❤️ Графік оновлень і уривок ❤️

❤️ Графік оновлень і уривок ❤️

❤️ Графік оновлень і уривок ❤️

Любі читачі, 

 

Уривок

Я впевнено божеволію.

Чим більше часу минає з того дня, як я її втратив, тим складніше мені прийняти реальність. Реальність стирається, а спогади стають такими чіткими, що, здається, простягни руку — і зможу до неї доторкнутися.

Я шукаю її в перехожих, бачу в легкій ході незнайомки, у схожій маківці дівчини, що майнула в натовпі, чую в дзвінкому сміху — не вона. Часом зриваюся, як ненормальний, наздоганяю, дивлюся у вічі — і ненавиджу. Ненавиджу їх усіх, тому що вони живуть і радіють, в той час як вона померла через безглуздий випадок.

Ненавиджу себе і проклинаю весь світ, сідаю на байк, розганяюся до свисту у вухах, поки дорога не зливається в суцільну чорну смугу болю й… не можу. Бачу її осудливий погляд, сумну усмішку — й зупиняюся. Хочу бути з нею, навіть якщо в пеклі, а вона не дозволяє, не пускає мене до себе, змушуючи ненавидіти все довкола ще більше.

Моя дівчинка-загадка, яка так і не відкрила таємницю, хто вона, звідки, крім імені — нічого. Але вона мені дала набагато більше: свою душу, свої мрії, своє серце й тіло. Я поринув у наші почуття з головою. Кохав її без оглядки, не сумніваючись ні в собі, ні в ній. Я знав, що це назавжди, що в цю річку поринути можна лише один раз.

Мені подобалася її гра, подобалося, що вона залишається для мене незбагненною таємницею, і водночас відкривається не приховуючись. Наче вона не хотіла, щоб світ довкола знав про нас, про наші почуття, але натомість створила світ для нас двох. З маленькою сумочкою, у якій від сили було кілька шмоток та ще зубна щітка, вона втекла до мене.

Я хотів зробити їй пропозицію.

Не встиг.

Мені більше нічого не треба було. Тільки вона та її усмішка, її задерикуваний сміх і погляд, що сяяв від щастя, коли вона дивилася на мене…

Читати 1 частину

Читати 2 частину

Оригінал статті на Букнет: ❤️ Графік оновлень і уривок ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"