Чому я читаю
![Чому я читаю Чому я читаю](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1648404564_9820307.jpg)
Чому я читаю
Чому я читаю книги? Читання наповнює, розширює світогляд, захоплює, читання дозволяє довідатись про щось нове. Читання інколи навіть стає викликом. Я це знаю напевне, бо нещодавно здолала “Історію Європи” Дейвіса ))) Але зрештою, я читаю з геть іншої причини – бо хочу. Друзі, у житті не завжди варто шукати у всьому раціонального ( кажу це в першу чергу собі). Робімо щось “бо хочу”, “бо подобається”, “бо відчуваю, що так треба”. Хай тоді наш світ буде ірраціональним, зате він матиме барви. Сьогодні я зробила спонтанну стрижку, бо захотіла )))) Читайте книжки УКРАЇНСЬКОЮ, я це також роблю )
Оригінал статті на Букнет: Чому я читаю
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.