Цього року «Золотий хрін» не номінував жодного невдалого опису сексуальної сцени

Цього року «Золотий хрін» не номінував жодного невдалого опису сексуальної сцени

У 2021 році на відзнаку за найгірший опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури «Золотий хрін» не номіновано жодного тексту. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці премії.

 

Організатори повідомляють: «Ця новина гарна: секс у текстах сучукрліту суттєво покращився і цьогоріч не справляв враження недолугого, смішного чи невиправдано брутального».

 

Відомо, що в Британії не присудили подібної щорічної нагороди «Bad sex in the fiction award». За словами організаторів «Золотого хрону», це свідчить про «покращення сексу в літературі по всьому світу». Минулого року Bad sex in the fiction award за рішенням організаторів не вручали через «надлишок негативу у 2020 році й без новин про поганий секс».

 

«Золотий хрін» — щорічна відзнака за найгірший (недоречний, брутальний, позбавлений смаку) опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури, створена за аналогом британської премії. До участі в конкурсі подаються вперше опубліковані тексти, що вийшли друком протягом поточного року, у будь-якому жанрі поезії, прози чи драми. Нагородою є хрін звичайний (Armoracia rusticana P.G. Gaertn., B. Mey. & Scherb) — багаторічна трав’яна рослина з родини хрестоцвітих. Хрін вручається під час церемонії.

 

До журі входять:

  • Таня Микитенко, журналістка, блогерка, засновниця проєкт «Рагу.лі»;
  • Юрій Володарський, літературний критик;
  • Тетяна Трофименко, дослідниця літератури, критикеса;
  • Андрій Дрозда, журналіст, літературний критик.

 

Як повідомлялося, відзнаку за найгірший опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури у 2020 році отримав Андрій Любка за роман «МУР», 2019-го — Василь Слапчук за «Роман & Роман», 2018-го року лавреаткою премії стала Люко Дашвар за роман «Ініціація», а 2017-го відзнаку отримав Любко Дереш за сцену у книжці «Спустошення».

Оригінал статті на Suspilne: Цього року «Золотий хрін» не номінував жодного невдалого опису сексуальної сцени

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"