У Мінкульті заявили, що ліквідація Довженко-центру є для них несподіванкою

У Мінкульті заявили, що ліквідація Довженко-центру є для них несподіванкою

Державне агентство України з питань кіно, яке напередодні ухвалило рішення про фактично ліквідацію Довженко-Центру, не підпорядковується Міністерству освіту і науки України. Про це нагадали у телеграм-каналі Мінкульту.

«Міністерство виступає проти нехтування та ліквідації кіноспадщини, тому заява про реорганізацію Довженко-Центру є несподіванкою і для нас», — повідомили у МКІП.

 

У міністерстві наголосили, що згідно з ухваленою у 2021 році постановою Кабінету міністрів України № 1183, діяльність Держкіно спрямовує і координує Кабінет міністрів України.

 

«Ми бачимо, що у рішенні Держкіно України про ліквідацію Довженко-Центру не йдеться. Планують реорганізацію шляхом створення двох нових державних підприємств, одному з яких передадуть фільмофонд», — зазначили в Мінкульті.

 

У відповідь на таку ж заяву Мінкульту у твіттері Довженко-Центр наголосив: «Саме «завдяки» МКІП наша директорка вже понад рік в.о., а ми зараз «реорганізовуємось».

 

 

Як повідомлялося, Державне агентство України з питань кіно передасть всі фільми з колекції та майно Довженко-Центру Державній установі «Науковий центр кінематографії України» у межах реорганізації центру. Підписати петицію проти цього можна за посиланням.

 

Чільне зображення: МКІП

Оригінал статті на Suspilne: У Мінкульті заявили, що ліквідація Довженко-центру є для них несподіванкою

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"