Флешмоб 10 фактів

Флешмоб 10 фактів

Флешмоб 10 фактів

Вітаю!

Отож, факт №1.
Почну, як усі, з псевдоніму, який в мене є наполовину. Чому так? Бо склероз, мабуть, підкрався. Колись дуже давно я зайшла на Букнет випадково й створила свою сторінку, про яку забула. А коли прийшла вдруге, не могла зрозуміти, чому в мене не виходить зареєструвати просто «Ольга Джонс». Нещодавно ж дізналась про це, але скобочки тепер мене переслідуватимуть завжди.

Факт №2.
Першу свою книгу я писала майже рік. І це було дуже давно. Тоді батьки забороняли довго сидіти за комп’ютером. І мені доводилось писати все в зошиті, а потім переносити все на комп. Мороки багато, але в мене до сих пір є ті зошити. 

Факт №3.
Після першої книги я писати припинила через те, що не знала, що далі з цим робити. Хоча, зараз також не особо розумію іноді J

Факт №4.
Відновити писати книжки мене спонукала літературна рольова гра, куди мене затягнули під час декрету. До речі, дуже цікавий досвід. Це майже так само, як писати у соавторстві, але людей значно більше.

Факт №5.
В мене є найулюбленіший герой, який проникає в інші книжки під іншими іменами та посадами. Але, це саме він. Хто це? Не скажу J

Факт №6.
(О, пальці на одній руці вже скінчилися.)
Той роман, який набрав на Букнеті в мене більше всього переглядів, я писала на «що би було». Не продумувала нічого. А він взяв, і сподобався.

Факт №7.
Блоги писати – це не моє. На кожен блог я себе довго умовляю.

Факт №8.
Мої улюблені жанри – фентезі та містика. А мій перший читач усіх новинок – мій чоловік. Тож, він просить, щоб завжди було що для нього почитати J Тому, повністю від цих жанрів я не відійду.

Факт №9.
В школі за твори я отримувала погані оцінки, поки в 10 класі не з’явилась  вчителька, яка дозволила писати не за шаблоном. Ото тоді Остапа понесло.

Факт №10.
( та невже вистачило пам’яті, щоб всі 10 написати?)
Найважче писати середину твору. Постійно боюся, що не вийде запланований об’єм .
От, якось так. Сподіваюсь, не втомила вас сухими фактами?
Якщо бажаєте переключитися від дійсності, запрошую на новий конкурсний твір
Я знайду тебе… 
 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб 10 фактів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"