ФІнал Книги, ВІдпустка Та Анонс Новинки!

ФІнал Книги, ВІдпустка Та Анонс Новинки!

ФІнал Книги, ВІдпустка Та Анонс Новинки!

Привіт, друзі! )

Сьогодні було опубліковано епілог романтичної та чуттєвої історії під назвою “Я НАВЧУ ТЕБЕ КОХАТИ”. Якщо ви чекали повний текст, щоб прочитати книгу “на одному подиху” – запрошую вас зануритися у світ кохання та романтики разом із ніжною Юлею і харизматичним Романом. ))

Ще одна важлива новина – я йду в невеличку відпустку. Море та пальми мені цього року не світять, але я збираюся провести цей час із найріднішими, трохи відпочити від роботи та ноутбука і насолодитися залишками літа, яке завжди так швидко тікає )) 

Ну і третя новина – одразу після повернення з відпустки я почну публікувати на Букнет свою нову книгу під назвою “ОБІЦЯЮ КОХАТИ”. У ній ми познайомимося з новими героями – цілеспрямованою Аліною та харизматичним Андрієм. Основна робота над цим романом ще попереду, але зараз вже можу показати вам попередній варіант анотації та обкладинку, яку створила талановита Дар’я Новицька ))

Анотація:

Як розслабитися після розлучення з чоловіком? Піти в найкращий нічний клуб! І вліпити там ляпаса нахабі, який зачепив подругу. Аліна швидко зрозуміла, що вдарила зовсім незнайомого чоловіка, якого її подруга навіть в очі не бачила. Незнайомець розлютився, але потім назвався Андрієм і чомусь запросив на танець. Аліна вважала, що вони більше не зустрінуться, але тепер Андрій постійно знаходиться поруч. І обіцяє кохати… Та чи не стане минуле на заваді новим почуттям?

У тексті буде: #романтика, #випадкове знайомство, #харизматичний герой.

Цікаво, друзі? )) Новинка з’явиться на Букнет зовсім скоро, дочекайтеся! ))

Хто ще не підписаний, запрошую підписатися на МОЮ СТОРІНКУ – так набагато зручніше стежити за появою нових книг. Також запрошую на свою сторінку Facebook – тут можна знайти публікації для гарного настрою, уривки з моїх книг та цікаві приємності для читачів ))

Дякую всім, хто приділяє увагу моїм творам і дарує неймовірне натхнення своєю підтримкою! Дуже ціную кожного свого читача! Нехай ваш серпень буде яскравим, наповненим позитивом і теплими променями літнього сонця та подарує вам незабутні спогади. Зустрінемося зовсім скоро! 😉

Ваша Оксана Мрійченко ❤️

Оригінал статті на Букнет: ФІнал Книги, ВІдпустка Та Анонс Новинки!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"