Я теж хочу собі принца!

Я теж хочу собі принца!

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики і натрапила на на захоплюючу історію з яскравими героями, прямо як я люблю))

Отже, ми маємо:

Героїня – вперта, цілеспрямована та вольова, у неї вистачило сміливості зробити ставку на принца і тепер вона незвичайними методами намагається завоювати його серце та зірвати весілля принца з іншою.

Принц – чесний, благородний, і навіть не здогадується, що має закохатися в героїню, тому всі її спроби поки що безрезультатні. Проте, зважаючи на натиск дівчини, сумніваюся, що він зможе довго опиратися аахахаха)))

Наречена принца – справжня принцеса, принаймні вередує по-королівськи, й здається, випробовує терпіння принца. Мені аж його шкода))

А ще поруч, без нагляду, вештається чарівний граф, на якого героїня зовсім не зважає. Сподіваюся, вона таки зверне свою увагу на цього харизматичного, а головне – вільного чоловіка.

І як вишенька на торті – герцог, який мріє одружитися з героїнею. Попри поважний вік, має жахливий характер.

Кристина добряче закрутила інтригу, що захоплює у вир подій. Мова йде про історичний любовний роман (альтернативна історія) “Ставка на принца” Кристини Асецької =)

Анотація до книги:

Аделіна дізнається, що її вирішили видати заміж за герцога старшого від неї у два рази. Щоб уникнути цього шлюбу, вона укладає угоду – якщо закохає в себе уже зарученого принца, то весілля не буде. Роблячи ставку на принца, дівчина не знала, що вплутується у придворні інтриги, боротьбу за владу, небезпеки, любовний трикутник, а її саму охопить несподіване кохання. Кому належатиме престол та за кого вийде заміж Аделіна: за старого герцога, принца, чи коханого?

Обкладинка:

Так, я вже можу знайти час на читання, а все тому, що одразу декілька моїх книг рухаються до фіналу)))  

Це і безкоштовна в процесі “Гра Ксю”, яка буде завершена в найближчий тиждень, і “Наречена для боса”, яка буде також завершена протягом десь семи днів. Історії “Поверни мою душу” та “Більше ніж шоу” впевнено набирає оберти! Все найцікавіше почалось з глав у передплаті, тож запрошую! Ціну ми з Камілою поставили низьку, прекрасно розуміючи, що зараз всім нам важко. 

Все, що я зароблю з “Поверни мою душу” за передплату, я відправлю в Фонд “Повернись живим” або аналогічний, чек прикладу.

З продажу завершеної книги “Особиста вендета”, любовного роману з елементами екшену, написаному мною з Тарасом Мельником, всю мою(і його) частину гонорару отримає мій співавтор Тарас Мельник, який зараз на передовій.
 

А ще наступного місяця у мене на Букнеті стартує нова книга в співавторстві, деталі можна почитати тут…)) 

 

ЧИТАЙТЕ ЦІКАВІ КНИЖКИ!

МИРНОГО НЕБА ВАМ!

ДЯКУЮ ВСІМ ЗА КОМЕНТАРІ ТА ПІДТРИМКУ! 

 

Оригінал статті на Букнет: Я теж хочу собі принца!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

О котрій годині ви сідаєте за читання?

В довоєнні часи мені вдавалося почитати тільки дорогою на- з роботи. В шкільні та студентські роки читати вдавалося і вдома, і на навчанні, хоч щодня і щогодини (мабуть, частково, це через дефіцит друзів). Зараз, хоча

Види фентезі. Короткий огляд. Класичне Літрпг

Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас піджанр з якого власне і почався сам жанр (так, вийшов каламбур і все ж таки вважаю, що цей вид варто виділити окремо).

Класичне ЛітРпг

Головні умови:

1. герой точно знає, що

Знижка -25% + новини

Слава Україні!

Сьогодні діє знижка -25% на даний роман!

У тексті є:мажор, студенти гумор, незаймана героїня

Анотація до книги “Моє очкасте нещастя”

Все почалося з того, що мені час від часу доводиться бути феєю

Пропоную прочитати дану інформацію.

Сьогодні діє знижка на книгу – “Я буду зверху. Ти не проти?”

  Я буду зверху. Ти не проти?

Я вагітна від мого викладача. Від чоловіка, який викинув мене зі свого життя. Розтоптав.
Я навчилася жити без нього. Навчилася

Марія Морозенко. З Україною в серці

Бринить у кожнім серці Україна,Як промінь сонця в росяних стежках. Вдивляється у світ очима сина,Колоситься духмяно у стіжках.Гаями шелестить і вітровієм, Цвітінням саду, щебетом гаїв.Тремтить сльозою ч

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"