Шерхан, діамант і саудівські принци

Шерхан, діамант і саудівські принци

Шерхан, діамант і саудівські принци

Сьогодні в цьому блозі я хочу розповісти про новинку, яку багато читачів чекають ще з часів закінчення роману «Відбір для олігарха». Йтиметься про його головного героя, мільярдера і збройового магната Арсена Ямпольського, якого в кримінальному світі звуть Шерханом.

Я обіцяла його прилаштувати, але слабо уявляла собі руки, які зможуть його приборкати. Вони повинні бути досить сильними, щоб утримати тигра, але досить слабкими, щоб тигр захотів в них утриматися.

Вона з’явилася сама собою, дівчинка-теплична квіточка, дочка ювеліра Януша Дворжецького, убитого при загадкових обставинах. Агата Дворжецька, дівчина, що говорить з дорогоцінними каменями і неговоряща з людьми.

Як завжди, на початку роману я люблю розміщувати візуалізацію, і ця книга не стала винятком. Багато хто вже почав читати, і у багатьох виникли питання, як Агатка повелася на залицяння свого чоловіка, Тагіра Мансурова — сина Рината Маркелова, партнера і соратника Арсена. Дивіться, питань більше не має бути. Наш чарівний главгад:

Сама Агата, «дорогоцінна» дівчинка, побачивши яку у чоловіків частішає дихання, плутається мова і з’їжджає дах (як раз фото з відомого вже всім аукціону):

Ось вона ж танцює в нічному клубі, а Арсен дивиться і стримується, стримується, стримується… І злітає з котушок, тому що шансів ця дівчина йому не залишає ніяких:

Шерхана, гадаю, пам’ятають усі:

У пролозі Арсен отримує на телефон знімок, на якому знято екран монітора апарату ультразвукового дослідження з вагітністю шість тижнів і три дні. От саме на фото Шерхан весь в глибоких роздумах. Інтуїція підказує, що дитина на знімку його, але яким чином його могли на таке розвести, Арсен пам’ятає смутно.

Я не буду тут ні переказувати події прологу, ні розкривати сюжет. Я познайомлю вас з ще одним героєм роману. Знайомтеся, блакитний діамант в п’ятдесят карат:

«У великих старих каменях кожна грань може розповісти про який-небудь кривавий злочин», — говорив Шерлок Холмс і мав цілковиту рацію. Через цей діамант сталося безліч смертей, і сталися вони порівняно недавно.

Кому цікаво прочитати історію вкраденого дорогоцінного каменю, ласкаво прошу. Кому ліньки, можна перегорнути, дуже коротко це буде викладено в книзі.

Цю історію називають «Справою блакитного діаманта», і почалася вона так. У 1989 році у саудівського принца Фейсала, старшого сина короля Фахда, працівник тайського походження на ім’я Кріанграй Течамонг викрав коштовностей загальною вагою 30 кг на загальну суму 20 мільйонів доларів. Серед них був блакитний діамант в 50 карат (це дуже багато))).

Кріанграй сховав коштовності в палаці і протягом місяця частинами виносив на собі, примотавши скочем до тіла. Потім переправив до Таїланду звичайною поштою, і слідом сам відбув на батьківщину.

Пропажу виявили, саудівська влада зв’язалася з тайською поліцією. Злодія зловили, коштовності вилучили і повернули саудитам. Але діаманта серед них не було, до того ж коштовності виявилися підробленими.

А далі починається низка смертей. Убитий ювелір, який підозрюється в підробці коштовностей, вбиті троє дипломатів саудівського посольства, які звинувачують поліцейських у розкраданні коштовностей.

В Таїланд вилітає друг королівської сім’ї бізнесмен Мохаммад аль-Рува, щоб провести власне розслідування, він теж виявляється викраденим і вбитим.

Зі скрипом проходяще розслідування з’ясовує, що коштовності Фейсала бен Фахда були присвоєні групою високопоставлених тайських поліцейських. Саме вони змусили ювеліра виготовити копії вкрадених коштовностей, які були повернуті принцу.

Винних засудили до різних термінів тюремного ув’язнення, але основна частина викрадених коштовностей, включаючи блакитний діамант, до сих пір не знайдена. Відносини між Саудівською Аравією і Таїландом також безнадійно зіпсовані.

І ось тут я подумала: а де ще може бути таке свавілля, коли в самій поліції (якщо не прямо на кордоні) пропадають вкрадені коштовності? І у кого в руках може виявитися діамант, який так і не знайшли саудити?

Думаю, ви всі здогадалися як мінімум про те, що історія наша хоч і про кохання, але і інтризі там знайдеться місце. Тож запрошую всіх приєднатись до нас у книзі “Знайди мене, Шерхане”.

А ще до книги зібраний фантастичний буктрейлер, де двоє французських акторів зробили цю історію справді шедевральною! Гарного перегляду!

Всіх люблю! Ваша ТТ (Тала Тоцка)

Оригінал статті на Букнет: Шерхан, діамант і саудівські принци

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"