❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

Любі читачі, 

#дуже емоційно

#перше кохання

#хороший-поганий хлопець

Анотація

— Мая…

Чиясь долоня м’яко стискає моє зап’ястя, змушуючи обернутися.

— Я не Мая, ви помилилися, — шепочу у відповідь.

— Ти не Мая, — повторює за мною неживим голосом незнайомець. — Але ти так схожа на неї. Занадто… схожа, щоб повірити, що це правда.

— Чому? Чому це не може бути правдою?

— Тому що вона померла на моїх руках.

Уривок

Цей відчайдушний місяць і справді виявився настільки насиченим, що мені здається, ніби всередині мене з’явився не просто стрижень, а сталева арматура — ні зігнути, ні зламати. І чергові спроби дівчат мене зачепити я просто пропускаю повз вуха.

— Немає сьогодні твого захисничка, убога, — кидає мені Іра на вході до їдальні, не забувши зачепити мене плечем.

Якого захисничка? Про що вона?

Плескаю розгублено віями, плентаючись за їжею. Мене хтось захищав? Але хто? Хтось з одногрупників, а я навіть не помітила? Ну не двійнята ж, вони занадто м’які й поступливі для цього. І вони сьогодні присутні.

Стоп.

Іра сказала в чоловічому роді. Але хто з хлопців нашої групи може мене захищати? Хмурюся, намагаючись зметикувати й перебираючи в пам’яті всіх, зіставляючи з їхньою поведінкою. Андрій потрапив під вплив Іри настільки, що й сам перетворився на гидку, бридку людину. Сьома, розчарувавшись у Тані, перемикнувся на іншу дівчину і йому, здається, взагалі начхати, що навколо відбувається. Гліб більше сам собою. Від Ігната точно добра не чекай. З рештою я практично не спілкувалася, тільки з приводу завдань в разі потреби.

Але хто ж тоді?

Прямуючи до столу з тацею в руках, мимоволі, за звичкою повертаю голову в бік компанії Кліма, шукаючи його поглядом. І не знаходжу. З роззявленим ротом так і застигаю, втупившись у порожній стілець.

Немає його сьогодні.

«Немає твого захисничка».

Клім?

Оригінал статті на Букнет: ❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"