❤️ Графік оновлень і уривок ❤️

❤️ Графік оновлень і уривок ❤️

❤️ Графік оновлень і уривок ❤️

Любі читачі, 

 

Уривок

Я впевнено божеволію.

Чим більше часу минає з того дня, як я її втратив, тим складніше мені прийняти реальність. Реальність стирається, а спогади стають такими чіткими, що, здається, простягни руку — і зможу до неї доторкнутися.

Я шукаю її в перехожих, бачу в легкій ході незнайомки, у схожій маківці дівчини, що майнула в натовпі, чую в дзвінкому сміху — не вона. Часом зриваюся, як ненормальний, наздоганяю, дивлюся у вічі — і ненавиджу. Ненавиджу їх усіх, тому що вони живуть і радіють, в той час як вона померла через безглуздий випадок.

Ненавиджу себе і проклинаю весь світ, сідаю на байк, розганяюся до свисту у вухах, поки дорога не зливається в суцільну чорну смугу болю й… не можу. Бачу її осудливий погляд, сумну усмішку — й зупиняюся. Хочу бути з нею, навіть якщо в пеклі, а вона не дозволяє, не пускає мене до себе, змушуючи ненавидіти все довкола ще більше.

Моя дівчинка-загадка, яка так і не відкрила таємницю, хто вона, звідки, крім імені — нічого. Але вона мені дала набагато більше: свою душу, свої мрії, своє серце й тіло. Я поринув у наші почуття з головою. Кохав її без оглядки, не сумніваючись ні в собі, ні в ній. Я знав, що це назавжди, що в цю річку поринути можна лише один раз.

Мені подобалася її гра, подобалося, що вона залишається для мене незбагненною таємницею, і водночас відкривається не приховуючись. Наче вона не хотіла, щоб світ довкола знав про нас, про наші почуття, але натомість створила світ для нас двох. З маленькою сумочкою, у якій від сили було кілька шмоток та ще зубна щітка, вона втекла до мене.

Я хотів зробити їй пропозицію.

Не встиг.

Мені більше нічого не треба було. Тільки вона та її усмішка, її задерикуваний сміх і погляд, що сяяв від щастя, коли вона дивилася на мене…

Читати 1 частину

Читати 2 частину

Оригінал статті на Букнет: ❤️ Графік оновлень і уривок ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"