. Яремчук Адріана Володимирівна
  157. Яценко Петро Олександрович

Миколаївська обласна організація

  1. Агафонова Надія
  2. Білецька Наталія Олександрівна
  3. Березіна Дарина Юріївна
  4. Бондаренко Лілія
  5. Голубкова Катерина Олександрівна
  6. Дорош Олег (Олег Гордій)
  7. Іщенко Світлана Вікторівна
  8. Качурін В'ячеслав Тимофійович
  9. Коваленко Ксана (Оксана Євзікова)
  10. Король Ганна
  11. Маляров Анатолій Андрійович
  12. Марущак Віра Іванівна
  13. Матвєєва Лариса Віталіївна
  14. Обрій Сашко (Олександр Кучеренко)
  15. Рогожа Віталій Дмитрович
  16. Руська Альона (Людмила Щетініна)
  17. Свірська Тетяна
  18. Сквірська Ольга
  19. Славна Ольга (Ольга Червякова)
  20. Суров Аркадій Геннадійович
  21. Чорноброва Вікторія Григорівна
  22. Чижова Людмила Яківна

Одеська обласна організація

  1. Арсенія Велика (Данилюк Людмила Володимирівна)
  2. Бардієр Євген Олександрович
  3. Бошков Віталій Михайлович
  4. Бутук Наталія Григорівна
  5. Гаврюк Іван Дмитрович
  6. Геращенко Ігор Борисович
  7. Глущак Анатолій Степанович
  8. Говда Олег Йосипович
  9. Горст Георгій Миколайович
  10. Григорʼєва Олександра Георгіївна
  11. Деревенча Матвій Юхимович
  12. Дмитрієв Сергій Вікторович
  13. Дрямін Олег Йосипович
  14. Дячук Юрій Іванович
  15. Задоя Іван Михайлович
  16. Заславська Євгенія Львівна
  17. Зубко Світлана Олександрівна
  18. Іщук Інна Анатоліївна
  19. Кітік Владислав Адріанович
  20. Костенко Ганна Костянтинівна
  21. Кракалія Роман Тарасович
  22. Кулаковський Леонід Францович
  23. Леус Елла Володимирівна
  24. Макаров Олександр Володимирович
  25. Мамонтенко Анастасія Олександрівна
  26. Мардань Олександр Євгенович
  27. Михайлевський Антон Флоріанович
  28. Мовчан (Карпусь) Надія Михайлівна
  29. Могильницька Галина Анатоліївна
  30. Муратов Наїль Ніязович
  31. Нєнов Іван Георгійович
  32. Олійників Олег Семенович
  33. Орленко Віталій Федорович
  34. Павленко Василь Васильович
  35. Палашевська Наталія Віталіївна
  36. Палієнко Микола Олександрович
  37. Пилипенко Георгій Прокопійович
  38. Півень Василь Микитович
  39. Полтавчук Василь Григорович
  40. Різниченко Олекса Сергійович
  41. Ройченко Анатолій Антонович
  42. Рутківський Володимир Григорович
  43. Рядченко Сергій Іванович
  44. Савицька Жанна Борисівна
  45. Сидорук Валентина Олександрівна
  46. Сисін Юрій Михайлович
  47. Сподарець Володимир Іванович
  48. Стельмах Віктор Анатолійович
  49. Стриженюк Станіслав Савович
  50. Суховецький Микола Михайлович
  51. Сушинський Богдан Іванович
  52. Тома Ірина Вікторівна
  53. Трохліб Валерій Васильович
  54. Чайківський Олесь (Олександр) Якович
  55. Чамлай Наталія Володимирівна
  56. Штенгелов Євген Степанович
  57. Шупта Дмитро Романович
  58. Щипківський Геннадій Павлович

Полтавська обласна організація

  1. Баклай Наталія Михайлівна
  2. Вернигора Леонід Михайлович
  3. Віценя Лідія Миколаївна
  4. Галіцин Олександр Анатолійович
  5. Гаран Олена Валентинівна
  6. Головко Олег Федотович
  7. Дідик (Снарська) Інна Станіславівна
  8. Дмитренко Юрій Михайлович
  9. Ейсмонт Володимир Борисович
  10. Казидуб Віра Іванівна
  11. Карпенко Володимир Пилипович
  12. Кацай Олексій Опанасович
  13. Кононенко Марина Володимирівна
  14. Костенко Микола Васильович
  15. Луньова Тетяна Володимирівна
  16. Манойленко Юлія Анатоліївна
  17. Мирний Володимир Степанович
  18. Міщенко Олександр Михайлович
  19. Моісєєнко Ігор Олексійович
  20. Неживий Олексій Іванович
  21. Нечитайло Іван Якович
  22. Нечитайло Сергій Олександрович
  23. Новікова Вероніка Юріївна
  24. Овдієнко Людмила Миколаївна
  25. Пантелей Олександр Сергійович
  26. Пахомов Анатолій Іванович
  27. Плотникова Раїса Василівна
  28. Плювако Володимир Миколайович
  29. Пушко Олександр Олександрович
  30. Риженко Дарина Миколаївна
  31. Роговий Юрій Феодосійович
  32. Сазанський Олександр Григорович
  33. Семеняка Віктор Павлович
  34. Слєпцов Володимир Анатолійович
  35. Степаненко Микола Іванович
  36. Стороженко Павло Сергійович
  37. Трикаш (Кірячок) Наталія Василівна
  38. Хало Ольга Іванівна
  39. Харасайло Наталія Никифорівна
  40. Шкурупій Володимир Михайлович

Рівненська обласна організація

  1. Бабій Степан Олександрович
  2. Баковецька Ірина Володимирівна
  3. Басараба Василь Наумович
  4. Береза Микола Павлович
  5. Береза Юрій Павлович
  6. Білецький Богдан В'ячеславович
  7. Бондючна Юлія Іванівна
  8. Боровець Борис Тимофійович
  9. Велесик Петро Якович
  10. Вишневський Артем Миколайович
  11. Гнатюк Галина Олександрівна
  12. Гуля Сергій Іларіонович
  13. Дворницька Ніна Миколаївна
  14. Демчук Роман Степанович
  15. Диб'як Неоніла Ананіївна
  16. Євтушок Олександр Володимирович
  17. Заворотній Олексій Тимофійович
  18. Залета (Загорський) Юрій Іванович
  19. Захарченко (Єфімчук) Олена Богданівна
  20. Ірванець Олександр Васильович
  21. Каневська Вікторія Василівна
  22. Кащук Микола Кирилович
  23. Климентовська Вікторія Михайлівна
  24. Комісарова Олександра Сергіївна
  25. Комісарук Євгенія Сергіївна
  26. Костюкевич Юлія Іванівна
  27. Кралюк Петро Михайлович
  28. Кривий Микола Васильович
  29. Криловець Наталія Володимирівна
  30. Курінний Сергій Георгійович
  31. Левчун (Сирцова) Наталія Петрівна
  32. Лимич (Войнарович) Анна Андріївна
  33. Литвинчук Людмила Адамівна
  34. Люліч Валентина Анатоліївна
  35. Лящук Василь Кіндратович
  36. Мазаний Віктор Степанович
  37. Медведєва Олена Анатоліївна
  38. Мейта (Гуменюк) Світлана Миколаївна
  39. Мельник Ірина Сергіївна
  40. Одерако Ірина Володимирівна
  41. Оттов Микола Миколайович
  42. Праск Святослав Богданович
  43. Пшенична Любов Анатоліївна
  44. Пшеничний Микола Іванович
  45. Рибенко (Воробей) Лідія Гуріївна
  46. Савчук Володимир Андрійович
  47. Сидорчик Іван Степанович
  48. Сладковська Тетяна Анатоліївна (Тата Рівна)
  49. Слободенюк Ростислав Михайлович
  50. Смик Ніна Василівна
  51. Степанюк Михайло Іванович
  52. Тимчак Микола Михайлович
  53. Титечко Василь Григорович
  54. Українець Стефанія Ярославівна
  55. Шабаровський Володимир Володимирович
  56. Шморгун Євген Іванович

Сумська обласна організація

  1. Багата Ніна Павлівна
  2. Васильченко Євген Дмитрович
  3. Вертіль Олександр Васильович
  4. Герасименко Тамара Миколаївна
  5. Головченко Іван Петрович
  6. Гризун Анатолій Пилипович
  7. Єлишевич Григорій Львович
  8. Корнющенко Іван Пилипович
  9. Луговський Анатолій Васильович
  10. Назаренко Юрій Йосипович
  11. Нестеренко Петро Андрійович
  12. Пазинич Василь Федорович
  13. Петренко Надія Пилипівна
  14. Поляков Андрій Андрійович
  15. П'ятаченко Сергій Васильович
  16. Ромен (Шевченко) Людмила Валентинівна
  17. Скакун Віктор Панасович
  18. Столбін Олексій Петрович
  19. Товстуха Петро Володимирович
  20. Терлецький Віктор Володимирович
  21. Ткаченко Борис Іванович
  22. Царик Юрій Миколайович
  23. Чубур Василь Васильович

Тернопільська обласна організація

  1. Андрушків Богдан Миколайович
  2. Андрусяк Богдан Олексійович
  3. Базів Микола
  4. Баліцька Марія Йосипівна
  5. Балюк Леся Василівна
  6. Барна Володимир Андрійович
  7. Бережний Ігор Петрович
  8. Березовський Орест Іванович
  9. Білик Леся Петрівна
  10. Вільчинський Олександр Казимирович
  11. Вітяк Юрій
  12. Волков Олексій Михайлович
  13. Галич (Безпалько) Уляна Ігорівна
  14. Герман Олег Михайлович
  15. Гонтарук Любов Романівна
  16. Грабовський Богдан Олексійович
  17. Дем'янова Ірина Володимирівна
  18. Дігай Тетяна Іванівна
  19. Долгушин Олександр Трохимович
  20. Дригуш Неоніла
  21. Дячун Володимир Кирилович
  22. Завадський Юрій Романович
  23. Замкова Зоряна Степанівна
  24. Зозуляк Євген Тадейович
  25. Іванців (Барна) Мирослава Петрівна
  26. Кіпибіда Зіновій Михайлович
  27. Костів-Гуска Ганна Михайлівна
  28. Кравчук Володимир Ярославович
  29. Ладика Роман Богданович
  30. Лазо Сергій Васильович
  31. Левицький Михайло Васильович
  32. Мартинюк Галина
  33. Матевощук Юрій Олександрович
  34. Мельничук Богдан Іванович
  35. Раїса Обшарська
  36. Паламар Арсен Онуфрійович
  37. Пасічник Наталія Іванівна
  38. Петрук-Попик Георгій Михайлович
  39. Погорецький Василь
  40. Потій Іван Васильович
  41. Присяжний Володимир Тадеушович
  42. Романчук Леся Іванівна
  43. Свіжак Йосип Дмитрович
  44. Семеняк-Штангей Валентина Миколаївна
  45. Сивицький Данило Йосипович
  46. Синюк Сергій Ярославович
  47. Сорока Петро Іванович
  48. Стронський Іван Антонович
  49. Ткачук Микола Платонович
  50. Топоровський Ігор Теодорович
  51. Тракало Василь Йосипович
  52. Федоришин Петро Степанович
  53. Фіалко Ніна Іванівна
  54. Щавурський Борис Богданович
  55. Юзва-Яськів Жанна Андріївна

Харківська обласна організація

  1. Багірова Лала Гамлетівна
  2. Бандурка Олександр Марков
  3. Бінкевич Олексій Станіславович
  4. Бойко Віктор Степанович
  5. Бойко Оксана Вікторівна
  6. Боровий Василь Іванович
  7. Борщова Аліна Олександрівна
  8. Брюґґен Володимир Олександрович
  9. Буйдін Геннадій Георгійович
  10. Вакуленко Володимир Прокопович
  11. Верховень Володимир Миколайович
  12. Виноградська Ніна Іванівна
  13. Возіянов Микола Кирилович
  14. Глєбов Володимир Олексійович
  15. Гопцій Микола Пилипович
  16. Грабовська (Щербина) Марія Михайлівна
  17. Добриніна Вікторія Борисівна
  18. Доценко Лідія Григорівна
  19. Дяченко Валерій Петрович
  20. Євса Ірина Олександрівна
  21. Жихарєв Олег Вікторович
  22. Зайда Володимир Михайлович
  23. Зорич Олена Вікторівна
  24. Катаєва Римма Олександрівна
  25. Кириченко Віктор Олексійович
  26. Ковалевський Олексій Володимирович
  27. Ковальова Олександра Прокопівна
  28. Козак Микола Іванович
  29. Козуліна Мар'яна Сергіївна (Марко Терен)
  30. Крауш Борис Павлович
  31. Круглов Віталій Вікторович
  32. Кулик Віктор Григорович
  33. Левін Роман Олександрович
  34. Липчанська Любов Михайлівна
  35. Лопатін Вукол Вуколович
  36. Львович Майя Давидівна
  37. Маковійський Костянтин Петрович
  38. Максимейко Юлія Володимирівна
  39. Манаєнко Світлана Олексіївна
  40. Мардус Оксана Григорівна
  41. Маслов Іван Степанович
  42. Маслова Наталія Іванівна
  43. Матюх Наталія Дмитрівна
  44. Мельників Ростислав Володимирович
  45. Мельницька Інна Володимирівна
  46. Мироненко Ірина Дмитрівна
  47. Михайлин Ігор Леонідович
  48. Мінаков Станіслав Олександрович
  49. Мінакова Анна Станіславівна
  50. Мірошниченко Анатолій Михайлович
  51. Олефіренко Михайло Миколайович
  52. Омельченко Василь Михайлович
  53. Пенчуков Володимир Андрійович
  54. Перепеляк Іван Михайлович
  55. Перерва Анатолій Антонович
  56. Пивовар Микола Микитович
  57. Побелян Микола Федорович
  58. Полякова (Глєбова) Ірина Миколаївна
  59. Полянецький Віктор Анатолійович
  60. Рисцов В'ячеслав Олександрович
  61. Родіонов Володимир Олександрович
  62. Романовський В'ячеслав Євгенович
  63. Саркісян Анаїд Патваканівна
  64. Стальний Володимир Іванович
  65. Стожук Анатолій Петрович
  66. Субота Володимир Якович
  67. Супруненко Ніна Антонівна
  68. Тараненко Ольга Степанівна
  69. Тимченко Антоніна Олександрівна
  70. Тимченко Віктор Петрович
  71. Тихонова Ольга Василівна
  72. Тільна Ольга Анатоліївна
  73. Ткаченко Ганна Панасівна
  74. Тома Леонід Васильович
  75. Філатов Аркадій Павлович
  76. Чернишова Олена Юріївна
  77. Шелковий Сергій Костянтинович
  78. Якименко Олена Олександрівна
  79. Янковська Анастасія Володимирович

Херсонська обласна організація

  1. Андреєв Віктор Миколайович
  2. Бондарчук Леонід Васильович
  3. Бутузов Олександр Глібович
  4. Василенко Микола Олександрович
  5. Гунько Олександр Петрович
  6. Гурепко Микола Михайлович
  7. Жураківський Василь Іванович
  8. Загороднюк Василь Степанович
  9. Каляка Микола Михайлович
  10. Кичинський Анатолій Іванович
  11. Крат Анатолій Анатолійович
  12. Кулик Валерій Павлович
  13. Марченко Леонід Володимирович
  14. Марущак Анатолій Петрович
  15. Мелещенко Василь Михайлович
  16. Музика Наталія Василівна
  17. Олексюк Олег Васильович
  18. Питалєв Петро Іванович
  19. Педченко Володимир Васильович
  20. Серебряков Леонід Борисович
  21. Тютюнник Алла Миколаївна
  22. Федоровська Лада Костянтинівна
  23. Чернишенко Наталія Іванівна
  24. Щерба Таїсія Миколаївна

Хмельницька обласна організація

  1. Бабенко Марія Тимофіївна
  2. Балема Ростислав Миколайович
  3. Василевська Іванна Іванівна
  4. Величко Микола Володимирович
  5. Весела Людмила Михайлівна
  6. Гончарук Віктор Олександрович
  7. Горбатюк Василь Іванович
  8. Грищук Броніслав Антонович
  9. Закордонець Артур Венедиктович
  10. Іськова-Миклащук Олена Володимирівна
  11. Клец Микола Захарович
  12. Кондаков Андрій Олександрович
  13. Красуцький Мар'ян Іванович
  14. Кривега Володимир Ілліч
  15. Маліш Петро Іванович
  16. Мацько Віталій Петрович
  17. Мачківський Микола Антонович
  18. Міхалевський Віталій Цезарійович
  19. Ненцінський Анатолій Йосипович
  20. Нечитайло Віталій Васильович
  21. Остапчук Ольга Володимірівна
  22. Почапська Оксана Іванівна
  23. Прокоф'єв Іван Петрович
  24. Радушинська Оксана Петрівна
  25. Романів Оксана Орестівна
  26. Руцький Микола Миколайович
  27. Савчук Людмила Павлівна
  28. Савчук Микола Миколайович
  29. Савчук Петро Миколайович
  30. Сердунич Любов Андріївна
  31. Сумишин Микола Флорович
  32. Теленько Богдан Петрович
  33. Тенюх Олеся Володимирівна
  34. Ткач Ольга Михайлівна
  35. Ткачук Олена Анатоліївна
  36. Цимбалюк Михайло Петрович
  37. Шевченко Володимир
  38. Шмурікова (Гаврилюк) Ніна Миколаївна
  39. Яніцька Ніоніла Олександрівна
  40. Ярохно (Проказюк) Лідія Іванівна
  41. Ящук Петро Лаврентійович

Черкаська обласна організація

  1. Вербівська Катерина Іванівна
  2. Віргуш Наталія Василівна
  3. Вівчарик Назарій Олександрович
  4. Галаєва Оксана Миколаївна
  5. Гончар Юлія Олегівна
  6. Горбань Світлана Петрівна
  7. Горбівненко Анатолій Тимофійович
  8. Горішна Наталія Володимирівна
  9. Даник Володимир Олексійович
  10. Даценко Леонід Миколайович
  11. Дергач (Дергачов) Василь Олексійович
  12. Діхтяренко Григорій Юхимович
  13. Дубінін Іван Іванович
  14. Дуплій Оксана Олегівна
  15. Желєзняк Олена Олегівна
  16. Забудський Ігор Володимирович
  17. Кикоть Валерій Михайлович
  18. Кисільова Тамара Іванівна
  19. Клименко (Синьоок) Ганна Андріївна
  20. Коваленко Валентина Михайлівна
  21. Коваленко Ігор Леонідович
  22. Кузьменко-Волошина Валентина Федорівна
  23. Лапіна Наталя Петрівна
  24. Месевря Ольга Іванівна
  25. Мяус Олена Вікторівна
  26. Озірний Олексій Антонович
  27. Павленко Марина Степанівна
  28. Павленко Ольга Петрівна
  29. Пахаренко Василь Іванович
  30. Поліщук Володимир Трохимович
  31. Поліщук Петро Миколайович
  32. Ракшанов Володимир Борисович
  33. Сафроненко Петро Дмитрович
  34. Скорина Віктор Григорович
  35. Скорина Людмила Вікторівна
  36. Солодар Олександр Іванович
  37. Солончук Людмила Леонідівна
  38. Стеценко Станіслав Миколайович
  39. Тараненко Людмила Василівна
  40. Тичко Олексій Миколайович
  41. Ткаченко Володимир Тарасович
  42. Ткаченко Сергій Миколайович
  43. Чупак Таміла Петрівна
  44. Шамрай Микола Якович
  45. Швед Ірина Вікторівна

Чернівецька обласна організація

  1. Антофійчук Володимир Іванович
  2. Бунчук Борис Іванович
  3. Васкан Василь Васильович
  4. Вознюк Володимир Оксентійович
  5. Гочу Симион Симионович
  6. Демченко Віталій Григорович
  7. Довбуш Олександр Іванович
  8. Довгий Василь Манолійович
  9. Зегря Ілля Тодорович
  10. Ільїна Людмила Вікторівна
  11. Китайгородська Віра Микитівна
  12. Косяченко Віктор Трохимович
  13. Криган Григорій Георгійович
  14. Лазарук Мирослав Ярославович
  15. Лютик Мірча Савович
  16. Мельничук Богдан Іванович
  17. Місевич Василь Хризонтович
  18. Міщенко (Васильчук) Катерина Олексіївна
  19. Рачук Микола Свиридович
  20. Севернюк Тамара Артемівна
  21. Терицану Василь Дмитрович
  22. Титов Василь Тихонович
  23. Шевченко Георгій Петрович

Чернігівська обласна організація

  1. Адаменко Микола Петрович
  2. Арсенич-Баран Ганна Василівна
  3. Баран Іван Миронович
  4. Батьковська Ольга Василівна
  5. Білоцвіт (Ткаченко) Олеся Миколаївна
  6. Божок Віталій Миколайович
  7. Брик Олексій Григорович
  8. Буденний Василь Йосипович
  9. Будлянський Микола Георгійович
  10. Громова Валентина Олексіївна
  11. Деркач Андрій В'ячеславович
  12. Дзюба Сергій Вікторович
  13. Дзюба Тетяна Анатоліївна
  14. Дужа Катерина Григорівна
  15. Забарний Олександр Вадимович
  16. Іванов Дмитро Йосипович
  17. Карпенко Любов Григорівна
  18. Коваль Володимир Миколайович
  19. Кожедуб Михайло Володимирович
  20. Конечна Олена Михайлівна
  21. Крачило Олексій Володимирович
  22. Куценко Петро Іларіонович
  23. Луцюк Леонід Прокопович
  24. Маринчик Станіслав Гаврилович
  25. Мастерова Валентина Миколаївна
  26. Михайленко Валентина Микитівна
  27. Москалець Костянтин Вілійович
  28. Мохнєв Володимир Никифорович
  29. Мусієнко Ростислав Андрійович
  30. Просяник Іван Гарасимович
  31. Руденко Михайло Іванович
  32. Сбітнєв Юрій Миколайович
  33. Сенцовський (Ященко) Володимир Іванович
  34. Сердюк (Печорна) Олена Вікторівна
  35. Сидоренко Тетяна Олексіївна
  36. Сокол Алла Володимирівна
  37. Ткач Михайло Михайлович
  38. Ткаченко Ніна Яківна
  39. Черненко (Бондаревич) Лілія Василівна
  40. Шкуліпа Анатолій Григорович

Блог

Нарешті буктрейлер

Довго думала, як зробити цього буктрейлера. Підглянула одним оком за колегами. І ось, поспішаю вам його показати. Не засуджуйте строго, я старалася 🙂

Зимовий читацький марафон – перший тур

Доброго дня усім!

Сьогодні розпочинається перший тут Зимового читацького марафону, який триватиме до 9 грудня 2020 року.

 

У марафоні беруть участь 54 твори від 33 авторів.

 

Автор, який подав один твір, читає одну

Важливі новини!!! Нова глава!

Нагадую! Нова глава “Пристрасть Пекучого Перцю” за графіком вийде сьогодні близько 23:00. 

В ній ми разом з Марго та Яриною дізнаємося дещо неочікуване про Вікторію Ольхову!  Тож якщо цікаво приєднуйтеся до читання!! 

А

Завершив 5-й роман на Букнеті!

Шановні автори та читачі. Хочу поділитися хорошою новиною. Сьогодні я завершив 5-й роман на порталі Букнет. Він задумувався як передмова до масштабнішого твору, написаного мною у 2019 році, однак вийшов цілісним та цілком самостійним.

Леді Гага співає Ромчику на іменини)відео з Ромою)

Леді Гага співає про Ромчика, одного з головних персонажів мого роману “Час Героя”)) Спеціально на його іменини. 

За це відео дякую моїй подрузі Ані-Марії Еріш. 

Рома-рома-мааа, Рома-рома-маа, рома-рома-маа…))

Перейти до блогу