Хочете знати хто програє? Читаємо разом! Новинка!

Хочете знати хто програє? Читаємо разом! Новинка!

Хочете знати хто програє? Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Нещодавно я відкрила для себе нового автора на нашій платформі і мені пощастило потрапити на новинку, на гарячу новинку, з 18 плюс, все як ми любимо 🙂 Сильна жінка і неменш сильніший чоловік хто програє? Щоб дізнатися відповідь запрошую Вас до гаряченької новинки від 

НАТАЛІЇ КОВГАН 

Анотація до книги “Ти програєш ”

Прийшовши до корпорації «Квартирні горизонти» молода та вродлива Христина мріяла зайняти посаду Генерального директора. Через два роки сумлінної праці, ділова леді досягла своєї мети.
От тільки разом із великою зарплатнею та просторим кабінетом, їй довірили виховання синка президента, розбещеного та неконтрольованого мажора. Хлопець і дівчина не бажають мати один з одним справи, але вибору немає. Що це означає? Правильно. Протистояння. Переможець може бути лише один.

– Краще не кидай мені виклику, леді. Бо ти програєш! – рішуче промовив хлопець.
Дівчина швидко підняла голову, її яскраво-зелені очі блимнула, як у дикої кішки.
– Помиляєшся. Це ти програєш.

СМАЧНИЙ КУСЬ

Це остаточно розізлило хлопця. Наче поранений звір, кинувся на дівчину, і за одну мить, схопивши красуню за плечі, кинув її на диван. Тут же, притиснув до поверхні, не дозволяючи піднятися. Його великі, чорні очі палала вогнем, який сміливо можна було назвати пекельним.

–          Не провокуй мене, суко! – прошипів молодик, – пуста гламурна лялька! Дешева шльондра! Шістка мого батька!

Христина відчула страх. Неможливо не злякатися, коли до дивана тебе притиснув молодий чоловік під два метри зросту. Але вона нічим не видала цього страху. Не для того, йшла до посади Генерального директора майже два роки, щоб відступити під натиском невихованого шмаркача.

–          І що ж ти надумав, Богдане? – холодно спитала дівчина, – до речі, за образи, відповідатимеш. 

ЧИТАТИ ТУТ

Автор обіцяє, що буде гаряче…

Приємно читання

Ваша Каміла♥️

Оригінал статті на Букнет: Хочете знати хто програє? Читаємо разом! Новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"