У Львові поповнення в лавах НСПУ. Відбулась церемонія вручення членських квитків

У Львові поповнення в лавах НСПУ. Відбулась церемонія вручення членських квитків

Днями в Залі літературної слави  Львівської письменницької організації відбулось урочисте вручення членських квитків Національної спілки письменників України новим творцям.  Правда, їхня дорога була туди тривалою. У поетеси Марії Старости це пов’язано з пандемією, а згодом – із початком війни.  Не обминула перипетій і авторка прози, членкиня Журі літературного конкурсу “Крилатий лев”,  керівник літературної студії “На горищі” Оксана Кришталева. Але, за її словами, ця урочиста мить дозріла, мов яблуко.

Актор театру й кіно, народний артист України, есеїст Святослав Максимчук не поспішав через активну акторську заангажованість. Він розповів, що цю радісну новину отримав в ту мить, як забирав трудову книжку з театру імені Марії Заньковецької. З цього приводу очільник Львівської письменницької організації Олесь Дяк висловив сподівання, що митець, нарешті, зможе розпочати нову, спілчанську, сторінку, і його тут чекає непочатий край роботи. Адже в цей день відбулася ще одна, воістину знакова подія – підписання Угоди про співробітництво між Львівською обласною організацією Національної спілки письменників України та факультету культури і мистецтв  Львівського національного університету імені Івана Франка, який ствердили своїми підписами та печатками їхні керівники – відповідно Олесь Дяк та Мирослава Циганик. Цей творчий тандем насамперед передбачає створення Львівського письменницького театру. А діяльність його різнопланова, це і моновистави за мотивами  творів наших літераторів у виконанні  студентів театрального факультету, також постановка  п’єс, залучення до спектаклів тих письменників, які мають сценічні дані.

Наприкінці голова Ради старійшин Михайло Косів урочисто привітав Святослава Максимчука із входженням його до цієї спільноти.

Леся Бернакевич, Львівська обласна організація НСПУ

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Львові поповнення в лавах НСПУ. Відбулась церемонія вручення членських квитків

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"