Хто з росіян підтримав Україну: письменники, журналісти, редактори

Хто з росіян підтримав Україну: письменники, журналісти, редактори

Десятки російських письменників і видавців висловлюють підтримку і солідарність з Україною та виступають проти нападу Росії. Про це вони повідомляють у соціальних мережах.

Письменник Віктор Шендеровіч.

 

 

Письменниця Ася Казанцева, яка також поширила посилання на петицію проти війни з Україною.

 

 

Письменник Боріс Акунін.

 

 

Письменник Дмітрій Глуховський.

 

 

Редактор ресурсу «Медиазона» Сергей Смєрнов

 

 

Журналіст Юрій Саприкін.

 

 

Літературна критикиня Галина Юзифович.

 

 

Кінокритик Антон Долін.

 

 

Музичний Критик Лєв Ганкін.

 

 

Журналіст Леонід Парфьонов.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Леонид Парфёнов (@leonidparfenoff)

 

Журналіст Алєксандр Горбачьов.

 

 

Нобелівський лауреат і редактор газети «Новоє Время» Дмітрій Муратов

  

Також російські журналісти, письменники, режисери й драматурги підписали колективний лист на підтримку України, у якому закликали російську владу припинити військові дії. Письменник Міхаіл Зигарь опублікував текст листа на своїй сторінці у фейсбуці. Серед підписантів: Борис Акунін, Дмітрій Биков, Іван Вирипаєв, Дмітрій Глуховський, Міхаіл Зигарь, Владімір Мірзоєв, Дмітрій Муратов, Леонід Парфьонов, Іріна Прохорова, Владімір Сорокін, Чулпан Хаматова, Андрєй Хржановскій, Ілья Хржановский.

 

Ще російські журналісти опублікували окрему відкриту заяву із засудженням нападу на Україну. Наразі свої підписи залишили понад 100 працівників ЗМІ. Серед них журналісти «Комерсанта», «Дождя», «Нової газети», РБК, «Эхо Москвы», The Bell, RTVI, «Сноба», «7х7», «Известий» «Медіазони» та інших.

 

Раніше повідомлялося, що напередодні повномасштабного вторгнення Росії московський PEN заявив, що стурбований заявами Владіміра Путіна про визнання так званих «Л/ДНР». Окрім цього, Московський PEN приєднався до колективної заяви на підтримку України, ініційованої Міжнародним PEN.

Оригінал статті на Suspilne: Хто з росіян підтримав Україну: письменники, журналісти, редактори

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"