Фенікс – Варто Читати
Бін Ді (Террі Норд) – “Фенікс”
Читати книгу тут!
В рамках челенджу читав стільки, скільки встиг по термінам, але намагався максимально витягнути з цієї історії кожну деталь, кожну наступну главу, бо він – “Фенікс” – на це точно заслуговує.
Жанр: фентезі, з замашками на епічне фентезі (можливо, в кінці авторка допише саме епічну частину);
Стиль: щось на кшталт магічної академії (типу Гарі Гончара, але це лише у перших розділах, поки не почнеться моє найулюбленіше);
Що ми маємо?
А маємо ми дуже цікаву і дуже атмосферну історію у світі, де магічні істоти в різних ієрархічних ланках проживають у людській оболонці – це така первинна форма, але далі все лорно пропишуть, щоб зайвих питань не виникало.
ГГ – він же фенікс (створіння, що після фізичної смерті перероджується у новому тілі, забуваючи минуле життя), Фелікс ім’я якого, дізнається під час навчального процесу, що хтось вбиває драконів – створінь, які перебувають на найвищій ланці в ієрархії. Починають випливати дії його минулого перевтілення, виникати флешбеки усіх попередніх перевтілень, а він бідолашний тепер змушений і нести відповідальність за дії попередників, а також дізнаватися про себе щось нове, паралельно вивчаючи здібності своїх талантів.
Історія з інтригами, якимись закулісними змовами, схемами, організаціями. Поверхнево це виглядає як світленьке і приємне фентезі, але в реальності ми бачимо в ході читання, що цей світ дуже жорстокий, кривавий та несправедливий. А! Ну, і аж надто цей світ реалістичний та має багато асоціацій з нашим світом.
Отже:
Сюжет – 10 феніксів з 10;
Текст – 8/10 (місцями потребує корекції – одруківки)
Головний герой – 10 Феліксів з 10 (хоч авторка і каже, що він їй не імпонує, але особисто мені залетів);
Лор – 10/10 (просто… без спойлерів, але кінцівка та розкриття правди про світобудову – це щось)
Вердікт? Ви ще не почали читати книженцю?! Вперед!
Оригінал статті на Букнет: Фенікс – Варто Читати
Блог
Роблю таке вперше:) але щироВчора зі мною сталася перша рекомендація моєї книги Біла вуаль
Я приємно вражена ініціативністю і готовністю пані Лана Нова розказати про мою творчість. Моє ❤️ летить до Вас.
Пані Лана, не тільки талановита
?на екваторі напруги: Вільям та Ребекка ❤️?Друзі, робота над книгою триває, і попереду на нас чекає ще кілька розділів, де події розгортатимуться максимально динамічно. Історія Вільяма та Ребекки стає все складнішою, і я сама іноді не знаю, куди їх заведе цей шлях.
Ми
14.04.2026– Серйозно? Ти ще і жебрачка, чи що? – він засміявся.
– Ха. Ха. Тільки я в грошах, а ти в своїх недолугих жартах.
– Які ми лихі, – він роздратовано підняв брів.
Оновлення + гарненькі арти (❤️ ω ❤️)Привітики!( •̀ ω •́ )y
Ловіть ще одні неймовірні арти від “Усманова Усманова” (❤️ ω ❤️) які будут додані в 13, 39, 41 частини!!! ψ(`∇´)ψ
(ノ*ФωФ)ノ 13 частина
(✪ ω ✪) 39 частина
(★‿★) 41
Роблю таке вперше:) але щироВчора зі мною сталася перша рекомендація моєї книги Біла вуаль
Я приємно вражена ініціативністю і готовністю пані Лана Нова розказати про мою творчість. Моє ❤️ летить до Вас.
Пані Лана, не тільки талановита
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.