У Херсоні презентували книгу «Принцип втручання»

У Херсоні презентували книгу «Принцип втручання»

У Херсоні письменниця та волонтерка Тамара Горіха Зерня презентувала свою книгу «Принцип втручання». Це друга книга, і вона про сучасних людей, які опинилися в складних життєвих обставинах через війну на Сході.

Про це повідомляє suspilne.media.

«Принцип втручання» – це детектив. І одночасно це — драма і комедія, смішна до сліз і зворушлива до ненависті історія, говорить Тамара Горіха Зерня. Головна героїня — жінка з дірою у грудях. Єдиною розрадою для неї є робота. Діра – це не з’ясовані стосунки з чоловіком, який загинув на війні, з яким вона не встигла попрощатися та ще багато таємниць. Позасюжетний меседж, говорить авторка, психологічний стан і адаптація людей після війни.

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"

Суспільне Херсон, Тамара Горіха Зерня, авторка роману «Принцип втручання»

«Насправді, це книга про людей, для яких війна не закінчилася, і одночасно для тих людей, для яких війна ще не починалася. Ці дві групи людей живуть в одній Україні, в одному місті, в одному населеному пункті. Ця книга про те, як вони взаємодіють, що між ними трапляється. Ця книга про сучасників, які живуть зараз між нами і в цей момент. У цій книзі я намагаюся осмислити, що відбувається у нас в країні», — каже авторка роману «Принцип втручання» Тамара Горіха Зерня.

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"

Суспільне Херсон

На презентацію прийшла херсонка Ольга Чупікова. Розказує, що їй подобається творчість Тамари Горіха Зерня.

«Про цю книгу я багато вже чула, багато читала у ФБ. Знаю, що це — детектив. Очікую маленького свята такого. Я дуже люблю читати. Знаючи, як пише Тамара, її мову красиву, я просто відчуваю, що це буде свято», — каже Ольга.

У Херсоні презентували книгу "Принцип втручання"

Суспільне Херсон

Вдруге на зустріч із письменницею приходить Сабіна Поліщук. Розказує, що їй сподобалася перша книга, читали всією родиною. Таких же емоцій очікує і від другого роману.

«Ми із сім’єю з книжкою «Доця» познайомилися на минулій презентації. Нам книга дуже сподобалася. Хотілося, щоб такі книжки були на полицях у кожного українця. Захотілося послухати, що ще письменниця скаже», — говорить Сабіна.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Херсоні презентували книгу «Принцип втручання»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"