Прода, арти й спойлер

Прода, арти й спойлер

Прода, арти й спойлер

 

“-Я через тебе зараз здурію. Сукня, Гончаренко. Нам треба сукня. – каже бос.

-Ну а я про що кажу? – відповідаю невинно.

Ой, я зараз лусну. Як його ковбасить, любо-дорого. Сміятись надумав. А у мене було дві гардеробні. Мені дуже неприємно, що зараз жодної сукні немає. Я ж дівчинка. Мені без сукні погано. Нічого в це пальцем тицяти й сто разів перепитувати.

-Так, все! – гарчить бос, от же ж псих. – Щоб до завтра замовила собі сукню. З доставкою. Коштом фірми. Пристойну, щоб з мене на тому обіді не сміялися. І щоб було красівоє.

-Мені дуже жаль. Але це неможливо.

Він зараз лусне. ”

Читачі пишуть:

Юлія Чупило 29.04.2022, 13:22:45 “ну а от і купідон на горизонті….)) саме такі оказії стають справжнім каталізатором в почуттях підбитих сердець… добре, що ми знаємо де підсолити, щоб вийшло смачно те все латати, що настріляв бешкетник… дякую, Ром, за емоції… вже звично відкриваю книгу, одразу з посмішкою, впевнена, що отримаю свою порцію смачненького…. і ти в котре не підвів… обіймаю…:-**”

Олена 29.04.2022, 01:36:02″

От я щось підозрювати починаю… операція з молекулярною кухнею пройшла бездоганно, смішно було, як вони вдвох з Лео той піджак понівечили, а елегантна дама відсувала від себе смаколик)))))) тільки в результаті знову виграв бос. Так він скоро помітить, що Лідія його талісман, а не сіль… і прикує її в офісі на ланцюг… щоб не втекла, бо вона йому приносить удачу.

Ні, це ж його треба покарати, а не Лідію???”

Приєднуйтесь, хто ще не з нами, починається все найвеселіше, найчуттєвіше й найсмачніше

І ще один арт до коментаря читачки. Дівчина тут не одіта, бо дівчатам на бал завжди нічого одягти, ви ж в курсі Читачка радить, Букнет не відстає, я теж рекомендую – приєднуйтесь https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793

Русанова Наталія 29.04.2022, 08:45:25

“… і я про те кажу,що читається,як пісня співається! Вітаю зі вдалим стартом! Отримуйте насолоду,як я.))”

 

Не баріться – читачка радить:
Юлія Чупило

Підписуюсь під кожним словом… Саме в цій книзі Рома показує вищий пілотаж…

 

 

Дякую за підтримку цієї історії, друзі, приміть від мене промені вдячності, нехай вам вернеться все сторицею!

Оригінал статті на Букнет: Прода, арти й спойлер

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"