Цікава новинка та ще дещо
![Цікава новинка та ще дещо Цікава новинка та ще дещо](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611238666_3801263.jpg)
Цікава новинка та ще дещо
Всім доброго дня! Сьогодні я з рекомендацією сучасного любовного роману “Залиште це профі” Каміли Дані. Історія обіцяє бути дуже захоплюючою, адже авторка запевняє, що вона розповідатиметься він трьох осіб: героїні, героя та… ні не його мами, а маленької дитини, яка є донькою героїні. На що піде дитина, щоб повернути мамері колишнє кохання? Якщо чесно, то я сама не знаю, але з впевненістю можу заявити, що жваве дитя не змусить нудьгувати.
Анотація:
— Тобто, Ян, — показую на фото в мобільному, — і є кохання моєї матусі?
З подивом дивлюся на хрещену.
— Моделько моя, не просто кохання, а єдине!
Підіймає вказівний палець вверх.
В мене вже є план.
— Ми ж банда? — Схрещую два пальці на руках. Демонструю маминій подрузі та своїй персональній феї.
— Звісно, — смішно кривить обличчя.
— Знайдемо Яна?
Складаю ручки, дивлюсь жалісливим поглядом, як вона мене вчила.
— Ну, знайдемо і що далі?
— А далі… — впевнено підіймаюсь на ноги, випрямляю плечі, й витягую руку перед собою, — а далі … залиште це профі!
Ця історія є продовженням роману “Два в одному”, але можна читати окремо.
Користуючись моментом нагадую, що сьогодні діє знижка -25% на мій СЛР “Викрадач” написаного у співавторстві з Аделіною Янг.
Приємного читання!
Оригінал статті на Букнет: Цікава новинка та ще дещо
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.