Ризик закохатися

Ризик закохатися

Ризик закохатися

 

Цього разу у фокусі нашої уваги не знаюча Каміла, як у попередніх, а зовсім стороння дівчина Анна, яку від народження чекала незвичайна доля.

Каміла допомагатиме головній героїні розібратися зі складною життєвою ситуацією, та чи вдасться це їй?)))

Жанр оповідання уже не жахи і не містичний детектив. )))

 

Назва: “Ризик”

Мова: українська

Автор: Наталі Паррел

Жанр: містичний роман

Опис:

Іноді один день, одна зустріч може мати вплив на усе подальше життя. А іноді усе життя веде людину до одного єдиного дня, щоб все пішло правильним шляхом.

Анна не знала, які наслідки матиме її навчання у Польщі та  знайомство з красенем Алеком у клубі.

Що активує ця зустріч, та яку ціну бідолашній доведеться заплатити?

Чому вона молода та гарна має поплатитися за гріхи предків?

 І чи зможе допомогти їй знаюча, яка спонтанно приїхала до міста?

 

Трохи історії створення образів та обкладинки.

Закінчивши оповідання, піймала себе думці, що маю два портрети, які точнісінько, як в оповіданні пиляться в одному файлі. )))    

Я звичайно не художник, але ризикнула показати їх людям)))

 Образи героїнь були створені ще у далекому (довго згадувала) 2012 році. Уявляєте навіть дати випадково співпали. Я прийняла це за знак долі, бо вірю у такі штуки))))  

 Так і виникла обкладинка

 

 

Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.

З повагою, ваша Наталі Паррел

Оригінал статті на Букнет: Ризик закохатися

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"