Хочете знати хто програє? Читаємо разом! Новинка!

Хочете знати хто програє? Читаємо разом! Новинка!

Хочете знати хто програє? Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Нещодавно я відкрила для себе нового автора на нашій платформі і мені пощастило потрапити на новинку, на гарячу новинку, з 18 плюс, все як ми любимо 🙂 Сильна жінка і неменш сильніший чоловік хто програє? Щоб дізнатися відповідь запрошую Вас до гаряченької новинки від 

НАТАЛІЇ КОВГАН 

Анотація до книги “Ти програєш ”

Прийшовши до корпорації «Квартирні горизонти» молода та вродлива Христина мріяла зайняти посаду Генерального директора. Через два роки сумлінної праці, ділова леді досягла своєї мети.
От тільки разом із великою зарплатнею та просторим кабінетом, їй довірили виховання синка президента, розбещеного та неконтрольованого мажора. Хлопець і дівчина не бажають мати один з одним справи, але вибору немає. Що це означає? Правильно. Протистояння. Переможець може бути лише один.

– Краще не кидай мені виклику, леді. Бо ти програєш! – рішуче промовив хлопець.
Дівчина швидко підняла голову, її яскраво-зелені очі блимнула, як у дикої кішки.
– Помиляєшся. Це ти програєш.

СМАЧНИЙ КУСЬ

Це остаточно розізлило хлопця. Наче поранений звір, кинувся на дівчину, і за одну мить, схопивши красуню за плечі, кинув її на диван. Тут же, притиснув до поверхні, не дозволяючи піднятися. Його великі, чорні очі палала вогнем, який сміливо можна було назвати пекельним.

–          Не провокуй мене, суко! – прошипів молодик, – пуста гламурна лялька! Дешева шльондра! Шістка мого батька!

Христина відчула страх. Неможливо не злякатися, коли до дивана тебе притиснув молодий чоловік під два метри зросту. Але вона нічим не видала цього страху. Не для того, йшла до посади Генерального директора майже два роки, щоб відступити під натиском невихованого шмаркача.

–          І що ж ти надумав, Богдане? – холодно спитала дівчина, – до речі, за образи, відповідатимеш. 

ЧИТАТИ ТУТ

Автор обіцяє, що буде гаряче…

Приємно читання

Ваша Каміла♥️

Оригінал статті на Букнет: Хочете знати хто програє? Читаємо разом! Новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"