У метро Харкова відкриють виставку, присвячену Григорію Квітці-Основʼяненку
25 листопада о 12:00 на станції метро «Історичний Музей» у Харкові відкриють виставку «Квітка. Цвіт міста», присвячену письменнику Григорію Квітці-Основʼяненку.
Про це повідомили на Facebook-сторінці Харківського літмузею.
На виставці гостям розкажуть про Григорія Квітку та проведуть тематичні інтерактиви. Також організатори готують сюрпризи для відвідувачів.
«Коли наприкінці XVIII століття російська імперія прийшла в Харків нищити український світ, Квітка своїми творами й діяльністю будував основу, з якої всупереч імперії виростала наша національна ідентичність. Ми хочемо, щоб містяни знали й шанували свого патрона так само як це робимо ми», — йдеться у повідомленні.
Оригінал статті на НСПУ: У метро Харкова відкриють виставку, присвячену Григорію Квітці-Основʼяненку
Блог
Тіні майбутньогоНовий, 8-ий розділ від Азара Діґанн буде вже СЬОГОДНІ. Тому додавайте книгу до бібліотеки, щоб не пропустити новий розділ, а він буде ой, як скоро, бо Азар вважає, що сказав не достатньо
“В пошуках Світла та Тіні”
А
Викрадення.Дверцята відчинили з оглушливим тріском, ніби їх зламали голими руками сповненими люті.
У чорному прорізі постав він.
Високий. Широкоплечий. Плащ — важкий, чорний, наче витканий із самої ночі, колихався повільно,
Сестринська турбота чи допитливість? ☺️Усім затишного та спокійного вечора п’ятниці ⛅
У книзі “По сусідству з Грозою”⚡ вийшло оновлення, де з’явилися кілька нових персонажів: Антошка і Ніка ☺️
…тільки ми лишилися вдвох, у мою
Фіктивна дружина мільярдера — оновлено!Вітаю!
І тобі Емілі та Еріка — оновлення!
✨✨✨
Я просиділа, напевно, хвилин п’ять, як чую жалібне нявкання кота. І воно наближається. Не хочу вірити, що в цьому будинку живе кіт. Але раптом з-за меблів виходить великий
Тіні майбутньогоНовий, 8-ий розділ від Азара Діґанн буде вже СЬОГОДНІ. Тому додавайте книгу до бібліотеки, щоб не пропустити новий розділ, а він буде ой, як скоро, бо Азар вважає, що сказав не достатньо
“В пошуках Світла та Тіні”
А
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.