Моя новинка та ❀казковий апгрейд✿
Друзі, за можливості займаюся редагуванням та оновленням своїх попередніх книг. Нарешті черга дійшла і до казок — тепер це повноцінний «Казковий апгрейд».
Я вирішила не плутати читачів і не публікувати окремо твори малого обсягу, тому створила збірку під назвою «Казковий апгрейд». До неї вже увійшли казки «Три сестри і крадій душ» і «Таємниці Синьої Бороди».
А сьогодні презентую оновлення — нову історію «Ведмеді-перевертні або Чужа в лігві звірів». Це ретелінг казки про трьох ведмедів.
Також у збірці будуть яскраві візуали, обкладинки та анотації до кожної історії.
У майбутньому планую доповнювати цей проєкт власними казками та своїми версіями добре знайомих сюжетів.
Я ніколи не відмовлялася від цієї ідеї, бо казки то моя любов, аби лише знайти час між конкурсами. Але давно вже хочу створити окрему збірку авторських історій про драконів, тож, можливо, згодом об’єднаю ці два задуми. А поки тримайте анотацію до сьогоднішньої новинки — «Ведмеді-перевертні або Чужа в лігві звірів». Перша половина казки вже опублікована, а фінальні розділи вийдуть завтра вранці.
Троє братів живуть осторонь людей і ретельно ховають свою справжню природу. Про минуле вони не говорять — не тому, що не пам’ятають, а тому, що про таємниці треба мовчати. Коли в їх дім потрапляє людська дівчина, таємниця, яку вони берегли роками, перестає належати лише їм…
Ретелінг казки «Три ведмеді»
P.S. Хто вже читав «Три сестри та крадій душ» — зазирніть ще раз, там з’явилися гарні ілюстрації до розділів. Згодом візуали доповнять усі казки збірки.
ТГ-канал✉ ФБ✉ Інс✉ ТікТок✉
Оригінал статті на Букнет: Моя новинка та ❀казковий апгрейд✿
Блог
Перші 20 000Вітаю, любі друзі.
Сьогодні зранку я зловила чудову цифру – 20 000 прочитань на книжці Непокірна.
Це дуже приємно.
Уривочок для тих, хто тільки приглядається.
Я відступаю на крок, Данило заходить, зачиняє двері
Перша активністьАвтори, чого ви очікували коли почали писати свій перший твір? Особисто я взагалі нічого, ну знаєте, максимум 10 переглядів за весь час. Але що я бачу через 3 глави, 10 сторінок всього за місяць існування твору? 24 читання й
Єдина знижка на “Наречену демона”!Друзі, запрошую до романтичного фентезі від Мії Золотої під назвою “Наречена демона”! Сьогодні на цю книгу діє єдина знижка в передплаті!
Розгнівавшись на свого хлопця за його зраду, я випадково викликала демона.
Зміна обкладинкиВітаю, мої солоденькі!
Довго я дивилася на обкладинку книги й вирішила, що варто щось змінити.
Тому маємо оновлену картинку Валері та Джейда.
Також нагадую, що останні розділи вийдуть у четвер.
Також нагадую про
А як би вчинили ви?Марина дізналася про вагітність у найгірший момент свого життя. Коли довіра до Кирила розбита, а попереду — невідомість. Дівчата, давайте чесно: чи варто було їй одразу казати йому про дитину телефоном? Чи краще було б
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.