У книгарнях Німеччини продаватимуть українські книжки

У книгарнях Німеччини продаватимуть українські книжки

Книжки восьми українських видавництв з’являться у німецькій мережі книгарень Hugendubel Buchhandlungen. Про це повідомив Український інститут книги у Facebook. 

Зокрема це книжки видавництв «Абабагаламага», «АртЕк», «Веселка», «Видавництва Старого Лева», «Картуш», «Либідь», «Мистецтво», «Фоліо». 

 

Поява видань стала можливою завдяки співпраці українського книжкового порталу Book-On-Demand з мережею книгарень. 

 

«Два місяці ми готували контракти, бо зайти в цю потужну мережу досить складно. Але в Німеччині зараз багато українців — близько мільйона. Серед них є багато активних, які самі приходять до книгарень і просять українську книжку. От ми її і привезли — уже доставили до Німеччини першу партію видань загальним накладом 3000 одиниць і готуємо другий транш», — розповідає Сергій Поночовний, керівник проєкту та засновник порталу Book-On-Demand. 

Book-On-Demand, крім українських книжок, планує постачати німецькомовні видання українських авторів, а також домовляється з українськими письменниками про літературні заходи в німецьких книгарнях — презентації книжок, виступи авторів, лекції тощо.

 

Hugendubel продаватиме українські книжки не лише на полицях своїх магазинів, але й мережам бібліотек, з якими вони активно співпрацюють, а також передаватимуться у дитячі садки, школи, центри допомоги переселенцям тощо. 

 

Hugendubel — це мережа книжкових супермаркетів, одна з найбільших у Європі. Налічує понад 100 магазинів у Німеччині та німецькомовних країнах. 

 

Нагадаємо, що у бібліотеках восьми міст Австрії з’явилися українські книжки.

 

Як відомо, за пів року вітчизняні видавці безкоштовно передали у межах акції «Українським дітям – українську книгу!» майже 1 млн примірників друкованої продукції.

 

Фото: Український інститут книги та Hugendubel

Оригінал статті на Suspilne: У книгарнях Німеччини продаватимуть українські книжки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Унаслідок ракетного обстрілу Харкова постраждали книгарня та склад видавництва

Внаслідок ранкового обстрілу Харкова 18 квітня 2025 року постраждали книгарня «КнигоЛенд» та склад видавництва «Віват». Про це повідомили директор мережі книгарень «КнигоЛенд» Ігор Зару

Українські наївні мозаїки: відшуковування «чипсів» власної пам’яті

Ім’я фотографа Євгена Нікіфорова стійко асоціюється з радянськими мозаїками. Раніше Читомо вже писало про його фотокнигу Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics, що вийшла у видавництві

Адміністрація Трампа закриває Центр протидії іноземній дезінформації

У США розформували відділ боротьби з іноземним інформаційним втручанням при Держдепартаменті — Центр глобальної взаємодії (Global Engagement Center, GEC). Про це повідомив держсекретар

Розпочато реєстрацію на Форум «Стратегія розвитку культури в Україні 2025–2030: ключові…

28 квітня у Києві відбудеться Форум «Стратегія розвитку культури в Україні 2025–2030: ключові кроки реалізації», під час якого обговорять ключові підходи до реалізації Стратегії розвитку культури на пері

Оголосили довгі списки премії імені вбитої мисткині Ніки Кожушко

Премія «Генерація Ніка», заснована у 2024 році в памʼять про художницю, поетку Вероніку Кожушко, оголосила довгі списки номінантів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Харківського лі

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"