У Мінкульті заявили, що ліквідація Довженко-центру є для них несподіванкою

У Мінкульті заявили, що ліквідація Довженко-центру є для них несподіванкою

Державне агентство України з питань кіно, яке напередодні ухвалило рішення про фактично ліквідацію Довженко-Центру, не підпорядковується Міністерству освіту і науки України. Про це нагадали у телеграм-каналі Мінкульту.

«Міністерство виступає проти нехтування та ліквідації кіноспадщини, тому заява про реорганізацію Довженко-Центру є несподіванкою і для нас», — повідомили у МКІП.

 

У міністерстві наголосили, що згідно з ухваленою у 2021 році постановою Кабінету міністрів України № 1183, діяльність Держкіно спрямовує і координує Кабінет міністрів України.

 

«Ми бачимо, що у рішенні Держкіно України про ліквідацію Довженко-Центру не йдеться. Планують реорганізацію шляхом створення двох нових державних підприємств, одному з яких передадуть фільмофонд», — зазначили в Мінкульті.

 

У відповідь на таку ж заяву Мінкульту у твіттері Довженко-Центр наголосив: «Саме «завдяки» МКІП наша директорка вже понад рік в.о., а ми зараз «реорганізовуємось».

 

 

Як повідомлялося, Державне агентство України з питань кіно передасть всі фільми з колекції та майно Довженко-Центру Державній установі «Науковий центр кінематографії України» у межах реорганізації центру. Підписати петицію проти цього можна за посиланням.

 

Чільне зображення: МКІП

Оригінал статті на Suspilne: У Мінкульті заявили, що ліквідація Довженко-центру є для них несподіванкою

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Британії до бібліотеки повернули книжку Джорджа Орвелла через півстоліття

У Великій Британії до бібліотеки в місті Галл повернули роман Джорджа Орвелла, який мали віддати ще 50 років тому. Про це повідомляє BBC.
Примірник «Дороги на Віґан-Пірс» у твердій палі

В Івано-Франківську відбудеться презентація книжок про Роксолану

Кандидатка мистецтвознавства Олександра Шутко, володіючи турецькою мовою, на підставі османських архівних документів написала низку досліджень – «Роксолана: міфи та реалії» (вийшла 2017 року в стамбульсь

У столиці перейменують ще одну бібліотеку

У Києві перейменують бібліотеку ім. О. Герцена, що у Святошинському районі, на бібліотеку імені Сергія Вакулишина. Про це повідомили на сайті Київської міської ради.
Ця книгозбірня вход

Індія, Словаччина, Австрія, США: нові переклади за кордоном

Переклади творів чотирьох українських авторів вийшли чи невдовзі вийдуть друком за кордоном: Сергія Жадана й Анни Сєдих, Валеріана Підмогильного і Віктора Домонтовича.
Збірка вибраних в

Білоруським видавцям дозволили публікувати «Гаррі Поттера»

Білоруське видавництво «Янушкевіч», що працює в Польщі, отримало дозвіл від правовласників серії книжок Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"