❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

Любі читачі, 

#дуже емоційно

#перше кохання

#хороший-поганий хлопець

Анотація

— Мая…

Чиясь долоня м’яко стискає моє зап’ястя, змушуючи обернутися.

— Я не Мая, ви помилилися, — шепочу у відповідь.

— Ти не Мая, — повторює за мною неживим голосом незнайомець. — Але ти так схожа на неї. Занадто… схожа, щоб повірити, що це правда.

— Чому? Чому це не може бути правдою?

— Тому що вона померла на моїх руках.

Уривок

Цей відчайдушний місяць і справді виявився настільки насиченим, що мені здається, ніби всередині мене з’явився не просто стрижень, а сталева арматура — ні зігнути, ні зламати. І чергові спроби дівчат мене зачепити я просто пропускаю повз вуха.

— Немає сьогодні твого захисничка, убога, — кидає мені Іра на вході до їдальні, не забувши зачепити мене плечем.

Якого захисничка? Про що вона?

Плескаю розгублено віями, плентаючись за їжею. Мене хтось захищав? Але хто? Хтось з одногрупників, а я навіть не помітила? Ну не двійнята ж, вони занадто м’які й поступливі для цього. І вони сьогодні присутні.

Стоп.

Іра сказала в чоловічому роді. Але хто з хлопців нашої групи може мене захищати? Хмурюся, намагаючись зметикувати й перебираючи в пам’яті всіх, зіставляючи з їхньою поведінкою. Андрій потрапив під вплив Іри настільки, що й сам перетворився на гидку, бридку людину. Сьома, розчарувавшись у Тані, перемикнувся на іншу дівчину і йому, здається, взагалі начхати, що навколо відбувається. Гліб більше сам собою. Від Ігната точно добра не чекай. З рештою я практично не спілкувалася, тільки з приводу завдань в разі потреби.

Але хто ж тоді?

Прямуючи до столу з тацею в руках, мимоволі, за звичкою повертаю голову в бік компанії Кліма, шукаючи його поглядом. І не знаходжу. З роззявленим ротом так і застигаю, втупившись у порожній стілець.

Немає його сьогодні.

«Немає твого захисничка».

Клім?

Оригінал статті на Букнет: ❤️ Новинка! Обіцяю, не відпущу ніколи ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

У межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"