Під час другої хвилі пандемії американці стали більше читати

Під час другої хвилі пандемії американці стали більше читати

У травні-грудні 2020 року кілька категорій населення США стали більше читати. Про це йдеться у соціологічному дослідженні, що провело Бюро статистики праці Міністерства праці США.

Згідно з опитуванням, читання серед людей віком від 15 років і старше зросло на 21% у другій половині минулого року в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Також зросло щоденне читання серед респондентів віком 20-34 роки та старших 65 років.

 

Чоловіки збільшили щоденну звичку читати на 30%, тоді як час, жінки збільшили на 18%.

 

Час, присвячений читанню афроамериканцями, зріс на 140%. Читання білими американцями збільшилося на 19%, а читання американцями азійського походження збільшилося на 19%.

 

Показник читання серед американців, які не здобули середню освіту знизився на 42%. Люди, які мають ступінь бакалавра та інші вищі наукові ступені, читали більше на 24%.

 

Крім того, люди, яких можна вважати заможнішими від середнього класу, мали найбільше зростання читання − 131%. Щоденне читання менш заможних категорій впало на 27%.

 

«Вплив коронавірусу на дані за 2020 рік мав місце, адже у США тимчасово закрили всі кол-центри. Через закриття тимчасово припинили збір даних з березня. 11 травня збір даних відновили, але у меншому обсязі. Попри це, вплив на опитування незначний. Крім того, у зазначений період зросла кількість респондентів, які працюють вдома», − пояснили у Бюро статистики праці США.

 

Додамо, торік стало відомо, що під час карантину стали більше читати у Великій Британії та США. А у 2019 році бібліотеки у США стали популярнішими, ніж кінотеатри, спортивні події та концерти.

Оригінал статті на Suspilne: Під час другої хвилі пандемії американці стали більше читати

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запрошуємо до написання нового роману-печворку «Врятувати Білобога» молодь до вісімнадцяти років

Колектив літературних рекордсменів України – 228 авторів першого роману-печворку «Босорка», організатор рекордів, винахідник жанру «Колективний літературний печворк», голова громадської організації «Коле

Проза Ґабора, Кононенко та Ілюхи — нові переклади за кордоном

Роман «Останнє бажання» Євгенії Кононенко вийшов друком у Єгипті, книжка «Чи ви любите?..» Василя Ґабора — у Болгарії, а збірку оповідань «Мої жінки» Юлії Ілюхи видали в Італії, Словачч

Зауваження про російську у книгарні Києва: що відбулося?

У книгарні «Сенс» на Хрещатику виник конфлікт між відвідувачами через прохання розмовляти українською. Про це повідомила відвідувачка книгарні Катерина Косецька.
Гостя книгарні Косецька

Мінкульт: Через росію пошкоджені 750 бібліотек

З початку повномасштабного вторгнення російські війська пошкодили або зруйнували 1179 об’єктів культурної спадщини та 2109 об’єктів культурної інфраструктури, серед них 750 бібліотек. П

На Черкащині дозволили демонтувати пам’ятник Пушкіну

Міністерство культури та стратегічних комунікацій видало розпорядження щодо чотирьох пам’яток у місті Кам’янка Черкаської області, які відтепер можна демонтувати.
Тепер можна знести пам

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"