Ткаченко попросив у Франції забезпечити повне фінансування для проєктів УКФ і УІК

Ткаченко попросив у Франції забезпечити повне фінансування для проєктів УКФ і УІК

Міністри культури Франції та України поспілкувалися щодо підтримки української сфери культури, зокрема про виділення фінансування для проєктів УКФ і УІК. Про це міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко повідомляє у Telegram. 

Ткаченко зазначає, що міністерка культури Франції Розелін Башло-Наркен висловила солідарність з українським урядом і народом. Тому були обговорені пункти фінансової та інформаційної підтримки України. 

 

«Пряме фінансування української культури та креативного недержавного сектору з боку Франції, яке ми направимо нашим митцям, артистам, видавцям, креативним індустріям через УКФ та УІК. Щодо бюджету, йшлося про фінансування на рівні, який Україна планувала виділяти для УКФ та УІК до війни», розповів міністр культури. 

 

Також потрібне і фінансування для Міністерства, яке допоможе у відновленні пошкодженої нерухомої культурної спадщини. Можливе створення загальноєвропейського фонду, який допомагатиме Україні у відновленні нерухомої культурної спадщини. У тому числі через проєкт Велика Реставрація.

 

Зазначається і про медійну співпрацю. 

 

«Для нас війна з росією розпочалась з телебачення. Адже рупори кремля – теж важливі солдати росії у цій війні», – пише Ткаченко.

 

Тому важливим є припинення мовлення російських каналів через комерційний французький супутник «Eutelsat». Франція, як і країни Балтії, підтримують заборону мовлення для пропагандистських російських каналів. 

 

«Обговорили механізм, який допоможе це здійснити Французькому Національному регулятору: йдеться про прийняття санкцій щодо російських пропагандистських каналів у ЄС. Офіційний лист за моїм підписом та переліком таких «каналів» вже опрацьовується французькою стороною. На рівні регуляторів також створена робоча група, щоб вирішити цю нагальну задачу та якнайшвидше закрити пропагандистські рупори кремля», – написав Ткаченко. 

 

Крім того, мова йшлася й про підтримання українських журналістів у Франції. 

 

Як повідомлялося, 583 мільйони бюджету УКФ направили на потреби ЗСУ. Також Мінкультури закликали припинити будь-який культурний діалог із рф

 

Як відомо, Рада Європи пообіцяла допомогти Україні подолати загрози для її культурної спадщини та сприяти її збереженню.

Оригінал статті на Suspilne: Ткаченко попросив у Франції забезпечити повне фінансування для проєктів УКФ і УІК

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"