Хто автор? 4

Хто автор? 4

Хто автор? 4

Дорогі колеги та читачі

Потрібно декілька хвилин Вашого часу, нижче є текст, який написав один з авторів, що публікуються на Букнет. І звісно варіати відповіді, Вам ж потрібно тільки написати в коментарях свою думку стосовно того хто є автором цього шматочка.

Хто автор цього шматочка:

«Слово летить, немов ніж у спину. Пекучий біль всмоктується в шкіру, не жаліючи жодного міліметра. Одним тільки словом він загнав мене до пекла. Ні, тепер ніякі вибачення та пояснення, не можуть загасити вогонь болю та муки. Це кінець!

Відчайдушно хочеться стерти з пам’яті останні десять хвилин. Ще п’ять хвилин і стане краще. Час, потрібен тільки маленький відрізок, щоб зібрати своє серце, щоб потім спробувати його склеїти. Але час не лікує, він тільки відкладає спогади на поличку, до потрібного моменту. До того моменту, коли ви вирішите витягнути з шухляди й знову згадаєте. Образа закарбовується в пам’яті та серці, залишаються шрами та опіки,навіть відчуття нікуди не зникають. Потрібне лікування, потрібно покохати себе та боротися зі своїми демонами та переконаннями. Довести, в першу чергу собі, що я теж чогось варта, що теж здатна відчайдушно покохати не дивлячись  на перешкоди та осуди.

– Мою помсту ти запам’ятаєш на все життя, – шепочу майже беззвучно, проводжаючи очима тінь чоловіка, якого колись шалено кохала.»

Варіанти відповіді:

Іван Немеш

Софія Вітерець

Каміла Дані

Аріка Сант

Оригінал статті на Букнет: Хто автор? 4

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"