“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.
![“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко. “Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1614280659_682371.jpg)
“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.
У мене на сьогодні на сайті 873 відстежувачі, а ще ж багато людей читають без реєстрації.
Звичайно, є на Букнеті й автори, у яких більше читачів, але я рада з того, що всі мої відстежувачі — це реальні люди, до того ж, різної статі, різні за віком та родом занять, з усіх куточків України.
Є серед них більш активні, які коментують книги, діляться враженнями, є й читачі, котрі читають “мовчки”, але я ніколи на те не ображаюсь. Я й сама часом читаю своїх колег і не встигаю коментувати, тому ніколи нікого не змушую проявляти активність. І все ж постійні читачі, котрих я всіх добре знаю, для мене вже стали близькими друзями, і мені важко уявити своє життя без них.
Заспокоять, коли я засмучена, підтримають в тяжку хвилину, розвеселять жартами, напишуть у приват, коли я десь допустила помилку, привітають зі святом чи виходом нової книги, напишуть відгук чи зроблять репост — це все вони, мій “читацький клуб” 🙂
До речі, однойменну назву має моя спільнота у Фейсбук та чат у Телеграм, де можуть дописувати усі бажаючі, ділитися і своїми думками, а автори — рекламувати власні твори. Також щотижня я розігрую у ФБ подарунки — книги. Запрошую всіх!
Що ще сказати? Я святкую в блогах не кругле число підписників, а 555, 777 тощо. Хтось запропонував, і ця ідея здалася мені дуже цікавою і незвичайною.
Наразі залишилося ще дочекатися нових 15 друзів до 888 відстежувачів, і тоді я проведу новий конкурс з подарунками .
А завершити свою “оду читачам” хотілося б міні-вікториною. Цікаво, чи зможете ви по читацьких відгуках вгадати, про яку з моїх книг йдеться?
“Дуже якісний, стильний і захоплюючий твір. Відчувається, що авторка перелопатила й пропустила крізь себе масу довідкового матеріалу, який викладає вільно і з розумінням. Якби такі тексти читали в рамках позакласного (або й програмного) читання у школах, наші дітлахи не були б такими невігласами в історичних аспектах. “
“Дуже сподобалася книга! Цілком згодна з попередніми коментарями, не буду повторюватись. Особливо сподобалася паралель проведена з нашим реальним світом і тим, яким чином можна “допомогти” народу обрати себе королем))))) “
“Жаль, що не можна два рази поставити зірочку 🙂
Театр і дитинство золоте, ностальжі .”
“Насправді! Ви описали всю правду в історії. Ми чоловіки хочемо змінити свою половинку. Заховати від усього її попереднього світу. Хочемо, щоб половинка були лише з нами, а коли, це стається, то ми починаємо нерозуміти, що сталося. Чому змінене нам вже не настільки подобається. Ваше оповідання заслуговує перемоги в творчості. Так, я розумію, що дехто може сказати, що тут не вистачає містичності, але вона є. І знову, це “але”… 🙂
Суть містики полягає в тому, що ми змінюємо інше життя, не помічаючи наскільки воно виглядає жахливо…”
“чудова книга, прочиталася легко. Історії доповнються історіями в історіях і це ще більше притискає до сторінок. Дуже багато емоційних моментів, аж навертаються сльози. Дає зрозуміти деякі речі, подивитися на себе зі сторони. Час йде і все вирішується десь там ‘На Тому Світі’, але треба йти щоб не сталося. “
Ще раз дякую усім, хто мене читає!
Я не ідеальний автор, часом можу затягувати продовження, допуститися якогось “ляпу” в творі або писати багато книг водночас)) І тим цінніше для мене, що мої любі читачі терпляче чекають, не лають мене і всіляко підтримують.
Багато в чому усі ви є моїми співавторами і також творцями нових книжкових світів. Ваші поради та добрі слова для мене безцінні.
Йдемо далі))
Попереду — найцікавіше!
А до участі у флешмобі я хочу запросити Ярину Мартин та Стю Слейтеруса.
Оригінал статті на Букнет: “Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.