Дві книжкові компанії увійшли до списку найамбітніших бізнесів України від Forbes
Мережа книгарень «КнигоЛенд» та видавництво дитячої літератури «Пегас» увійшли до списку Next 250 від Forbes — найамбітніших малих і середніх компаній України, які демонструють стійке зростання, інноваційність і стратегічне бачення розвитку.
«КнигоЛенд» увійшов до категорії середніх бізнесів — компанія працює на книжковому ринку вже 13 років, а мережа налічує 50 книгарень у різних містах України.
«Це справді чудова і радісна новина. Це визнання родини “КнигоЛенд”, визнання кожного нашого співробітника, який докладає зусиль і працює на своїй посаді. Увійти в такий список для нас — це честь, ознака, що те, що ми робимо, не лишається непоміченим — ні експертним колом, ні клієнтами, яких ми безмежно любимо», — зазначив керівник мережі Ігор Зарудко.
За перше півріччя 2025 року мережа відкрила 9 нових книгарень. За словами представників мережі, це стало соціальною місією — 7 магазинів відкрили в містах з населенням до 90 тисяч — Звягель (Житомирська область), Броди, Золочів та Шептицький (Львівської області), Дубно (Рівненська область), Ковель (Волинська область), Виноградів (Закарпатська область).
Видавництво «Пегас» увійшло до категорії малого бізнесу. Компанію створили у 1996 році — наразі у каталозі видавництва понад 2000 найменувань у 90 серіях, серед яких казки, розвивальні посібники, книжки-пазли та видання зі звуковими планшетами.
«Уже понад 25 років ми створюємо дитячі книжки, що розвивають уяву, мислення, мовлення та творчі здібності дітей. Ми пишаємося тим, що допомагаємо мільйонам маленьких читачів зростати розумними, допитливими й креативними», — зазначили на сайті видавництва.
Список Next 250 від Forbes — перелік перспективних малих і середніх бізнесів України. Команда видання проаналізувала понад 800 претендентів, спостерігала за динамікою розвитку ринку й відстежувала прориви та падіння компаній.
Нагадаємо, у 2024 році до списку Next 250 потрапили 7 книжкових компаній.
Оригінал статті на Suspilne: Дві книжкові компанії увійшли до списку найамбітніших бізнесів України від Forbes
Блог
Утретє відбудеться національний тиждень читання поезіїНаціональний тиждень читання поезії у 2026 році відбудеться з 16 по 22 березня 2026 року. Про це повідомили на сайті Українського інституту книги (УІК), що організовує тиждень читання.
Вийдуть друком мемуари Жизель Пеліко про відновлення після досвіду секс-насильстваУ лютому 2026 року у Великій Британії вийде книжка A Hymn to Life («Гімн життю») — мемуари французької активістки Жизель Пеліко, чия справа про сексуальне насильство стала однією з най
Андрій Любка отримав польсько-литовську премію імені Єжи ҐедройцяУкраїнський письменник, волонтер і військовий Андрій Любка став лавреатом спільної нагороди Форуму співпраці і діалогу Польща – Литва та Форуму імені Єжи Ґедройця у Вільнюсі. Про це пов
Новий розділ “Ейнар. Доля” вже на сайтіІ сьогодні у нас фото спойлери до нового розділу))
Я твій і Ціна довіри. Знижка.Сонечки, привіт! Поспішаю повідомити, що сьогодні, протягом доби, діятиме знижка одразу на дві книги. Тобто є чудова можливість прочитати дилогію дешевше, ніж зазвичай.
Перша книга Я ТВІЙ?! та ЦІНА ДОВІРИ які можна
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.