Південнокорейський гурт BTS представив книжку до свого 10-річчя

Південнокорейський гурт BTS представив книжку до свого 10-річчя

Всесвітньо відомий південнокорейський гурт BTS офіційно оголосив про вихід книжки, створеної, щоб відзначити десятиріччя творчого шляху зірок кей-поп.

 

Над першими офіційними мемуарами бойз-бенду, який кілька років тому опинився на міжнародній обкладинці журналу Time і був названий «лідером наступного покоління», працював журналіст Мьонсок Кан. Спільно із сімома учасниками BTS він представив хронологію творчого шляху гурту, акцентуючи на особистих історіях артистів, що виходили за межі сцени.

 

Книжка, що в оригіналі має назву 비욘드 더 스토리 Beyond the story. 10-year recird of BTS, вже перекладена 26 мовами та доступна для передзамовлення у Нідерландах, Німеччині, Великій Британії, Хорватії, Польщі, Болгарії, Італії, США, Індонезії, Таїланді та інших країнах світу.

 

До видання увійшли архівні фото та спеціальні фотосесії гурту. Також у книжці можна знайти понад 330 QR-кодів, які ведуть на альбоми та іншу інформацію про BTS.

 

Книжка має вити з друку 9 липня, одночасно у всіх країнах, які придбали права на її видання.

 

Нагадаємо, BTS – південнокорейський музичний гурт, заснований 2010 року. Перший музичний колектив з цієї країни, що очолив престижний американський рейтинг Billboard 200. BTS також увійшли до списку журналу Time «25 найвпливовіших людей в Інтернеті» (2017–2019) і «100 найвпливовіших людей у світі» (2019). Є найбільш продаваними артистами в історії Південної Кореї, які реалізували понад 40 мільйонів копій своїх альбомів.

 

 

Чільне фото: Rolling Stone

Оригінал статті на Suspilne: Південнокорейський гурт BTS представив книжку до свого 10-річчя

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"