ФІнал Книги, ВІдпустка Та Анонс Новинки!
![ФІнал Книги, ВІдпустка Та Анонс Новинки! ФІнал Книги, ВІдпустка Та Анонс Новинки!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1623523395_5937900.jpg)
ФІнал Книги, ВІдпустка Та Анонс Новинки!
Привіт, друзі! )
Сьогодні було опубліковано епілог романтичної та чуттєвої історії під назвою “Я НАВЧУ ТЕБЕ КОХАТИ”. Якщо ви чекали повний текст, щоб прочитати книгу “на одному подиху” – запрошую вас зануритися у світ кохання та романтики разом із ніжною Юлею і харизматичним Романом. ))
Ще одна важлива новина – я йду в невеличку відпустку. Море та пальми мені цього року не світять, але я збираюся провести цей час із найріднішими, трохи відпочити від роботи та ноутбука і насолодитися залишками літа, яке завжди так швидко тікає ))
Ну і третя новина – одразу після повернення з відпустки я почну публікувати на Букнет свою нову книгу під назвою “ОБІЦЯЮ КОХАТИ”. У ній ми познайомимося з новими героями – цілеспрямованою Аліною та харизматичним Андрієм. Основна робота над цим романом ще попереду, але зараз вже можу показати вам попередній варіант анотації та обкладинку, яку створила талановита Дар’я Новицька ))
Анотація:
Як розслабитися після розлучення з чоловіком? Піти в найкращий нічний клуб! І вліпити там ляпаса нахабі, який зачепив подругу. Аліна швидко зрозуміла, що вдарила зовсім незнайомого чоловіка, якого її подруга навіть в очі не бачила. Незнайомець розлютився, але потім назвався Андрієм і чомусь запросив на танець. Аліна вважала, що вони більше не зустрінуться, але тепер Андрій постійно знаходиться поруч. І обіцяє кохати… Та чи не стане минуле на заваді новим почуттям?
У тексті буде: #романтика, #випадкове знайомство, #харизматичний герой.
Цікаво, друзі? )) Новинка з’явиться на Букнет зовсім скоро, дочекайтеся! ))
Хто ще не підписаний, запрошую підписатися на МОЮ СТОРІНКУ – так набагато зручніше стежити за появою нових книг. Також запрошую на свою сторінку Facebook – тут можна знайти публікації для гарного настрою, уривки з моїх книг та цікаві приємності для читачів ))
Дякую всім, хто приділяє увагу моїм творам і дарує неймовірне натхнення своєю підтримкою! Дуже ціную кожного свого читача! Нехай ваш серпень буде яскравим, наповненим позитивом і теплими променями літнього сонця та подарує вам незабутні спогади. Зустрінемося зовсім скоро! 😉
Ваша Оксана Мрійченко ❤️
Оригінал статті на Букнет: ФІнал Книги, ВІдпустка Та Анонс Новинки!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.