Слідкуєте?

Слідкуєте?

Слідкуєте?

Привітик, мої милі!

— В моїх батьків теж є бізнес. У нас мережа крамниць з косметикою, — похвалилася я, але особливого захвату від співрозмовника не відчула.

— То ти не просиш в тата грошей на косметику, а просиш одразу косметику? — пожартував він.

— Бувало, — зізналася я. — Хоча насправді я не прошу в тата грошей. Сама заробляю.

— Оу! Ким працюєш?

Що мені подобалося, коли я працювала помічником юриста (проходила практику, під час якої зрозуміла, що це не моє), це те, як звучала ця професія. Всім казати було так солідно. А тепер… не всі розуміли.

— Художницею, — стишено мовила я, ніби сама того злякалася.

— Ким-ким? — перепитав Павло.

— Художницею, — вже впевненіше повторила я.

— Це та, яка малює? — здивувався він.

— Це та, яка пише картини, — трохи обурилася я.

— Вау! І як? Купляють?

— Трохи, — всміхнулася сором’язливо. — А ще я малюю на замовлення в дит.садках. Є клієнтська база. Все серйозно.

Мені хотілося бути кращою в чиїхось очах. Я виправдовувалася. Щось приховувала. Майже соромилася себе. Боялася реакції того, хто мені сподобався.

— Ого, та ти крута! — ці слова віднесли на вершину блаженства. — То ти така талановита? Покажеш мені якось свої картини?

— А я ще пишу романи. І статті… — посміливішала і зізналася.

— Нічого собі! Справжні романи? Я ще ніколи не зустрічав письменниці і художниці, ще й письменної художниці! Чи художньої письменниці? Коротше, ти зобов’язана мені все розказати! Не жартую! Як щодо завтра опівдні?

— Тобто? — не в’їхала я.

— Звичайне знайомство. Ти не проти? В парку Шевченка, наприклад? Хочеш, я заберу тебе машиною? — запропонував він, але моя звична параноя нагадала про себе.

— От і ще! Я тебе знати не знаю і в авто до тебе не сяду! — заявила впевнено.

— Ну, добре, без проблем, панянко. Доберешся сама до парку? — мов дитину, питав юнак.

— Авжеж, так.

— Люблю слово “так”, — прощебетав він і попрощався зі мною. А я знову зависла в мрійливому очікуванні першого побачення. І врешті воно настало.

Вчись казати “НІ”

А як думаєте, чому в книги саме така назва? Адже це не випадково))))

 

Оригінал статті на Букнет: Слідкуєте?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Очолити Українську асоціацію видавців і книгорозповсюджувачів може Артем Біденко

Колишній держсекретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко ймовірно стане президентом Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів (УАВК). Про це стало відомо з в

Російські письменники принижували українців століттями

Зневажливо висловлювалися про українців у своїх творах Пушкін, Тургенєв, Чехов, Короленко, Ільф і Петров, Булгаков та інші.
Як інформує УМ, про це говориться в досліджені SPRAVDI оприлюдненому в соцмереж

У Львові хочуть перейменувати вулицю на честь Вікторії Амеліної

У Львові пропонують перейменувати вулицю Аральську на честь української письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомляється на телеграм-каналі «Деколонізація.Україна».
Команда проєкту

Шевченківський комітет розпочав приймання заявок на 2025 рік

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив про початок приймання літературно-мистецьких творів. Про це повідомили на офіційному сайті Комітету.
Заявки приймают

Вийшов друкований журнал про культуру й повсякдення Дніпра «Поміж»

В Україні створили друкований журнал «Поміж» про Дніпро та навколо від однойменного незалежного онлайнового видання. Про це повідомила команда медіа на інстаграм-сторінці.
Видання присв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"