Слідкуєте?

Слідкуєте?

Слідкуєте?

Привітик, мої милі!

— В моїх батьків теж є бізнес. У нас мережа крамниць з косметикою, — похвалилася я, але особливого захвату від співрозмовника не відчула.

— То ти не просиш в тата грошей на косметику, а просиш одразу косметику? — пожартував він.

— Бувало, — зізналася я. — Хоча насправді я не прошу в тата грошей. Сама заробляю.

— Оу! Ким працюєш?

Що мені подобалося, коли я працювала помічником юриста (проходила практику, під час якої зрозуміла, що це не моє), це те, як звучала ця професія. Всім казати було так солідно. А тепер… не всі розуміли.

— Художницею, — стишено мовила я, ніби сама того злякалася.

— Ким-ким? — перепитав Павло.

— Художницею, — вже впевненіше повторила я.

— Це та, яка малює? — здивувався він.

— Це та, яка пише картини, — трохи обурилася я.

— Вау! І як? Купляють?

— Трохи, — всміхнулася сором’язливо. — А ще я малюю на замовлення в дит.садках. Є клієнтська база. Все серйозно.

Мені хотілося бути кращою в чиїхось очах. Я виправдовувалася. Щось приховувала. Майже соромилася себе. Боялася реакції того, хто мені сподобався.

— Ого, та ти крута! — ці слова віднесли на вершину блаженства. — То ти така талановита? Покажеш мені якось свої картини?

— А я ще пишу романи. І статті… — посміливішала і зізналася.

— Нічого собі! Справжні романи? Я ще ніколи не зустрічав письменниці і художниці, ще й письменної художниці! Чи художньої письменниці? Коротше, ти зобов’язана мені все розказати! Не жартую! Як щодо завтра опівдні?

— Тобто? — не в’їхала я.

— Звичайне знайомство. Ти не проти? В парку Шевченка, наприклад? Хочеш, я заберу тебе машиною? — запропонував він, але моя звична параноя нагадала про себе.

— От і ще! Я тебе знати не знаю і в авто до тебе не сяду! — заявила впевнено.

— Ну, добре, без проблем, панянко. Доберешся сама до парку? — мов дитину, питав юнак.

— Авжеж, так.

— Люблю слово “так”, — прощебетав він і попрощався зі мною. А я знову зависла в мрійливому очікуванні першого побачення. І врешті воно настало.

Вчись казати “НІ”

А як думаєте, чому в книги саме така назва? Адже це не випадково))))

 

Оригінал статті на Букнет: Слідкуєте?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Видавництво Старого Лева» буде на замовлення додруковувати книжки, наклади яких закінчилися

«Видавництво Старого Лева» додало на сайт нову функцію: тепер там можна замовити особистий додрук низки видань, наклад яких закінчився.
«Уявіть, що дуже хочете прочитати якусь книжку — можливо, давно вид

Дві книжкові компанії увійшли до списку найамбітніших бізнесів України від Forbes

Мережа книгарень «КнигоЛенд» та видавництво дитячої літератури «Пегас» увійшли до списку Next 250 від Forbes — найамбітніших малих і середніх компаній України, які демонструють стійке з

Український письменник винайшов протимінне взуття

Український поет, прозаїк і перекладач Павло Матюша створив нову версію протимінних черевиків, які відповідають потребам підрозділів під час розмінування територій, густо засіяних проти

Збитки «Нашого формату» від удару рф сягають понад 4 мільйони гривень

Унаслідок російської ракетної атаки по Києву вночі з 3 на 4 липня повністю знищений склад книжкового видавництва та інтернет-магазину «Наш Формат» — загальні збитки сягають близько $100

Виторг книгарень зріс на 19%: підсумки Тижня незалежних книгарень

Протягом Тижня незалежних книгарень, що відбувся протягом 24-30 червня, виторг книгарень-учасниць зріс на 19% у порівнянні з тижнем до початку ініціативи. Про це Читомо повідомили орган

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"