У TikTok з’явилась власна книжкова премія

У TikTok з’явилась власна книжкова премія

TikTok запускає власні книжкові нагороди для сегмента Великої Британії та Ірландії з метою «відзначити твори, авторів, контент і творців BookTok».

Нагороди у межах TikTok Book Awards, за які голосуватимуть користувачі соціальної мережі, будуть поділені на дев’ять категорій, зокрема за найкращу книгу року, автора року BookTok і творця року BookTok. Окремі категорії передбачені для книгарень та оформлення видань.

На основі даних BookTok та інформації видавців уже сформували довгий список номінантів. Далі з ним працюватиме суддівська група, до складу якої ввійшли популярні буктокери та експерти галузі.

Початок голосування за переможців премії розпочнеться у липні, а оголосять їх у серпні.

Джеймс Стаффорд, генеральний операційний менеджер TikTok у Великій Британії та скандинавських країнах, сказав: «Щодня мільярди людей приходять у TikTok, щоб поділитися рекомендаціями, відкрити для себе нові книги та спілкуватися через свою любов до літератури. Ми бачили вплив спільноти #BookTok, коли йшлося про продажі книг і навіть залучення нових клієнтів до місцевих книгарень».

«Книжкова премія TikTok Book Awards — це не лише “найкращі нові книжки”, а й відзначення любові до читання, яку ми бачимо в TikTok», — додав Стаффорд.

Нагадаємо, оголосили лавреата Міжнародної Букерівської премії 2023 року

Джерело: The Bookseller

Чільне фото: Freepik 

chytomo.com

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У TikTok з’явилась власна книжкова премія

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"