Шевченківський комітет розпочав приймання заявок на 2025 рік
Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив про початок приймання літературно-мистецьких творів. Про це повідомили на офіційному сайті Комітету.
Заявки приймаються до 31 жовтня 2024 року. Подати один твір на конкурс може культурна інституція і тільки в одній номінації.
Необхідно подати список документів до секретаріату Комітету за формами, які розміщені на сайті у розділі «Порядок висунення творів».
Серед документів:
- анкета кандидата;
- копія паспорта;
- ідентифікаційний код;
- згода на обробку персональних даних;
- відгуки у медіа на твір;
- книжки, фотоматеріали художніх робіт, аудіо- і відеозаписи висунутих творів.
Отримати консультацію можна в секретаріаті Комітету за телефонами 270-59-49, 278-11-93 й електронною поштою: [email protected]
Детальніше про умови подачі заявок можна переглянути за посиланням.
Національна премія України імені Тараса Шевченка заснована 1961 року. Вона є найвищою в Україні творчою відзнакою за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва. Кожного року може бути присуджено не більше семи Національних премій, а нагородити особу можна один раз за життя. Присуджує відзнаку президент України на підставі рішення комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.
Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський підписав указ про затвердження нових положень щодо Національної премії України імені Тараса Шевченка. У 2024 році Національну премію України імені Тараса Шевченка у категорії «Література» присудили Ярині Чорногуз за поетичну збірку «[dasein: оборона присутності]» й Дмитрові Лазуткіну за поетичну збірку «Закладка».
Чільне фото: Уніан
Оригінал статті на Suspilne: Шевченківський комітет розпочав приймання заявок на 2025 рік
Блог
Тіні майбутньогоНовий, 8-ий розділ від Азара Діґанн буде вже СЬОГОДНІ. Тому додавайте книгу до бібліотеки, щоб не пропустити новий розділ, а він буде ой, як скоро, бо Азар вважає, що сказав не достатньо
“В пошуках Світла та Тіні”
А
Викрадення.Дверцята відчинили з оглушливим тріском, ніби їх зламали голими руками сповненими люті.
У чорному прорізі постав він.
Високий. Широкоплечий. Плащ — важкий, чорний, наче витканий із самої ночі, колихався повільно,
Сестринська турбота чи допитливість? ☺️Усім затишного та спокійного вечора п’ятниці ⛅
У книзі “По сусідству з Грозою”⚡ вийшло оновлення, де з’явилися кілька нових персонажів: Антошка і Ніка ☺️
…тільки ми лишилися вдвох, у мою
Фіктивна дружина мільярдера — оновлено!Вітаю!
І тобі Емілі та Еріка — оновлення!
✨✨✨
Я просиділа, напевно, хвилин п’ять, як чую жалібне нявкання кота. І воно наближається. Не хочу вірити, що в цьому будинку живе кіт. Але раптом з-за меблів виходить великий
Тіні майбутньогоНовий, 8-ий розділ від Азара Діґанн буде вже СЬОГОДНІ. Тому додавайте книгу до бібліотеки, щоб не пропустити новий розділ, а він буде ой, як скоро, бо Азар вважає, що сказав не достатньо
“В пошуках Світла та Тіні”
А
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.