Зірка бажань сяє у фіналі!
«Зірка бажань» у фіналі! ✨♥️✨
Ранок почався з чудової новини: моє оповідання «Зірка бажань» пройшло до фіналу конкурсу! Це маленьке диво, яке стало можливим завдяки вашій підтримці.
✨ Вітаю колег-фіналістів! Щиро радію за всіх авторів, чиї твори також опинилися у фіналі. А також дякую всім, хто брав участь у конкурсі — ваші історії подарували читачам справжній зимовий настрій. Я щасливий, що серед таких талановитих робіт знайшлося місце і для моєї «Зірки бажань». Бажаю всім успіху та натхнення!
✨ Цей шлях я пройшов не один. Щиро дякую моїм читачам, які ставили вподобайки, писали теплі коментарі та віддавали свої голоси на першому етапі. Кожна ваша реакція — це світло, яке допомагало моїй «Зірці» сяяти яскравіше.
Якщо ви ще не знайомі з цією історією або хочете зануритися в атмосферу, де здійснюються найзаповітніші мрії — запрошую до читання. Читайте та загадуйте бажання, і воно обов’язково здійсниться!
✨«Зірка бажань»✨
Дякую за віру в мене. Рухаємося далі! ✨♥️✨
Оригінал статті на Букнет: Зірка бажань сяє у фіналі!
Блог
Факти про героя книги “Тату, я покохала хулігана”2Доброго вечора ❤️
Зроблю вам підбірку фактів про Мішеля з книги “Тату, я покохала хулігана!”. Я вже трохи розповідала про нього, але то було ще коли я публікувала книгу про Алена та Софі “Солодкий
Рецензія “Приватизація спогадів (…)”Вітаю, друзі!
Давно я не писала рецензій, направду, треба виправляти))
Мала за честь ознайомитись із творчістю автора Андрей Романенко (Black Silver), а саме, книгою “Приватизація спогадів: інспектор та майстриня
Чоловік небезпечний чи бажаний — де межа?Є чоловіки, від яких хочеться тікати. А потім ти ловиш себе на тому, що тримаєш його за куртку над прірвою, бо раптом злякалася, що він впаде.
Джо Фокс такий. Небезпечний, нахабний, з’являється коли не треба і зникає коли
Місія здійсненна?Ледь дісталася до свого блогу, щоб відмітити увагою прочитаний мною в рамках Безстрокового марафону твір Тетяни Гищак – “Місія”.
Оповідання із перших рядків бере тебе за руку і такий: «Ну що, поїхали»,
Кохання поза межамиВін – втомлений життям ветеран. Вона – андроїд з ШІ, створений спеціально для нього. Якими були би їхні стосунки? Чи буде це тільки експлуатація, чи, можливо, щось більше? Чи може ШІ навчитися відчувати людські емоції? А якщо
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.