У Херсоні презентували книгу «Принцип втручання»

У Херсоні презентували книгу «Принцип втручання»

У Херсоні письменниця та волонтерка Тамара Горіха Зерня презентувала свою книгу «Принцип втручання». Це друга книга, і вона про сучасних людей, які опинилися в складних життєвих обставинах через війну на Сході.

Про це повідомляє suspilne.media.

«Принцип втручання» – це детектив. І одночасно це — драма і комедія, смішна до сліз і зворушлива до ненависті історія, говорить Тамара Горіха Зерня. Головна героїня — жінка з дірою у грудях. Єдиною розрадою для неї є робота. Діра – це не з’ясовані стосунки з чоловіком, який загинув на війні, з яким вона не встигла попрощатися та ще багато таємниць. Позасюжетний меседж, говорить авторка, психологічний стан і адаптація людей після війни.

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"

Суспільне Херсон, Тамара Горіха Зерня, авторка роману «Принцип втручання»

«Насправді, це книга про людей, для яких війна не закінчилася, і одночасно для тих людей, для яких війна ще не починалася. Ці дві групи людей живуть в одній Україні, в одному місті, в одному населеному пункті. Ця книга про те, як вони взаємодіють, що між ними трапляється. Ця книга про сучасників, які живуть зараз між нами і в цей момент. У цій книзі я намагаюся осмислити, що відбувається у нас в країні», — каже авторка роману «Принцип втручання» Тамара Горіха Зерня.

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"

Суспільне Херсон

На презентацію прийшла херсонка Ольга Чупікова. Розказує, що їй подобається творчість Тамари Горіха Зерня.

«Про цю книгу я багато вже чула, багато читала у ФБ. Знаю, що це — детектив. Очікую маленького свята такого. Я дуже люблю читати. Знаючи, як пише Тамара, її мову красиву, я просто відчуваю, що це буде свято», — каже Ольга.

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"

Суспільне Херсон

Вдруге на зустріч із письменницею приходить Сабіна Поліщук. Розказує, що їй сподобалася перша книга, читали всією родиною. Таких же емоцій очікує і від другого роману.

«Ми із сім’єю з книжкою «Доця» познайомилися на минулій презентації. Нам книга дуже сподобалася. Хотілося, щоб такі книжки були на полицях у кожного українця. Захотілося послухати, що ще письменниця скаже», — говорить Сабіна.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Херсоні презентували книгу «Принцип втручання»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"