“Тобі належна” / Знижка))
![“Тобі належна” / Знижка)) “Тобі належна” / Знижка))](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1609079221_3176154.jpg)
“Тобі належна” / Знижка))
Гарного вихідного дня, дорогі читачі. Сьогодні моя книга «Тобі належна» радує хорошою знижкою. Історія Матвія та Меланії чекає на Вас.
АНОТАЦІЯ
У його очах я бачила кохання і себе. Не чергову іграшку, а дівчину, яку потребувало серце. І я вірила Матвію Гданському, розчинялась в бажанні, втрачалась в сильних руках.
Та найщасливіший день в житті моєї сестри перетворився на чорний …для нас…
— Як ти міг? — кричала, судомно стискаючи комір його весільного піджака.
— Я не знав, — шепотіли кохані вуста. — Але від дитини не відмовлюсь. Вона — моя.
У душі — біль та холод. Перед очима — невідомість.
Хто з двох сестер насправді тобі належна?
З повагою, Оля.
Оригінал статті на Букнет: “Тобі належна” / Знижка))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.