Шерхан, діамант і саудівські принци

Шерхан, діамант і саудівські принци

Шерхан, діамант і саудівські принци

Сьогодні в цьому блозі я хочу розповісти про новинку, яку багато читачів чекають ще з часів закінчення роману «Відбір для олігарха». Йтиметься про його головного героя, мільярдера і збройового магната Арсена Ямпольського, якого в кримінальному світі звуть Шерханом.

Я обіцяла його прилаштувати, але слабо уявляла собі руки, які зможуть його приборкати. Вони повинні бути досить сильними, щоб утримати тигра, але досить слабкими, щоб тигр захотів в них утриматися.

Вона з’явилася сама собою, дівчинка-теплична квіточка, дочка ювеліра Януша Дворжецького, убитого при загадкових обставинах. Агата Дворжецька, дівчина, що говорить з дорогоцінними каменями і неговоряща з людьми.

Як завжди, на початку роману я люблю розміщувати візуалізацію, і ця книга не стала винятком. Багато хто вже почав читати, і у багатьох виникли питання, як Агатка повелася на залицяння свого чоловіка, Тагіра Мансурова — сина Рината Маркелова, партнера і соратника Арсена. Дивіться, питань більше не має бути. Наш чарівний главгад:

Сама Агата, «дорогоцінна» дівчинка, побачивши яку у чоловіків частішає дихання, плутається мова і з’їжджає дах (як раз фото з відомого вже всім аукціону):

Ось вона ж танцює в нічному клубі, а Арсен дивиться і стримується, стримується, стримується… І злітає з котушок, тому що шансів ця дівчина йому не залишає ніяких:

Шерхана, гадаю, пам’ятають усі:

У пролозі Арсен отримує на телефон знімок, на якому знято екран монітора апарату ультразвукового дослідження з вагітністю шість тижнів і три дні. От саме на фото Шерхан весь в глибоких роздумах. Інтуїція підказує, що дитина на знімку його, але яким чином його могли на таке розвести, Арсен пам’ятає смутно.

Я не буду тут ні переказувати події прологу, ні розкривати сюжет. Я познайомлю вас з ще одним героєм роману. Знайомтеся, блакитний діамант в п’ятдесят карат:

«У великих старих каменях кожна грань може розповісти про який-небудь кривавий злочин», — говорив Шерлок Холмс і мав цілковиту рацію. Через цей діамант сталося безліч смертей, і сталися вони порівняно недавно.

Кому цікаво прочитати історію вкраденого дорогоцінного каменю, ласкаво прошу. Кому ліньки, можна перегорнути, дуже коротко це буде викладено в книзі.

Цю історію називають «Справою блакитного діаманта», і почалася вона так. У 1989 році у саудівського принца Фейсала, старшого сина короля Фахда, працівник тайського походження на ім’я Кріанграй Течамонг викрав коштовностей загальною вагою 30 кг на загальну суму 20 мільйонів доларів. Серед них був блакитний діамант в 50 карат (це дуже багато))).

Кріанграй сховав коштовності в палаці і протягом місяця частинами виносив на собі, примотавши скочем до тіла. Потім переправив до Таїланду звичайною поштою, і слідом сам відбув на батьківщину.

Пропажу виявили, саудівська влада зв’язалася з тайською поліцією. Злодія зловили, коштовності вилучили і повернули саудитам. Але діаманта серед них не було, до того ж коштовності виявилися підробленими.

А далі починається низка смертей. Убитий ювелір, який підозрюється в підробці коштовностей, вбиті троє дипломатів саудівського посольства, які звинувачують поліцейських у розкраданні коштовностей.

В Таїланд вилітає друг королівської сім’ї бізнесмен Мохаммад аль-Рува, щоб провести власне розслідування, він теж виявляється викраденим і вбитим.

Зі скрипом проходяще розслідування з’ясовує, що коштовності Фейсала бен Фахда були присвоєні групою високопоставлених тайських поліцейських. Саме вони змусили ювеліра виготовити копії вкрадених коштовностей, які були повернуті принцу.

Винних засудили до різних термінів тюремного ув’язнення, але основна частина викрадених коштовностей, включаючи блакитний діамант, до сих пір не знайдена. Відносини між Саудівською Аравією і Таїландом також безнадійно зіпсовані.

І ось тут я подумала: а де ще може бути таке свавілля, коли в самій поліції (якщо не прямо на кордоні) пропадають вкрадені коштовності? І у кого в руках може виявитися діамант, який так і не знайшли саудити?

Думаю, ви всі здогадалися як мінімум про те, що історія наша хоч і про кохання, але і інтризі там знайдеться місце. Тож запрошую всіх приєднатись до нас у книзі “Знайди мене, Шерхане”.

А ще до книги зібраний фантастичний буктрейлер, де двоє французських акторів зробили цю історію справді шедевральною! Гарного перегляду!

Всіх люблю! Ваша ТТ (Тала Тоцка)

Оригінал статті на Букнет: Шерхан, діамант і саудівські принци

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"