Twitter видалив понад 50 тис. неправдивих дописів про війну в Україні

Twitter видалив понад 50 тис. неправдивих дописів про війну в Україні

Соцмережа Twitter видалила або позначила як недостовірні понад 50 тисяч дописів, що містили неправдиву інформацію щодо війни рф проти України. Про це у своєму блозі написала віцепрезидентка із публічної політики Twitter Шинейд МакСвіні.

«Як і багато хто в усьому світі, ми стурбовані та глибоко засмучені вторгненням Росії в Україну та гуманітарною кризою, що там розгортається. Нашим головним пріоритетом є сприяти безпеці людей під час роботи та поза ним, і наші команди старанно працюють над цим», – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначила МакСвіні, неправдиві твіти містили, зокрема, старі ролики, що видавали за нібито зняті в Україні.

 

«Згідно з нашою політикою щодо штучно створених і спеціально оброблених медіафайлів ми позначили або видалили понад 50 000 зразків контенту», — повідомила МакСвіні.

 

Крім того, з початку війни в Україні Twitter видалив понад 75 тисяч профілів, що містили спам та маніпуляції. 

 

Також соцмережа почала додавати позначки для багатьох профілів державних ЗМІ з Білорусі, і планує зробити це для державних організацій в Україні.

 

«Ми додаємо відповідні позначки до урядових профілів, що відповідають визначеним критеріям, щоб забезпечити додатковий контекст. Цього тижня ми плануємо забезпечити позначки урядових профілів для організацій України», — додала віцепрезидентка компанії.

 

Також компанія продовжує залучати й підтримувати гуманітарні організації: кошти, отримані в результаті збору пожертв серед працівників Twitter, передали офіційним організаціям, які безпосередньо підтримують українських біженців, доповнюють усі пожертви та надають безпосередню допомогу партнерським організаціям.

 

Як повідомлялося раніше, соцмережа Facebook змінила правила й забороняє бажати смерті очільникам держав, зокрема російському президенту путіну і самопроголошеному президенту Білорусі Лукашенку.

 

Нагадаємо, що раніше соцмережі Facebook та Instagram, що належать корпорації Meta, дозволили прояв ненависті до російських окупантів. 

 

Крім того, Роскомнагляд заблокував у росії доступ до соціальних мереж Facebook і Twitter. Через «екстремістську діяльність» у рф заборонили й Instagram.

Оригінал статті на Suspilne: Twitter видалив понад 50 тис. неправдивих дописів про війну в Україні

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"