Страшна новина!

Страшна новина!

Страшна новина!

Всім привіт!

  Але, пожартувала я так неспроста. А тому, що нова книга називається

«Остання дружина страшного»

  От так. Не знаю, чи вже говорила вам, що моя улюблена казка «Красуня і Чудовисько». Може тому мене знову тягне писати щось таке. Хвилююче і таємниче. Але, запевняю вас, книга мало чим буде схожа на мою дилогію «Красуня і Чудовисько». Тут будуть зовсім інші герої і обставини.

  Дуже сподіваюся, що ви не проти, коли в історії буде трохи драматизму. Але постараюся, щоб сюжет був розбавлений і радістю, краплинами гумору (зокрема сільського), ну і романтикою, це ж надважливо. Правда?)))

  По секрету скажу вам, що деякі сюжетні повороти і характери персонажів будуть цілком взяті зі знайомих мені людей. Хоча, роблю так частенько, але цього разу такого буде більше.

 

  Отже, що буде в новій історії:

Сільська дівчина сирота, яка мріє кардинально змінити життя;

Нахабні мажори;

Таємничий молодий вдівець зі старого замку;

Несподівані повороти і небезпеки;

Таємне, яке стає явним;

Багато романтики. (Це моє улюблене  ☺☺☺ ).

Як вам такий набір? Сподіваюся, цікаво. Тоді дуже чекаю вас на сторінках новинки.

А ось цитати:

  Високий шатен дочекався, коли всі покупці вийшли і підійшов до каси, за якою стояла Таня. Оперся на вітрину. Розслаблено прозвучав глибокий бас:

̶  Ну, привіт, красуне. Скучила? — дівчину, як громом вдарило. Коли нахилився, скривилася, відчувши запах алкоголю і цигарок. Підняла на нього очі. Мовчить. Крутить в руках маркер, яким писала ціни на ящиках з печивом. Не знає, що робити. Серце вискакує. Дорош примружився, ледь посміхається, відверто розглядає струнку фігурку продавчині в синіх джинсах, светрику і фартушку.

̶  Таню, ти, що не впізнаєш старого друга? Не вірю. Скажи щось. Чи ти дар мови втратила, коли побачила, який класний хлопець приїхав до вашого задуп’я?

 

̶  Вйо! Пішов! Давай пробіжимося, тільки ми і вітер! — кінь радо рвонув уперед, аж земля з під копит полетіла. Такий же свободолюбний, гарячий, як його вершниця. І так само постійно обмежений, запряжений, прив’язаний. Ох! Лиш зараз обоє можуть хоч на трошки ковтнути волі, відчути вітер. Дихати на повні груди і забути про все, що залишили там, у селі. Хай. Тут немає крикливих, п’яних дядьків, зухвалих мажорів, немає важкої роботи, батогів і приниження. Тут вони вільні, щасливі.

̶  Вперед! — дівчина прихилилася до спини жеребця і чимдуж поскакала дорогою в напрямку старого замку Виконських.

 

̶  Ви приїхали до нашого замку? Хотіли побачити? — не втрималася, запитала. Цей не дуже старий палац, що неподалік їх села ввесь оповитий історіями і страшилками. Туди тепер мало хто має доступ. Тим загадковіше. Люди чого тільки не розповідають про це таємниче місце.

̶  Так. Але непросто побачити. Я хотіла поговорити з господарем, — відповіла жінка, дивлячись, як Тані готує їй каву. Ну, це вже взагалі… Поговорити з тим типом? Про що? Дівчина дуже здивувалася.

̶  Ви, що з газети якоїсь? Пишете про різні цікавинки?

 

Не забудьте підписатися на мою сторінку, аби не пропустити оновлень.

Будьте здоровенькі і хай в вашому житті не бракує тепла і миру.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Страшна новина!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"