Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно, а разом з кимось, але ще більше я хотіла написати СЛР саме з хлопцем… Для цього я навіть дала об’яву на букнет про те, що шукаю співавтора, бажано хлопця ахаха)) І доля таки звела мене з моїм крутим співавтором Тарасом Мельником =)) 

Анотація до книги “Особиста вендета”

Сергій та Анна ніколи не зустрічалися, доки їх не об’єднала особиста помста. Він бажає знищити злодія, який убив його батька та викрав сімейну справу, а вона мріє розтоптати колишнього, винного у смерті їхньої дитини. На шляху до здійснення вендети, такі різні герої будуть змушені діяти спільно, щоб раз і назавжди вирішити свої справи та почати нове життя. Однак, що виявиться важливішим: бажана помста, чи почуття, вони не здогадуються…

 

ЦИТАТИ:

 

Я перевів погляд на те місце, де кабріолет зустрівся з водою. Наче навмисне, переляканий Едуард з охоронцями відкрили зверху вогонь по тонучій машині. Вони намагалися добити її за всяку ціну. Настав час рятувати. Я відчував, що вона могла вціліти при падінні. Кинувши гвинтівку у сторону, я стрибнув у воду та поплив до місця аварії. Життя однієї хорошої дівчини коштувало мільйонів життів злодіїв. 

 

На мить я спробував уявити собі, що могло би статися, якби я не покинув батька. Його успішний бізнес став би моєю справою. Можливо, ця знедолена жінка, чи дівчина, мала би вийти за мене і народити мені дитину. Думки розривалися від гніву. Я чудово знав хто винен, хто викрав мій спадок і моє життя, хто заплатив клятим кнурам, щоб мене вигнали з відділку без права на відновлення.

 

Я торкнулася чергової книжки і нарешті привела в рух необхідний механізм. Зі скрипом, стелаж від’їхав всього сантиметрів на сорок. Повільно, негарно і зовсім не так, як у фільмах. Вийшло! Саме в цей момент ключ з замкової щілини вже випав. Максимум хвилина і вони зламають замок, а тоді охорона зайде сюди!

 

Реагуючи на удар, я схопив руку з бронзовою статуеткою і спробував кинути противника на підлогу. Але побачене зіпсувало мені весь прийом. З темноти кімнати на мене стрибнула дівчина, котру я бачив у газеті. Я не міг ні вдарити її, ні смикнути за руку та тріснути об стіну. На хвилі адреналіну, просто подався вперед всією вагою тіла та впав на неї, тримаючи руку із статуеткою. Вона дивилася на мене з переляком, однак не припиняла спроби вирватися та продовжити боротьбу за життя.

Як пташка в клітці, я намагалася вивільнитися з його обіймів, але все було марно. Поліцейський дивився на мене здивовано, не відпускаючи від себе. Я розуміла, що програла: тепер мені точно не вибратись. Але як він знайшов таємний хід? І що мені тепер робити? Може, треба зіграти на моєму статусі?

— Відпусти мене, клятий мєнт! — я намагалася вирватися, але з того нічого не виходило, тому я спробувала змінити тактику. — Ти знаєш, хто я? Едік розмаже тебе, коли дізнається, що ти… — я на секунду замовкла. — Що ти навалився на мене і… І хотів зґваглтувати!

 

Для мене роман “Особиста вендета” – це нереально крутий досвід! Хочу подякувати моєму крутому співавтору Тарасу за таку класну можливість =) Писати екшн, погоні, злам сейфів, втечі і авжеж романтику між нашими персонажами для мене дуже хвилююче!))) 

Запрошую всіх до прочитання, цей наш СЛР+Бойовик дуже сильно відрізняється від того, до чого ви звикли, тому, я сподіваюсь, що ми вас трохи здивуємо!

Читайте “Особиста вендета” прямо зараз!

 

Оригінал статті на Букнет: Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"