Флешмоб #свої

Флешмоб #свої
Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб.
Наприкінці потрібно запросити мінімум двох письменників (але не всіх охочих!) і проілюструвати свої думки фотографіями або цитатами з дописів читачів.
І вже напершому питанні я спіткнулась)) ага. Я не знаю своєї цільової аудиторії, бо не пишу в одному жанрі))
Звісно переважна частина моїх читачів це жінки. Але трапляються і чоловіки. Взалежності звісно від жанру.
Проте, я потмітила, що в творах люди цінують саме емоції. І саме ту мету я переслідувала, сідаючи до клавіатури. Надихнути, додати позитиву, змусити усміхнутися, повірити в добро.
Нижче цитати:
дуже важка моментами виявилася для мене історія, до сліз.. неочікувала такого… сама зовсім недавно сиділа біля малечі в боксі… зовсім непересічний романчик… дякую за історію та емоції… бажаю музи Вам плодовитої…:-** Юля Чупило “Від селянки до дружини мільйонера”
Це книга з тих, що не забуваються! Я щиро сміялася з тих халеп, в які втрапляла гг через наївність та простодушність, ридала над її втратою, розділяла її сумніви, тішилася з романтичних моментів і врешті-решт усе всередині перевернулось від фінальної сцени.
Дякую, Аню, за такий вир емоцій, за те, що так сколихнуни душу і залишили відчуття задоволення від прочитання книги! Ана Пест “Від селянки до дружини мільйонера”
Вам подобається, коли головна героїня – розумна, самодтостатня, впевнена в собі жінка, а ще любляча матір? Мені так.
А головний герой – ні в чому їй не поступається? За вийнятком одного маленького нюансика. До жінок він звертається лише “курки”… Самовпевнений бовдур!!! До цієї книги я всіляко обминала таких “персонажів”, бо вважаю, що чоловік, який не поважає жінки – не чоловік. Усі історії з такими “героями”, уже після кількох прочитаних сторінок, видаляла з своєї бібліотеки ніколи не дочитані до кінця.
Ця історія змусила мене розсунути власні межі. Аня настільки захоплююче, з легким гумором розповідає про Славіка і Віку. У цих двох є чому повчитися. Якщо запитаєте як виглядає ця неймовірна пара, то відверто скажу:”Незнаю.” Вперше на букнеті, я не запам’ятала як виглядають головні герої. А ось їх їх життєвий розум, характер, харизму і словесні дуелі забути не можливо!
А чого лише варте закінчення. ((2)Правда, я лише б його залишила “Епілогом”) Це тоді коли серце співає❤
П.с. А ще у книзі є “добрий” чарівник, тобто конкурент Владислава. І тут уже майже детективна історія, адже дівчат він відправив двоє. І з якою метою?
Раджу прочитати! Я була в захопленні!
Люба “Самодур бажає нащадків”
Вау, буквально за вечір прочитала вашу історію)
Дякую Вам за цю можливість ♡
Ох і Ада, спершу здалась мені стервою, це як в житті, коли знайомишся з людиною і розумієш що ну стерва вона і все, але згодом в твоєму житті ця людина може стати якщо не однією з найкращих, то принаймні просто хорошою
Так і з Адель, читаючи розділ за розділом розумієш, що вона дуже хороша і класна людина, щиро не розумію навіщо вона вбила собі в голову, що має вийти за багатого чоловіка, але то її справа
Рома або Ромашка, в першій главі здався якимось таким милим, не схожим на типових мажорів на букнет, які звикли хамити, тим більше там була провина Адель, бо вона “втупилась” в телефон…
Взагалі двоє головних героїв, я б сказала дуже реальні. В вас головна героїня не “добра тихенька мишка, але з характером”, а головний герой не “спершу зухвалий мажор, який вирішив змінитись заради кохання, а цілком реальні люди, такі прості зі своїми тарганами, які мають і позитивні і негативні риси.
Дякую Вам за книгу, дуже легко читається і неймовірно затягує)
А кінець це просто… перед очима, коли читаєш аеропорт, квіти і ведмідь, за якими не видно Роми і просто усмішка на все обличчя після прочитання книги) Оленка “Як вийти заміж за боса”.
Ну фото з книжечками.
А ось тут можна подвитись і відеовідгук на “Потайсвіт”
Естафету передаю Холод Владі та Ерін Кас!
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб #свої
Блог
Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 рокуУ конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П
Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а
Катерина Міхаліцина. Dogs of warПродовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас
Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІМайже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б
Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ.
Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.