Українське видавництво «ArtHuss» виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок

Українське видавництво «ArtHuss» виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок

Видавництво «ArtHuss» надало безкоштовний доступ до книги Сари Торнтон «33 митці у трьох актах». Про це вони повідомили у своєму Instagram.

«Книга Сари Торнтон «33 митці у трьох актах» особлива для видавництва. Вона була однією з перших, яку ми надрукували. Найкраща книга року про мистецтво за версією «Guardian» і «Huffington Post» – тоді українською її переклали швидше, ніж російською. А на додачу ця книга надихнула «ArtHuss» на створення виставки-перфомансу «Невідомі», розмов з українськими митцями. Сподіваємося, вона надихне і вас, тож ділимося «33 митці у трьох актах» у вільному доступі», — написали у видавництві.

Прочитати та завантажити книгу можна тут.

Українське видавництво ArtHuss виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок

Фото: arthuss.com.ua (Одна зі сторінок українського видання книги Торнтон)

Сара Торнтон — письменниця канадського походження, етнографиня та соціологиня. Авторка видань та статей про митців, артмаркетинг, технології та дизайн.

У книзі «33 митці у трьох актах» Сара Торнтон ненав’язливо розмовляє з 33 художниками, пише про їхнє життя і змушує їх подумати над своєю творчістю, завдяки чому розкривається їхня психологія, ставлення до явищ дійсності. Авторка розповідає про свої візити до Ай Вей Вея до та після ув’язнення, про виступи Джеффа Кунса перед новими колекціонерами у Лондоні, Франкфурті та Абу-Дабі, зустрічається з Яої Кусама в її студії, що знаходиться поруч із токійською божевільнею.

За допомогою приватних сцен спілкування з митцями, Торнтон пояснює, що означає бути справжнім художником у реальному світі. Книга поділена на три дії: політика, родина та мистецтво.

Видання містить 44 ілюстрації та три мапи. Українську версію книги ілюстраціями доповнила українська художниця Зоя Орлова.

suspilne.media

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Українське видавництво «ArtHuss» виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"