Що почитати гаряченького?

Що почитати гаряченького?

Що почитати гаряченького?

Привіт, любі. Вибачте, але в мене знову рекомендація, і знову – книга Каміли Дані) Це вже якийсь тематичний тиждень, ви так не вважаєте? Але, хай там як, то якщо Бонус-кохання був веселою, романтичною історією, то Одна для двох – жорстка її протилежність. 
Отже, почнімо, бо автор там вже нервує (так, Камі, Великий Брат стежить за тобою!)

Відвертих сцен чимало, всі вони гаряченькі й пікантні, але… Ну не лише ж навколо цього крутиться все? Так-так, уявляєте, в еротиці теж має бути сюжет, і у “Одна для двох” він доволі цікавий, хоча й, зважаючи на розмір (твору, твору!) – не настільки детально описаний. Проте все зрозуміло. 

Соломія, головна героїня, опиняється у центрі інтриг й вважає, що коханець хоче підставити її, бо ж вона – головний бухгалтер. Однак насправді все значно цікавіше, і справа не в тому, щоб знайти цапа-відбивайла. Одразу ж хочеться сказати, що навіть до здогадок Мії головний герой, та її коханець Влад не викликають жодних симпатій – як взагалі можна відчувати позитивні емоції до того, хто (за його словами) заради контракту готовий підкласти під когось свою жінку? Ну так, у цьому я закореніла прихильниця відданих стосунків)

Стас, його брат – та ще темна конячка й викликає чимало запитань протягом усієї книги, то ж навіть сказати, чи подобається він, складно – владний, жорсткий, проте готовий рвати за своє. А Соломію він вважає своєю…

Героїня вийшла класною – без надмірностей, з повним усвідомленням того, що найголовніше для неї в житті, й жагою самою керувати своїм життям. Люблю таких) 

 

Тепер щиро хотіла б подякувати Камілі Дані за чудову книгу) вона дійсно вийшла приємною, палкою й не викликає відрази, що доволі часто буває з цим жанром. Але все одно, ця історія не для всіх – тут дещо значно гарячіше за звичайний любовний трикутник, то ж якщо сумніваєтеся – не ризикуйте. Краще не починати. ніж потім відчувати огиду до того, що для тебе неприйнятне

 

Оригінал статті на Букнет: Що почитати гаряченького?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"