Флешмоб 10 фактів

Флешмоб 10 фактів

Флешмоб 10 фактів

Вітаю!

Отож, факт №1.
Почну, як усі, з псевдоніму, який в мене є наполовину. Чому так? Бо склероз, мабуть, підкрався. Колись дуже давно я зайшла на Букнет випадково й створила свою сторінку, про яку забула. А коли прийшла вдруге, не могла зрозуміти, чому в мене не виходить зареєструвати просто «Ольга Джонс». Нещодавно ж дізналась про це, але скобочки тепер мене переслідуватимуть завжди.

Факт №2.
Першу свою книгу я писала майже рік. І це було дуже давно. Тоді батьки забороняли довго сидіти за комп’ютером. І мені доводилось писати все в зошиті, а потім переносити все на комп. Мороки багато, але в мене до сих пір є ті зошити. 

Факт №3.
Після першої книги я писати припинила через те, що не знала, що далі з цим робити. Хоча, зараз також не особо розумію іноді J

Факт №4.
Відновити писати книжки мене спонукала літературна рольова гра, куди мене затягнули під час декрету. До речі, дуже цікавий досвід. Це майже так само, як писати у соавторстві, але людей значно більше.

Факт №5.
В мене є найулюбленіший герой, який проникає в інші книжки під іншими іменами та посадами. Але, це саме він. Хто це? Не скажу J

Факт №6.
(О, пальці на одній руці вже скінчилися.)
Той роман, який набрав на Букнеті в мене більше всього переглядів, я писала на «що би було». Не продумувала нічого. А він взяв, і сподобався.

Факт №7.
Блоги писати – це не моє. На кожен блог я себе довго умовляю.

Факт №8.
Мої улюблені жанри – фентезі та містика. А мій перший читач усіх новинок – мій чоловік. Тож, він просить, щоб завжди було що для нього почитати J Тому, повністю від цих жанрів я не відійду.

Факт №9.
В школі за твори я отримувала погані оцінки, поки в 10 класі не з’явилась  вчителька, яка дозволила писати не за шаблоном. Ото тоді Остапа понесло.

Факт №10.
( та невже вистачило пам’яті, щоб всі 10 написати?)
Найважче писати середину твору. Постійно боюся, що не вийде запланований об’єм .
От, якось так. Сподіваюсь, не втомила вас сухими фактами?
Якщо бажаєте переключитися від дійсності, запрошую на новий конкурсний твір
Я знайду тебе… 
 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб 10 фактів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"