❤️ Фінал “Обіцяю кохати завжди” ❤️

❤️ Фінал “Обіцяю кохати завжди” ❤️

❤️ Фінал “Обіцяю кохати завжди” ❤️

Любі читачі,

Сил боротися, чинити опір, бути сильною, «давати відсіч» — просто більше немає. Змирившись, стиснувшись у беззахисну грудку страху та розпачу, чекаю своєї долі.

Під натиском двері відчиняються з хрускотом вирваної хлипкої клямки. Дотик рук до мого тіла — мій тихий стогін і благання «не треба». Він щось говорить, але я не чую, повторюючи, як заведена, «будь ласка, не треба».

Він припиняє спроби змусити мене піднятися. Вчепившись намертво руками у свої ноги, сиджу, молячись, щоб він пішов і дав мені спокій. Мало їм було? Що ще від мене треба?

— Гей, — тихий оклик біля мого обличчя. — Поглянь на мене.

Розплющивши очі, хмурюся, здивовано розглядаючи хлопця перед собою, який, судячи з усього, є породженням моєї фантазії.

Клім, лише в куртці, накинутій на голий торс, присівши навпочіпки переді мною, намагається одягнути на мене свою кенгурушку. Теплу, м’яку кенгурушку з каптуром, у яку я миттю охоче пірнаю, відчепивши змерзлі руки від ніг. Клім накидає на мою голову каптур, натягнувши його глибше, підіймає мене і виходить із кабінки. Зупинившись біля протилежної стіни, ставить мене на підлогу і втискає у свої гарячі груди, обхопивши руками за спину.

— Зараз відігрієшся і відвезу тебе додому, — шепоче в мою маківку.

Мої руки, стиснуті в кулаки — єдина між нами перешкода. Моя свідомість намагається зачепитися за думку, що це все хитрощі, обман, щоб принизити мене ще більше. А раптом це він усе підлаштував? Що як вирішив так покепкувати з мене?

Ні, ця думка йде геть, розтоптана очевидними фактами: дівчата й так мене ненавидять, а йому немає сенсу вдаватися до таких витончених методів тортур. Я йому ніхто і причин знущатися з мене в нього немає. Адже так?.. читати роман

 

Оригінал статті на Букнет: ❤️ Фінал “Обіцяю кохати завжди” ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"