Під час другої хвилі пандемії американці стали більше читати
У травні-грудні 2020 року кілька категорій населення США стали більше читати. Про це йдеться у соціологічному дослідженні, що провело Бюро статистики праці Міністерства праці США.
Згідно з опитуванням, читання серед людей віком від 15 років і старше зросло на 21% у другій половині минулого року в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Також зросло щоденне читання серед респондентів віком 20-34 роки та старших 65 років.
Чоловіки збільшили щоденну звичку читати на 30%, тоді як час, жінки збільшили на 18%.
Час, присвячений читанню афроамериканцями, зріс на 140%. Читання білими американцями збільшилося на 19%, а читання американцями азійського походження збільшилося на 19%.
Показник читання серед американців, які не здобули середню освіту знизився на 42%. Люди, які мають ступінь бакалавра та інші вищі наукові ступені, читали більше на 24%.
Крім того, люди, яких можна вважати заможнішими від середнього класу, мали найбільше зростання читання − 131%. Щоденне читання менш заможних категорій впало на 27%.
«Вплив коронавірусу на дані за 2020 рік мав місце, адже у США тимчасово закрили всі кол-центри. Через закриття тимчасово припинили збір даних з березня. 11 травня збір даних відновили, але у меншому обсязі. Попри це, вплив на опитування незначний. Крім того, у зазначений період зросла кількість респондентів, які працюють вдома», − пояснили у Бюро статистики праці США.
Додамо, торік стало відомо, що під час карантину стали більше читати у Великій Британії та США. А у 2019 році бібліотеки у США стали популярнішими, ніж кінотеатри, спортивні події та концерти.
Оригінал статті на Suspilne: Під час другої хвилі пандемії американці стали більше читати
Блог
Запрошуємо до написання нового роману-печворку «Врятувати Білобога» молодь до вісімнадцяти роківКолектив літературних рекордсменів України – 228 авторів першого роману-печворку «Босорка», організатор рекордів, винахідник жанру «Колективний літературний печворк», голова громадської організації «Коле
Проза Ґабора, Кононенко та Ілюхи — нові переклади за кордономРоман «Останнє бажання» Євгенії Кононенко вийшов друком у Єгипті, книжка «Чи ви любите?..» Василя Ґабора — у Болгарії, а збірку оповідань «Мої жінки» Юлії Ілюхи видали в Італії, Словачч
Зауваження про російську у книгарні Києва: що відбулося?У книгарні «Сенс» на Хрещатику виник конфлікт між відвідувачами через прохання розмовляти українською. Про це повідомила відвідувачка книгарні Катерина Косецька.
Гостя книгарні Косецька
З початку повномасштабного вторгнення російські війська пошкодили або зруйнували 1179 об’єктів культурної спадщини та 2109 об’єктів культурної інфраструктури, серед них 750 бібліотек. П
На Черкащині дозволили демонтувати пам’ятник ПушкінуМіністерство культури та стратегічних комунікацій видало розпорядження щодо чотирьох пам’яток у місті Кам’янка Черкаської області, які відтепер можна демонтувати.
Тепер можна знести пам
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.