Українське видавництво «ArtHuss» виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок

Українське видавництво «ArtHuss» виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок

Видавництво «ArtHuss» надало безкоштовний доступ до книги Сари Торнтон «33 митці у трьох актах». Про це вони повідомили у своєму Instagram.

«Книга Сари Торнтон «33 митці у трьох актах» особлива для видавництва. Вона була однією з перших, яку ми надрукували. Найкраща книга року про мистецтво за версією «Guardian» і «Huffington Post» – тоді українською її переклали швидше, ніж російською. А на додачу ця книга надихнула «ArtHuss» на створення виставки-перфомансу «Невідомі», розмов з українськими митцями. Сподіваємося, вона надихне і вас, тож ділимося «33 митці у трьох актах» у вільному доступі», — написали у видавництві.

Прочитати та завантажити книгу можна тут.

Українське видавництво ArtHuss виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок

Фото: arthuss.com.ua (Одна зі сторінок українського видання книги Торнтон)

Сара Торнтон — письменниця канадського походження, етнографиня та соціологиня. Авторка видань та статей про митців, артмаркетинг, технології та дизайн.

У книзі «33 митці у трьох актах» Сара Торнтон ненав’язливо розмовляє з 33 художниками, пише про їхнє життя і змушує їх подумати над своєю творчістю, завдяки чому розкривається їхня психологія, ставлення до явищ дійсності. Авторка розповідає про свої візити до Ай Вей Вея до та після ув’язнення, про виступи Джеффа Кунса перед новими колекціонерами у Лондоні, Франкфурті та Абу-Дабі, зустрічається з Яої Кусама в її студії, що знаходиться поруч із токійською божевільнею.

За допомогою приватних сцен спілкування з митцями, Торнтон пояснює, що означає бути справжнім художником у реальному світі. Книга поділена на три дії: політика, родина та мистецтво.

Видання містить 44 ілюстрації та три мапи. Українську версію книги ілюстраціями доповнила українська художниця Зоя Орлова.

suspilne.media

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Українське видавництво «ArtHuss» виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

3 українські фотобуки увійшли у шортлист премії Rencontres d’Arles Book Awards

Три книжки українських авторів потрапили у короткі списки престижної премії the Rencontres d’Arles Book Awards, що нагороджує фотобуки. Перелік видань, що увійшли до короткого списку, о

Дитяча література воєнного часу: 11 нових видань для малюків і підлітків

На третьому році повномасштабного вторгнення тема війни не зникла з дитячої літератури, особливо з текстів українських авторів, ставши тим елементом реальності, який — хай про що в книж

Оголосили програму першого дня фестивалю пам’яті Романа Ратушного

Фестиваль «Протасів Яр» під гаслом Романа Ратушного «Ніколи нічого не бійтеся» оголосив програму першого дня. Її повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Другий фестиваль «Протасів Яр»

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"