Страшна новина!
![Страшна новина! Страшна новина!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1590783511_3866781.jpg)
Страшна новина!
Всім привіт!
Але, пожартувала я так неспроста. А тому, що нова книга називається
«Остання дружина страшного»
От так. Не знаю, чи вже говорила вам, що моя улюблена казка «Красуня і Чудовисько». Може тому мене знову тягне писати щось таке. Хвилююче і таємниче. Але, запевняю вас, книга мало чим буде схожа на мою дилогію «Красуня і Чудовисько». Тут будуть зовсім інші герої і обставини.
Дуже сподіваюся, що ви не проти, коли в історії буде трохи драматизму. Але постараюся, щоб сюжет був розбавлений і радістю, краплинами гумору (зокрема сільського), ну і романтикою, це ж надважливо. Правда?)))
По секрету скажу вам, що деякі сюжетні повороти і характери персонажів будуть цілком взяті зі знайомих мені людей. Хоча, роблю так частенько, але цього разу такого буде більше.
Отже, що буде в новій історії:
Сільська дівчина сирота, яка мріє кардинально змінити життя;
Нахабні мажори;
Таємничий молодий вдівець зі старого замку;
Несподівані повороти і небезпеки;
Таємне, яке стає явним;
Багато романтики. (Це моє улюблене ☺☺☺ ).
Як вам такий набір? Сподіваюся, цікаво. Тоді дуже чекаю вас на сторінках новинки.
А ось цитати:
Високий шатен дочекався, коли всі покупці вийшли і підійшов до каси, за якою стояла Таня. Оперся на вітрину. Розслаблено прозвучав глибокий бас:
̶ Ну, привіт, красуне. Скучила? — дівчину, як громом вдарило. Коли нахилився, скривилася, відчувши запах алкоголю і цигарок. Підняла на нього очі. Мовчить. Крутить в руках маркер, яким писала ціни на ящиках з печивом. Не знає, що робити. Серце вискакує. Дорош примружився, ледь посміхається, відверто розглядає струнку фігурку продавчині в синіх джинсах, светрику і фартушку.
̶ Таню, ти, що не впізнаєш старого друга? Не вірю. Скажи щось. Чи ти дар мови втратила, коли побачила, який класний хлопець приїхав до вашого задуп’я?
̶ Вйо! Пішов! Давай пробіжимося, тільки ми і вітер! — кінь радо рвонув уперед, аж земля з під копит полетіла. Такий же свободолюбний, гарячий, як його вершниця. І так само постійно обмежений, запряжений, прив’язаний. Ох! Лиш зараз обоє можуть хоч на трошки ковтнути волі, відчути вітер. Дихати на повні груди і забути про все, що залишили там, у селі. Хай. Тут немає крикливих, п’яних дядьків, зухвалих мажорів, немає важкої роботи, батогів і приниження. Тут вони вільні, щасливі.
̶ Вперед! — дівчина прихилилася до спини жеребця і чимдуж поскакала дорогою в напрямку старого замку Виконських.
̶ Ви приїхали до нашого замку? Хотіли побачити? — не втрималася, запитала. Цей не дуже старий палац, що неподалік їх села ввесь оповитий історіями і страшилками. Туди тепер мало хто має доступ. Тим загадковіше. Люди чого тільки не розповідають про це таємниче місце.
̶ Так. Але непросто побачити. Я хотіла поговорити з господарем, — відповіла жінка, дивлячись, як Тані готує їй каву. Ну, це вже взагалі… Поговорити з тим типом? Про що? Дівчина дуже здивувалася.
̶ Ви, що з газети якоїсь? Пишете про різні цікавинки?
Не забудьте підписатися на мою сторінку, аби не пропустити оновлень.
Будьте здоровенькі і хай в вашому житті не бракує тепла і миру.
З любов’ю, Лана Іссан.
Оригінал статті на Букнет: Страшна новина!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.