Флешмоб 10 фактів
![Флешмоб 10 фактів Флешмоб 10 фактів](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1644355988_5674101.jpg)
Флешмоб 10 фактів
Вітаю!
Отож, факт №1.
Почну, як усі, з псевдоніму, який в мене є наполовину. Чому так? Бо склероз, мабуть, підкрався. Колись дуже давно я зайшла на Букнет випадково й створила свою сторінку, про яку забула. А коли прийшла вдруге, не могла зрозуміти, чому в мене не виходить зареєструвати просто «Ольга Джонс». Нещодавно ж дізналась про це, але скобочки тепер мене переслідуватимуть завжди.
Факт №2.
Першу свою книгу я писала майже рік. І це було дуже давно. Тоді батьки забороняли довго сидіти за комп’ютером. І мені доводилось писати все в зошиті, а потім переносити все на комп. Мороки багато, але в мене до сих пір є ті зошити.
Факт №3.
Після першої книги я писати припинила через те, що не знала, що далі з цим робити. Хоча, зараз також не особо розумію іноді J
Факт №4.
Відновити писати книжки мене спонукала літературна рольова гра, куди мене затягнули під час декрету. До речі, дуже цікавий досвід. Це майже так само, як писати у соавторстві, але людей значно більше.
Факт №5.
В мене є найулюбленіший герой, який проникає в інші книжки під іншими іменами та посадами. Але, це саме він. Хто це? Не скажу J
Факт №6.
(О, пальці на одній руці вже скінчилися.)
Той роман, який набрав на Букнеті в мене більше всього переглядів, я писала на «що би було». Не продумувала нічого. А він взяв, і сподобався.
Факт №7.
Блоги писати – це не моє. На кожен блог я себе довго умовляю.
Факт №8.
Мої улюблені жанри – фентезі та містика. А мій перший читач усіх новинок – мій чоловік. Тож, він просить, щоб завжди було що для нього почитати J Тому, повністю від цих жанрів я не відійду.
Факт №9.
В школі за твори я отримувала погані оцінки, поки в 10 класі не з’явилась вчителька, яка дозволила писати не за шаблоном. Ото тоді Остапа понесло.
Факт №10.
( та невже вистачило пам’яті, щоб всі 10 написати?)
Найважче писати середину твору. Постійно боюся, що не вийде запланований об’єм .
От, якось так. Сподіваюсь, не втомила вас сухими фактами?
Якщо бажаєте переключитися від дійсності, запрошую на новий конкурсний твір
Я знайду тебе…
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб 10 фактів
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.