Фінал, знижки та довгоочікувана новинка!
![Фінал, знижки та довгоочікувана новинка! Фінал, знижки та довгоочікувана новинка!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1657142254_4745306.jpg)
Фінал, знижки та довгоочікувана новинка!
Вітаю, мої любі!
Нещодавно було завершено дилогію «За горизонтом» ціна на неї дещо зросла, але сьогодні є чудова можливість придбати книгу дешевше, бо на неї діє знижка! Не пропустіть вигідну пропозицію поповнити бібліотеку ще однією романтичною історією))
За горизонтом
Уривок: — Я не тримаю на тебе зла. Стільки років минуло, що це буде просто неправильно. Все сталося так, як і мало бути. Перед твоїми ногами був весь світ. І я справді рада, що в тебе все добре, — в його обіймах говорити легше, не доводиться дивитися у вічі. — Та я сама зробила цей вибір. Ти не повинен звинувачувати тільки себе. І подзвонити не наважилася, навіть не так — заговорити. Пожертвувала своїм щастям, не порадившись з ним самим. Спробувала стосунки, в надії стати нормальною людиною, але переоцінила свої можливості. Кохання — це не нова робота, одного бажання недостатньо.
— Недостатньо, — зітхає він. — Можливо, це неправильно, але я радію, що у вас нічого не вийшло з Іллею. Він… Як би сказати, щоб без грубих слів? Він не гідний бути з тобою. Я кажу це не для того, щоб підвищити себе у твоїх очах, моїм помилкам немає прощення. Та я й сам ніколи себе не пробачу. Ніколи. Я втратив найкраще, що в мене колись було. Найцінніше. Ти була для мене всім…
Нагадую, що перша частина безплатна і з нетерпінням чекає своїх читачів))
Після завершення книги так і проситься невелика відпустка, але герої не дають))) Тому ласкаво запрошую усіх на знайомство з новими героями. Новинка вже публікується на моїй сторінці)) Впевнена, вона знайде місце у ваших серцях))
Недосяжна
Мені, дівчині з сільської місцевості, звикати до міського життя стане нелегкою задачею. Особливо якщо жити поряд з незнайомцем, який неочікувано прийшов на допомогу. Та заради важливої цілі можна звикнути до всього, правда ж? Тільки як бути з пропозицією, яку цей нахаба не посоромився озвучити і що робити з почуттям, яке несміливо, день за днем, оселяється в серці? Одне можу сказати точно — не варто ставати боржницею самовпевненого багатія.
Також не проходьте повз вигідні знижки моїх талановитих колег:
«Жадана» від Улясі Смольської
«Він тебе програв. Ти тепер моя» від Холод Влади та Мар’яни Долі
«Іграшка» від Стефанії Лін
«Все почалося з весілля» від Софії Чайки
Сподіваюся, ви знайдете собі історію до смаку)) А якщо вже читали, обов’язково діліться враженнями, це надихає авторок))
Щиро дякую за увагу!
Бажаю затишної та тихої неділі! Бережіть себе!
З повагою, Ерін.
Оригінал статті на Букнет: Фінал, знижки та довгоочікувана новинка!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.