Рада не змогла попрощатися з Ткаченком

Рада не змогла попрощатися з Ткаченком

Рішення про  відставку міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка не вдалося ухвалити через недостатню кількість голосів. Голосування відбулося під час засідання Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики 26 липня.

 

За проголосували народні депутати Володимир В’ятрович, Микола Княжицький, Гео Лерос та Софія Федина. Решта членів не погодилисяз відставкою Ткаченка. 

 

Голова комітету Микита Потураєв звернувся до міністра зі словами: «Це була командна робота, помилки були, але вони не були фатальні. Переконаний, що ви зможете себе проявити ще не один раз у професійній діяльності. Я буду голосувати проти вашої відставки, бо зараз не час на перепочинок».

 

Рішення про відставку ухвалювали на основі звіту роботи МКІП за три роки, який сам Ткаченко попросив надати народним депутатам.

 

Надалі питання розглядатиме парламент.

 

Нагадаємо, що петиція з проханням про відставку Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики набрала необхідні 25 тисяч голосів у червні 2023 року. Зеленський 20 липня доручив урядові знайти заміну міністру культури. Згодом Ткаченко заявив, що подав заяву про відставку ще до звернення президента.

 

 

Джерело: Детектор Медіа

Фото: sluga-narodu.com

 

Оригінал статті на Suspilne: Рада не змогла попрощатися з Ткаченком

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"