Флешмоб #свої
![Флешмоб #свої Флешмоб #свої](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1620228957_705567.jpg)
Флешмоб #свої
Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб.
Наприкінці потрібно запросити мінімум двох письменників (але не всіх охочих!) і проілюструвати свої думки фотографіями або цитатами з дописів читачів.
І вже напершому питанні я спіткнулась)) ага. Я не знаю своєї цільової аудиторії, бо не пишу в одному жанрі))
Звісно переважна частина моїх читачів це жінки. Але трапляються і чоловіки. Взалежності звісно від жанру.
Проте, я потмітила, що в творах люди цінують саме емоції. І саме ту мету я переслідувала, сідаючи до клавіатури. Надихнути, додати позитиву, змусити усміхнутися, повірити в добро.
Нижче цитати:
дуже важка моментами виявилася для мене історія, до сліз.. неочікувала такого… сама зовсім недавно сиділа біля малечі в боксі… зовсім непересічний романчик… дякую за історію та емоції… бажаю музи Вам плодовитої…:-** Юля Чупило “Від селянки до дружини мільйонера”
Це книга з тих, що не забуваються! Я щиро сміялася з тих халеп, в які втрапляла гг через наївність та простодушність, ридала над її втратою, розділяла її сумніви, тішилася з романтичних моментів і врешті-решт усе всередині перевернулось від фінальної сцени.
Дякую, Аню, за такий вир емоцій, за те, що так сколихнуни душу і залишили відчуття задоволення від прочитання книги! Ана Пест “Від селянки до дружини мільйонера”
Вам подобається, коли головна героїня – розумна, самодтостатня, впевнена в собі жінка, а ще любляча матір? Мені так.
А головний герой – ні в чому їй не поступається? За вийнятком одного маленького нюансика. До жінок він звертається лише “курки”… Самовпевнений бовдур!!! До цієї книги я всіляко обминала таких “персонажів”, бо вважаю, що чоловік, який не поважає жінки – не чоловік. Усі історії з такими “героями”, уже після кількох прочитаних сторінок, видаляла з своєї бібліотеки ніколи не дочитані до кінця.
Ця історія змусила мене розсунути власні межі. Аня настільки захоплююче, з легким гумором розповідає про Славіка і Віку. У цих двох є чому повчитися. Якщо запитаєте як виглядає ця неймовірна пара, то відверто скажу:”Незнаю.” Вперше на букнеті, я не запам’ятала як виглядають головні герої. А ось їх їх життєвий розум, характер, харизму і словесні дуелі забути не можливо!
А чого лише варте закінчення. ((2)Правда, я лише б його залишила “Епілогом”) Це тоді коли серце співає❤
П.с. А ще у книзі є “добрий” чарівник, тобто конкурент Владислава. І тут уже майже детективна історія, адже дівчат він відправив двоє. І з якою метою?
Раджу прочитати! Я була в захопленні!
Люба “Самодур бажає нащадків”
Вау, буквально за вечір прочитала вашу історію)
Дякую Вам за цю можливість ♡
Ох і Ада, спершу здалась мені стервою, це як в житті, коли знайомишся з людиною і розумієш що ну стерва вона і все, але згодом в твоєму житті ця людина може стати якщо не однією з найкращих, то принаймні просто хорошою
Так і з Адель, читаючи розділ за розділом розумієш, що вона дуже хороша і класна людина, щиро не розумію навіщо вона вбила собі в голову, що має вийти за багатого чоловіка, але то її справа
Рома або Ромашка, в першій главі здався якимось таким милим, не схожим на типових мажорів на букнет, які звикли хамити, тим більше там була провина Адель, бо вона “втупилась” в телефон…
Взагалі двоє головних героїв, я б сказала дуже реальні. В вас головна героїня не “добра тихенька мишка, але з характером”, а головний герой не “спершу зухвалий мажор, який вирішив змінитись заради кохання, а цілком реальні люди, такі прості зі своїми тарганами, які мають і позитивні і негативні риси.
Дякую Вам за книгу, дуже легко читається і неймовірно затягує)
А кінець це просто… перед очима, коли читаєш аеропорт, квіти і ведмідь, за якими не видно Роми і просто усмішка на все обличчя після прочитання книги) Оленка “Як вийти заміж за боса”.
Ну фото з книжечками.
А ось тут можна подвитись і відеовідгук на “Потайсвіт”
Естафету передаю Холод Владі та Ерін Кас!
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб #свої
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.