Yakaboo оскаржуватиме рішення суду про банкрутство одного з її підрозділів

Yakaboo оскаржуватиме рішення суду про банкрутство одного з її підрозділів

Господарський суд Києва постановив розпочати процедуру банкрутства одного зі структурних підрозділів книжкової платформи Yakaboo ТОВ «Якабу Трейд». Про це видавництво BookChef, котре подавало позов проти Yakaboo,  заявило на своїй фейсбук-сторінці.

Судова справа 910/17146/23 стосується банкрутства ТОВ «Якабу Трейд» і його заборгованості перед видавцями.

 

 

У Yakaboo заявили, що подадуть апеляцію.

 

«Судовий позов проти ТОВ “Якабу Трейд” подав один із контрагентів, який прагне стягнути з компанії неправомірно нараховані платежі. Суперечка ведеться довкола розрахунків між двома суб’єктами господарювання на початку повномасштабної війни проти України у 2022 році. ТОВ “Якабу Трейд” намагалося розв’язати питання досудовим шляхом, однак контрагент займає неконструктивну позицію», — повідомила книжкова мережа та додала, що суд не впливає на її режим роботи чи фінансовий стан.

 

 

Як відомо, 17 січня у Господарському суді Києва розглянули позов видавництва BookChef щодо банкрутства ТОВ «Якабу Трейд».

 

Тоді в Yakaboo заявили, що судова справа не впливає на фінансовий стан та роботу книгарні Yakaboo, адже ТОВ «Якабу Трейд» —це один із підрозділів холдингу, який відповідав лише за роботу з постачальниками та видавництвами. Yakaboo стверджує, що суперечка щодо розрахунків між BookChef і Yakaboo виникла у зв’язку з початком повномасштабної війни проти України у 2022 році.

 

Водночас видавництво BookChef зазначило, що ТОВ «Якабу Трейд» заборгувало гроші й іншим видавництвам та постачальникам, окрім BookChef.

 

Чільне зображення: блог Якабу/фейсбук Букшеф

Оригінал статті на Suspilne: Yakaboo оскаржуватиме рішення суду про банкрутство одного з її підрозділів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"