Що почитати гаряченького?
![Що почитати гаряченького? Що почитати гаряченького?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611672335_1408407.jpg)
Що почитати гаряченького?
Привіт, любі. Вибачте, але в мене знову рекомендація, і знову – книга Каміли Дані) Це вже якийсь тематичний тиждень, ви так не вважаєте? Але, хай там як, то якщо Бонус-кохання був веселою, романтичною історією, то Одна для двох – жорстка її протилежність.
Отже, почнімо, бо автор там вже нервує (так, Камі, Великий Брат стежить за тобою!)
Відвертих сцен чимало, всі вони гаряченькі й пікантні, але… Ну не лише ж навколо цього крутиться все? Так-так, уявляєте, в еротиці теж має бути сюжет, і у “Одна для двох” він доволі цікавий, хоча й, зважаючи на розмір (твору, твору!) – не настільки детально описаний. Проте все зрозуміло.
Соломія, головна героїня, опиняється у центрі інтриг й вважає, що коханець хоче підставити її, бо ж вона – головний бухгалтер. Однак насправді все значно цікавіше, і справа не в тому, щоб знайти цапа-відбивайла. Одразу ж хочеться сказати, що навіть до здогадок Мії головний герой, та її коханець Влад не викликають жодних симпатій – як взагалі можна відчувати позитивні емоції до того, хто (за його словами) заради контракту готовий підкласти під когось свою жінку? Ну так, у цьому я закореніла прихильниця відданих стосунків)
Стас, його брат – та ще темна конячка й викликає чимало запитань протягом усієї книги, то ж навіть сказати, чи подобається він, складно – владний, жорсткий, проте готовий рвати за своє. А Соломію він вважає своєю…
Героїня вийшла класною – без надмірностей, з повним усвідомленням того, що найголовніше для неї в житті, й жагою самою керувати своїм життям. Люблю таких)
Тепер щиро хотіла б подякувати Камілі Дані за чудову книгу) вона дійсно вийшла приємною, палкою й не викликає відрази, що доволі часто буває з цим жанром. Але все одно, ця історія не для всіх – тут дещо значно гарячіше за звичайний любовний трикутник, то ж якщо сумніваєтеся – не ризикуйте. Краще не починати. ніж потім відчувати огиду до того, що для тебе неприйнятне
Оригінал статті на Букнет: Що почитати гаряченького?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.