❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

Любі читачі, 

#дуже емоційно

#перше кохання

#хороший-поганий хлопець

Анотація

— Мая…

Чиясь долоня м’яко стискає моє зап’ястя, змушуючи обернутися.

— Я не Мая, ви помилилися, — шепочу у відповідь.

— Ти не Мая, — повторює за мною неживим голосом незнайомець. — Але ти так схожа на неї. Занадто… схожа, щоб повірити, що це правда.

— Чому? Чому це не може бути правдою?

— Тому що вона померла на моїх руках.

Уривок

Цей відчайдушний місяць і справді виявився настільки насиченим, що мені здається, ніби всередині мене з’явився не просто стрижень, а сталева арматура — ні зігнути, ні зламати. І чергові спроби дівчат мене зачепити я просто пропускаю повз вуха.

— Немає сьогодні твого захисничка, убога, — кидає мені Іра на вході до їдальні, не забувши зачепити мене плечем.

Якого захисничка? Про що вона?

Плескаю розгублено віями, плентаючись за їжею. Мене хтось захищав? Але хто? Хтось з одногрупників, а я навіть не помітила? Ну не двійнята ж, вони занадто м’які й поступливі для цього. І вони сьогодні присутні.

Стоп.

Іра сказала в чоловічому роді. Але хто з хлопців нашої групи може мене захищати? Хмурюся, намагаючись зметикувати й перебираючи в пам’яті всіх, зіставляючи з їхньою поведінкою. Андрій потрапив під вплив Іри настільки, що й сам перетворився на гидку, бридку людину. Сьома, розчарувавшись у Тані, перемикнувся на іншу дівчину і йому, здається, взагалі начхати, що навколо відбувається. Гліб більше сам собою. Від Ігната точно добра не чекай. З рештою я практично не спілкувалася, тільки з приводу завдань в разі потреби.

Але хто ж тоді?

Прямуючи до столу з тацею в руках, мимоволі, за звичкою повертаю голову в бік компанії Кліма, шукаючи його поглядом. І не знаходжу. З роззявленим ротом так і застигаю, втупившись у порожній стілець.

Немає його сьогодні.

«Немає твого захисничка».

Клім?

Оригінал статті на Букнет: ❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"