Хто автор? 4

Хто автор? 4

Хто автор? 4

Дорогі колеги та читачі

Потрібно декілька хвилин Вашого часу, нижче є текст, який написав один з авторів, що публікуються на Букнет. І звісно варіати відповіді, Вам ж потрібно тільки написати в коментарях свою думку стосовно того хто є автором цього шматочка.

Хто автор цього шматочка:

«Слово летить, немов ніж у спину. Пекучий біль всмоктується в шкіру, не жаліючи жодного міліметра. Одним тільки словом він загнав мене до пекла. Ні, тепер ніякі вибачення та пояснення, не можуть загасити вогонь болю та муки. Це кінець!

Відчайдушно хочеться стерти з пам’яті останні десять хвилин. Ще п’ять хвилин і стане краще. Час, потрібен тільки маленький відрізок, щоб зібрати своє серце, щоб потім спробувати його склеїти. Але час не лікує, він тільки відкладає спогади на поличку, до потрібного моменту. До того моменту, коли ви вирішите витягнути з шухляди й знову згадаєте. Образа закарбовується в пам’яті та серці, залишаються шрами та опіки,навіть відчуття нікуди не зникають. Потрібне лікування, потрібно покохати себе та боротися зі своїми демонами та переконаннями. Довести, в першу чергу собі, що я теж чогось варта, що теж здатна відчайдушно покохати не дивлячись  на перешкоди та осуди.

– Мою помсту ти запам’ятаєш на все життя, – шепочу майже беззвучно, проводжаючи очима тінь чоловіка, якого колись шалено кохала.»

Варіанти відповіді:

Іван Немеш

Софія Вітерець

Каміла Дані

Аріка Сант

Оригінал статті на Букнет: Хто автор? 4

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"