Що почитати гаряченького?

Що почитати гаряченького?

Що почитати гаряченького?

Привіт, любі. Вибачте, але в мене знову рекомендація, і знову – книга Каміли Дані) Це вже якийсь тематичний тиждень, ви так не вважаєте? Але, хай там як, то якщо Бонус-кохання був веселою, романтичною історією, то Одна для двох – жорстка її протилежність. 
Отже, почнімо, бо автор там вже нервує (так, Камі, Великий Брат стежить за тобою!)

Відвертих сцен чимало, всі вони гаряченькі й пікантні, але… Ну не лише ж навколо цього крутиться все? Так-так, уявляєте, в еротиці теж має бути сюжет, і у “Одна для двох” він доволі цікавий, хоча й, зважаючи на розмір (твору, твору!) – не настільки детально описаний. Проте все зрозуміло. 

Соломія, головна героїня, опиняється у центрі інтриг й вважає, що коханець хоче підставити її, бо ж вона – головний бухгалтер. Однак насправді все значно цікавіше, і справа не в тому, щоб знайти цапа-відбивайла. Одразу ж хочеться сказати, що навіть до здогадок Мії головний герой, та її коханець Влад не викликають жодних симпатій – як взагалі можна відчувати позитивні емоції до того, хто (за його словами) заради контракту готовий підкласти під когось свою жінку? Ну так, у цьому я закореніла прихильниця відданих стосунків)

Стас, його брат – та ще темна конячка й викликає чимало запитань протягом усієї книги, то ж навіть сказати, чи подобається він, складно – владний, жорсткий, проте готовий рвати за своє. А Соломію він вважає своєю…

Героїня вийшла класною – без надмірностей, з повним усвідомленням того, що найголовніше для неї в житті, й жагою самою керувати своїм життям. Люблю таких) 

 

Тепер щиро хотіла б подякувати Камілі Дані за чудову книгу) вона дійсно вийшла приємною, палкою й не викликає відрази, що доволі часто буває з цим жанром. Але все одно, ця історія не для всіх – тут дещо значно гарячіше за звичайний любовний трикутник, то ж якщо сумніваєтеся – не ризикуйте. Краще не починати. ніж потім відчувати огиду до того, що для тебе неприйнятне

 

Оригінал статті на Букнет: Що почитати гаряченького?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Британії до бібліотеки повернули книжку Джорджа Орвелла через півстоліття

У Великій Британії до бібліотеки в місті Галл повернули роман Джорджа Орвелла, який мали віддати ще 50 років тому. Про це повідомляє BBC.
Примірник «Дороги на Віґан-Пірс» у твердій палі

В Івано-Франківську відбудеться презентація книжок про Роксолану

Кандидатка мистецтвознавства Олександра Шутко, володіючи турецькою мовою, на підставі османських архівних документів написала низку досліджень – «Роксолана: міфи та реалії» (вийшла 2017 року в стамбульсь

У столиці перейменують ще одну бібліотеку

У Києві перейменують бібліотеку ім. О. Герцена, що у Святошинському районі, на бібліотеку імені Сергія Вакулишина. Про це повідомили на сайті Київської міської ради.
Ця книгозбірня вход

Індія, Словаччина, Австрія, США: нові переклади за кордоном

Переклади творів чотирьох українських авторів вийшли чи невдовзі вийдуть друком за кордоном: Сергія Жадана й Анни Сєдих, Валеріана Підмогильного і Віктора Домонтовича.
Збірка вибраних в

Білоруським видавцям дозволили публікувати «Гаррі Поттера»

Білоруське видавництво «Янушкевіч», що працює в Польщі, отримало дозвіл від правовласників серії книжок Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"