Автори, потрібна термінова порада!
Прочитала допис однієї з авторок про конкретний жанр творів і зловила себе на думці: ось воно! Ось чому не можу вийти на 100 постійних читачів, бо за правилами Букнету, ці читачі мусять читати усе, що пишете. А у мене всі книги різнопланові. Особливо це стосується дитячої літератури, яка має набагато більше прочитань за всі інші мої жанри. Тому й не можу отримати статусу комерційного автора. Бо мої читачі різнопланові і приходять на мою сторінку по різні жанри.
Тож питання: чи можна якось на Букнеті зробити 2 своїх профіля з одним і тим же псевдонімом і викладати в одному дорослі книги, а в іншому дитячі?
У кого вже була така ситуація? Що порадите???
Оригінал статті на Букнет: Автори, потрібна термінова порада!
Блог
Обід чи обітниця?“— Припини плакати. Витри щоки й тримай своє обличчя. Я познайомлю тебе з моїм новим слугою.
— Хочете, щоб я вийшла за нього заміж? — Простягаючи руку до накрохмаленої серветки, запитала Шарлотта.
Норман на
Заповітні нулики для Кріс❤️❤️❤️Вчорашній день був дійсно чудовий.
Моя книга Крістіна і брейк нарешті перетнула позначку в 2000 прочитань!
Мало того зловила 300 прочитань за один день)))
Тож, я вирішила відсвяткувати це, бо для мене то дуже круті
Взаємна підписка)Підпишусь на всіх хто підпишеться на мене. Без відписок! Вічна френдзона)
Шевченківська премія-2026 оголосила лавреатівПрисудили Національну премію України імені Тараса Шевченка у різних категоріях. Список лавреатів у різних номінаціях опублікували на сайті Комітету премії.
Література. Проза
Павло «Паш
Український інститут національної пам’яті (УІНП) готовий взяти участь в оцифруванні фондів української бібліотеки філії Українського національного об’єднання в Торонто, яку перемістили
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.