У Харкові відкрили літературну резиденцію для авторів дитліту

У Харкові відкрили літературну резиденцію для авторів дитліту

У Харкові відкрили резиденцію «Слово» для авторів, які пишуть дитячу літературу. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Харківської літературної резиденції «Слово».

27 червня першим резидентом став письменник Сашко Дерманський, який перебуватиме у ній до 18 липня. Після нього резидентами стануть Іван Андрусяк та Дара Корній. Завершать резиденцію для дитячих авторів у середині вересня. Проєкт реалізовують за підтримки Українського культурного фонду.

 

«Резиденція зацікавила мене тому, що… я ще зроду не був на жодній резиденції. То чому б не спробувати? Тим більше, що буде пречудова нагода краще пізнати Харків. Те, що жити доведеться в славно-сумнозвісному будинку “Слово”, без сумніву додає всій цій історії особливого шарму й відповідальності. Сподіваюся, вдасться написати задуману повість плюс зустрітися і розвіртуалитися з людьми, причетними до моїх книжок. Адже лише минулого року вдалося видати кілька книжок в харківських видавництвах «Крокус», «Школа», «Талант» і «Читаріум». Думаю, резиденція буде плідною і на творчість, і на зустрічі, і на нові знайомства – з колегами й читачами», − розповів Сашко Дерманський.

 

Під час перебування у резиденції Сашко Дерманський працює над новою книжкою про їжачка Тю. Також у нього заплановані зустрічі з дітьми та батьками у Харківському літературному музеї, а також у місті Валки, селищах Високий та Сковородинівка, які він відвідає з Сергієм Жаданом.

 

Нагадаємо, літературну резиденцію в Харкові заснували у 2018 році. Першою резиденткою Харківської літературної резиденції стала Люба-Параскевія Стринадюк.

 

 

 

 

Оригінал статті на Suspilne: У Харкові відкрили літературну резиденцію для авторів дитліту

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"