Я починаюча письменниця…
Я люблю писати і в моїй голові часто зароджується купа ідей для книжок, частіше за все ці ідеї ніколи не потрапляють на папір. Це не перший раз я пробую написати книгу, ні, до цього було багато стартів які не дійшли свого кінця. Я швидко втрачаю інтерес до ідеї і моєму мозку складно сприймати ідею після того як він виклав частину її на папір.
Зараз я почала писати книгу і хочу собі пообіцяти що я її закінчу ( або вона закінчить мене ). Що було по іншому цього разу? Не було ідеї, було просто бажання писати. Це дивно коли я сама не знаю про що буде наступний розділ але зараз відчуваю що не так привʼязана до книги як було раніше.
Оригінал статті на Букнет: Я починаюча письменниця…
Блог
Я починаюча письменниця…Я люблю писати і в моїй голові часто зароджується купа ідей для книжок, частіше за все ці ідеї ніколи не потрапляють на папір. Це не перший раз я пробую написати книгу, ні, до цього було багато стартів які не дійшли свого
❤️ візуали до відьмочки❤️Сама трішки скучила за картинками , тож і вам треба показати, Книжечка тут
З теплом ❤️
Рейтинг «Книжка року-2025» оголосив переможцівВсеукраїнський рейтинг «Книжка року-2025» назвав переможців конкурсу — лавреатами стали книжки 21 видавництва. Про це повідомили на сайті конкурсу.
За всіма категоріями (7 номінацій по
У 2025 році Уповноважена із захисту державної мови нарахувала штрафів за порушення мовного законодавства на загальну суму 368 900 гривень. Про це йдеться у відповіді секретаріату уповно
Заблокували сайти, що продавали книжки російського видавництва «Эксмо»Державний комітет телебачення і радіомовлення України спільно зі Службою безпеки України заблокував доступ до інтернет-магазинів «Родная книга» та «Книжный мир», які продавали книжки ро
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.