Як працюватиме нове видавництво «Ще одну сторінку»

Як працюватиме нове видавництво «Ще одну сторінку»

В Україні розпочало роботу видавництво «Ще одну сторінку», створене колишньою креативною командою Yakaboo Publishing. У коментарі Читомо засновниці розповіли про концепцію, команду та переваги видавництва.

 

У ньому працюватимуть сім співробітниць: головна редакторка Світлана Андрющенко, відповідальні редакторки Анастасія Бідонько та Юлія Панюхіна, технічна редакторка Наталія Коваль, «мисливиця за бестселерами» Світлана Смілян, художня редакторка Анна Гаврилюк та комунікаційниця Анастасія Горшкова.

Спеціалізуватиметься видавництво на нонфікшн, дитячій, художній класичній та сучасній літературі. «У команді всі дівчата різні, так само різні й напрями нашої роботи, кожен по-своєму цікавий та захопливий», — йдеться в коментарі. 

 

Щодо перших книжок поки тримають інтригу. Відомо лише, що це буде новий твір «живого класика», який раніше не видавали. Також видавництво вже підписало першу авторську угоду на дитячу книжку.

 

Наживо з читачами планують познайомитися під час презентацій дебютних книжок у книгарнях.

 

У видавництві розповіли, що дівчата познайомились у Yakaboo Publishing, де загорілися ідеєю створити власне видавництво зі своєю концепцією. У них було своє баченням, якою має бути книжка, щоб її хотілося взяти в руки і вже не відпускати, аж поки дочитаєш, або ж подарувати своєму другові чи навіть незнайомцю. 

 

«Робити нове – завжди лячно, але залишатися назавжди у зоні комфорту – ще страшніше. Тому, попри ризики і страх чогось нового, ми вирішили створити видавництво, про яке мріяли. Нашими основними перевагами вважаємо прагнення створювати особливі, привабливі не лише змістом, а й за формою книжки, іноді – своєрідні, часто – унікальні, а часом – несподівані, та головне – магнетично-притягальні. Нам затишно з книжками, і ми хочемо поділитися цим відчуттям із нашими майбутніми читачами», — діляться у «Ще одній сторінці».

 

Нагадаємо, що в серпні 2023 року розпочало роботу нове «Видавництво 333».

 

 

Фото: видавництво «Ще одну сторінку»

Оригінал статті на Suspilne: Як працюватиме нове видавництво «Ще одну сторінку»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"