❣️«любовні чари»❣️
Трохи Магії та Загадковий Візуал!
Для тих, хто встиг прочитати останнє оновлення книги, візуалізація буде зрозумілим і бажаним доповненням.
Для решти — це спойлер))
Рекомендую спочатку ознайомитися з книгою, це можна зробити за цим посиланням.(◠‿◕)
Розповім вам про чари та трохи пояснень))
Зачароване королівство охопила незрима, але гнітюча присутність тролів, чий час панування починався точно опівночі.
Саме тоді, під покровом сутінкових зірок, Леонора, як примарна Попелюшка, бігла геть. Не від втраченої туфельки, а від стін, що мали зачинитися. В останні фатальні хвилини вона мусила покинути палац, перш ніж його брами замкнуть на ніч, перетворюючи його на ізольовану фортецю проти нічних гостей. Адже хто знає, який морок приведе тролів до самих воріт?
Наша мисливиця полює на цих істот, вірячи, що їхня загибель зніме її власне прокляття. Вона незламно вірила в це… поки не зустріла лицаря в обладунках…
ЩО ЗА ПРОКЛЯТТЯ ТАКЕ?
“Колись магія збожеволіла, а я стала її фатальною жертвою. Можливо, фея дійсно бажала, щоб я зустріла справжнє кохання, але замість цього — у її злій версії — у мене безнадійно закохується кожен, кого я поцілую. Мій дар став моїм прокляттям.
І ось він. Спадкоємець Стрімерфілдів — найбажаніший чоловік королівства, закутий у свої блискучі обладунки. Він знає мій секрет. (далі спойлер) І він стоїть переді мною на колінах, ігноруючи небезпеку, благаючи про мої чари, благаючи про поцілунок. Адже він твердо вірить: лише я здатна зняти його власне, багаторічне й гірке прокляття.
Дві прокляті долі на роковому перехресті. Хто в своєму розумі піде на такий ризик? Але в моєму світі править непередбачувана магія. І все, що мені залишається, це кинути виклик долі та відчайдушно довіритися своєму серцю.”
♥️Бажаю вам приємного читання та зануритися в магічні інтриги і таємничі прокляття, натхненні самим коханням♥️
Оригінал статті на Букнет: ❣️«любовні чари»❣️
Блог
Приєднуюсь до “Чорних первоцвітів”!❤✿Відчули перший подих «Чорних первоцвітів»? Неймовірно талановита Ольха Елдер створила щось особливе, і я щаслива нарешті стати частиною цієї темної збірки. Колеги вже розпалили вогонь своїми історіями, а я готова
Іронічне…Кожний день пишу я опус, ще й встигаю вести блог,
Геніально все у мене – арка, сетинг, діалог !!!
Жодних сумнівів немає… Критика? То заздрість хамів…
Я ж талант непересічний – хоч пишу ще з помилками.
Згенерую і картинку,
За програмою Translate Ukraine у 2026-му перекладуть сотню книжокУкраїнський інститут книги за підтримки vіністерства культури України відібрав 100 перекладацьких проєктів у межах програми Translate Ukraine 2026. Підтримані видання мають вийти у 33
Спойлер моєї нової книгиМоя нова книга про скарби тамплієрів в Україні, яку я планую почати писати в другій половині літа або на початку осені, буде базуватися не на містиці, окультизмі чи вигадках про таємні знання, які стали причиною того, що тамплієри
❤️ новинка вже на сайті❤️(картинка клікабельна)
Як візуалізація від Gemini сформувала хобі та пристрасть Назара
Попросила я його, значить, злбразити мені арт, де Назар чекає на Рі-рі піж під’їздом. Він має бути на машині, стояти біля неї. Ще
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.