“я Навчу Тебе Кохати” ❤️ Знижка!❤️

“я Навчу Тебе Кохати” ❤️ Знижка!❤️

“я Навчу Тебе Кохати” ❤️ Знижка!❤️

Привіт, друзі! ))

1 ВЕРЕСНЯ на книгу “Я НАВЧУ ТЕБЕ КОХАТИ” діятиме приємна ЗНИЖКА! Запрошую придбати чуттєву історію кохання Юлі та Романа за вигідною ціною!

УРИВОЧОК:

“Юля одразу розвернулася до нього обличчям. Роман відчув, як її маленькі долоньки лагідно огорнули його навколо поясу. Дівчина притулилася щокою до його грудей та затихла. Така беззахисна та ніжна! Хочеться піклуватися про неї, зігріти її своїм теплом та турботою. Роман пригорнув Юлю до себе, відчуваючи, як його серце знову починає битися в нормальному ритмі. Його зірочка знову поруч із ним і він більше ніколи нічим не засмутить її. 

Взявши з полиці свій гель для душу, Роман видавив його на свою долоню та почав лагідно намилювати тіло Юлі. Дівчина не рухалася, тільки ще міцніше притиснулася щокою до його грудей.”

 

Також запрошую всіх до новинки під назвою “ОБІЦЯЮ КОХАТИ”. Оновлення публікуються раз на два дні )) Додавайте книжечку до бібіліотеки, приєднуйтесь до читання та діліться враженнями у коментарях )) Буду рада спілкуванню з вами ))

Ще більше романтичних історії кохання на МОЇЙ СТОРІНЦІ НА БУКНЕТ. Якщо ви ще не підписані – запрошую підписатися )

Також запрошую всіх на МОЮ СТОРІНКУ У ФЕЙСБУК – тут багато цікавинок та приємностей для читачів!

Вітаю вас з початком осені, друзі! Затишних вам осінніх вечорів та цікавих книг!❤️

Ваша Оксана Мрійченко ❤️ 

Оригінал статті на Букнет: “я Навчу Тебе Кохати” ❤️ Знижка!❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"