Тут мала б бути моя реклама

Тут мала б бути моя реклама

Тут мала б бути моя реклама

Сьогодні маю маленький привід для свята — 1400 підписників. 

З приводу авторів, книги яких щодня стоять у віджеті “Бестселери”, мабуть, нічого особливого.

 

Для мене — чергова сходинка на довгому шляху, а ще радість від того, що новим читачам принесуть нові емоції мої книги. 

 

Який він — секрет успіху мережевого письменника? Спершу я думала, що головне — писати щодня, писати багато книг і щоб вони були якісні. 

 

Це безперечно так. Але потім мені здалося — що секрет полягає у вивченні теорії і практики інтернет-маркетингу та основ письменницької науки. Читала, слухала, конспектувала, перевіряла на практиці, і, дійсно, багато чому навчилася.

 

Згодом я зрозуміла, що коли автор самотній — йому важче пробитися, ніж якщо поряд друзі. З хорошими колегами та співавторами робота йде веселіше, є з ким ділитися проблемами та спільно радіти успіхам. Ваша підтримка багато варта! 

 

Але ще хочу сказати про один дуже важливий фактор. 

Я у соцмережах активно пишу з 2014 року. Вже понад 8 років. Спершу це було моїм хобі, згодом стало професією. За ці роки опублікувала безліч статей, дописів, блогів.

Але найбільшу кількість репостів та лайків за цей час зібрав, як не дивно, звичайний рецепт малосольних огірків. 

 

Мабуть, важливо просто опинитися в потрібний час у потрібному місці)) Створити саме той продукт, який прямо зараз потрібний твоїй аудиторії. І знати, де його викласти, як подати і чим приправити.

 

Але все це ще нічого не гарантує. Тому і знаю я про письменницький успіх тільки те, що нічого не знаю.

 

Може, потім дізнаюся, то обов’язково поділюся))

 

Гарного вам тижня, мирного неба і цікавих книжечок! 

Оригінал статті на Букнет: Тут мала б бути моя реклама

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У підручнику з української мови 2024 року надрукували мапу України без Криму — Оновлено

У підручнику з української мови для 7 класу авторства філологині Анастасії Онатій й історика Тараса Ткачука надрукували стокову піктограму у формі мапи України без тимчасово окупованого

На Волині знайшли трафарети часів ОУН і УПА для агітаційних графіті

У селі Ощів Горохівської територіальної громади розкопали металеві таблички, які ймовірно належали повстанцям Горохівської округи ОУН і УПА й використовувалися від 1943 року. Про це пов

Снайдер і Жадан відкрили інституцію, яка документує досвід війни

У Львові американський історик Тімоті Снайдер і український письменник й військовослужбовець Сергій Жадан відкрили нову культурно-дослідницьку інституцію «INDEX» — «Institute for Docume

У музеї LUM в Перу з’явився аудіогід українською

У музеї LUM у Перу, який присвячений громадянському конфлікту 1980–2000 років між повстанськими комуністичними рухами та урядом, з’явився аудіогід українською – перший в іспаномовній Америці.
Як передає

«Жадан і Собаки» випустять благодійний мерч в пам’ять про юну художницю

Гурт «Жадан і Собаки» випустить серію благодійного мерчу з малюнками загиблої від російського ракетного обстрілу харківської художниці Вероніки Кожушко в пам’ять про мисткиню і її творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"